Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
 811/916 A kérdező kommentje:

809: Ha a kövér transz átoperált nőket veszik fel a CIA -hoz, ott nem sok jövőt látok. A nyugati világnak, amihez valójában mi is tartozunk, pedig az amerikai birodalom az alappilére. Ha ők nem lesznek harcképesek többé, csak találgatni lehet, mi fog jönni.


Talán Kína átveheti Amerika szerepét, mivel a ballib baromságoknak nem ültek fel, azonban ott cserébe az incel probléma csak még (sokkal) magasabb, miközben a kommunista rendszer meg kb olyan, mint a mi kádári rendszerünk volt a 80 -as évek vége felé.

2021. máj. 26. 23:37
 812/916 anonim ***** válasza:
70%

"Ha nem akarsz depressziós lenni férfiként, ne menj fel Tinderre."

Ezt a hibát már elkövettem, de egyszerűen korrigáltam is, és töröltem magam onnan szélvészgyorsan.

"Kérdező, kifejtenéd hogy milyen összeomlásra gondolsz?"

Ez engem is érdekelne, mert gőzöm sincs miképpen omolhat össze itt bármi is.

Még alapvető politikai változások is kizártak, mert egy szörnyen ostoba birkanép vagyunk, nemhogy egy társadalmi forradalom!

Tulajdonképpen elképzelhetetlen ez a felvázolt vízió a nőközpontú társadalom megtörésére. Ennek így se füle se farka szerintem

Mindegy is hisz úgyis csak magunkon segíthetünk, senki máson, és senki más által!

2021. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 813/916 A kérdező kommentje:

Egyébként az incel kérdésen kívül más gondok is vannak. Szép lassan jönni fog a hiperinfláció, közbe az amazonifikáció miatt jönni fog a munkanélküliség is. Ráadásul a jelenleg rendszer a fogyasztás alapú gazdasági növekedésre épül, ami látszik, hogy egyre nehezebben megy, mivel egyre kevésbé lehet kitalálni újabb termékeket, amiket az emberek szívesen fogyasztanak a meglévők mellett. Ma akinek van pénze, inkább a tőzsdébe meg a kriptovalutákba fekteti, minthogy megvegyen egy harmadik autót.


És akkor az incel probléma miatt a meglévő termékeket sem fogják annyira vásárolni. Minek vegyek drága BMW -t hitelből, ha családom nincs, akiket szállítanék vele, a nőknek meg már ez se elég, mivel gyakorlatilag csak a kinézetre mennek.

2021. máj. 26. 23:44
 814/916 A kérdező kommentje:
Szerintem az egyedüli terület, ahol növekedni fog a fogyasztás, az az illegális szerek piaca, valamint a looksmaxing szektor (haj transzplantáció, konditerem, tápkieg)
2021. máj. 26. 23:47
 815/916 anonim ***** válasza:
100%

813

Eddig azt hallgattam a gyakorin, hogy a Nők a pénzre mennek. Most akkor mégse? 🤔

2021. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 816/916 anonim ***** válasza:
97%

Kinek van joga bármilyen szinten is beleszólni, hogy az ember milyen párt választ magának? Adott x nő, y férfi, akik alapvetően mind kapcsolatot keresnek. Jelenleg kölcsönös szimpátián, és döntésen alapuló kapcsolatok jönnek létre. Mindenki azzal jön össze, akivel akar, és akinél ő maga beletartozik ebbe a kategóriába. Ki és milyem alapon mondhatná meg, hogy ez másképp legyen? Ez nem gazdasági kérdés, ez az emberek legmélyebb magánügye (most a társadalom elöregedésének társadalmi problémájába ne menjünk bele, a gyerekvállalás kérdésétől úgyis baromi messze áll ez az egész, amiről beszélsz).

Ha férfitöbblet van, de azt akarod, hogy mindenkinek legyen párja (na nem mintha amúgy ne lenne rengeteg nő, akinek nincs), akkor az az egy biztos megoldás van, hogy a statisztikát rontó férfiakat eltávolítod a statisztikából. Mert hogy ha már nőket hoznál be pluszban és várnád el, hogy azok az addig "kimaradt" férfiakkal jöjjenek össze, máris korlátozod őket egy nagyon fontos jogukban.


Egyébként én úgy látom komoly kapcsolatra jó esélye van annak is, akinek millió nőt megdugni nem. Hogyha csak az utóbbi számít, akkor az értékrenden kellene változtatni szerintem.

2021. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 817/916 A kérdező kommentje:

815: Szerintem onnan ered ez a tévképzet, hogy egyrészt 10 éve még lehetett pénzzel is csajozni, másrészt van olyan férfi, aki átmegy a nőnél minden szempontból és szexel is vele, de utólag visszadobják a pénz miatt.


A pénz ma már csak akkor számít, ha a kinézet filteren átment az ember és akkor is csak a hosszú távú párkapcsolatnál. Sok gyakoris viszont azt hiszi, a pénz különbözteti meg őt az irigyelt izmos üzletembertől.


Aztán sokan meg Mészárost nézik. Mindig lesz "az a pénz", csak ma ha egy férfi klasszikus gold diggerekre vadászik, a Tinderen Dubai üzletemberekkel kell versenyeznie, ami nem mindenkinek sikerül.

2021. máj. 27. 08:50
 818/916 A kérdező kommentje:

816: A társadalom hosszú távú túlélése fontosabbak és a férfiak, valamint a nők helyzete fontosabbak, mint a jogok. Jelenleg a párkapcsolati piacon a nők királynőként élnek, miközben a férfiak többsége koldus.


Egyébként én is próbáltam úgy kitalálni a javaslataimat, hogy a nők a lehető legkevésbé legyenek korlátozva. Nekik csak annyi korlát van, hogy ha szexuális kapcsolatot akarnak, kötelező 10 évre elköteleződni. A Simp adó a szingli nőknek meg nem korlátozás.

A férfit tettem volna börtönbe, ha félrelépp a párkapcsolatban, nem a nőt.

2021. máj. 27. 08:56
 819/916 anonim ***** válasza:
97%

Csakis azért tennéd a férfit börtönbe és nem a nőt ,hogy a te szavaiddal élve,"ne essenek ki a piacról". Ergo, hogy más férfiak használhassák őket. Ráadásul büntetnéd is, ha egy nő nem lenne párkapcsolatban. Te egy elmeroggyant lény vagy.

Nem tekinted a nőket érző, lélegző embernek, hanem egy fogyasztási cikknek.

2021. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 820/916 anonim ***** válasza:
13%

"Nem tekinted a nőket érző, lélegző embernek, hanem egy fogyasztási cikknek."

Kár hogy a nők egy jórésze nem tekinti a férfiakat sem érző, lélegző embernek, inkább fogyasztási cikknek.

Arról van szó,hogy manapság mindannyian termékké silányultunk, emberek helyett

2021. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!