Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
 781/916 anonim ***** válasza:
17%

778#

Elnézést hogy nem tartom fejben a topic mind a 780 hsz-ét, mert abban tényleg ilyet állított

Viszont ahogy a kérdező is jelzi, nem gondolta komolyan, egy elég durva provokációra fakadt ki

Persze a vita már egy későbbi konkrét hsz-éről szólt amit hazug módon próbáltak meg szétszedni, és ezt támadtam én.

"Ez vagy te, és ez rajtad kívül az incelek egy része. Ugyanígy felvázolhatnád azt a szcenáriót is, hogy egy, a nőknél sikertelen férfi a munkába öli minden energiáját, hogy legalább az életnek annak a területén bizonyítson. Mert a valóságban nem egyféle megküzdési mechanizmus létezik, nem mindenkire ugyanúgy hat a szexhiány."

A nem aszexuális, azaz egészséges heteroszexuális férfiakat mind tönkreteszi ez a helyzet. Nem tudom kit ismersz te, de kizártnak tartom hogy teljes sikertelenség és elmagányosodás mellett valaki motivált legyen, csakis akkor ha eleve nem érdekli különösen a másik nem. Ha valaki nem érdeklődik komolyan a nők iránt, nem fogja összetörni a nők terén tapasztalt sikertelensége, ha viszont vágyik rá, akkor ez garantáltan kicsinálja lelkileg (lásd az itteni incel tömegeket), és akkor teljesen demotiválódik is

"Ne a szubjektív benyomásaitokra építsetek már fel törvényjavaslatokat, légyszi. :D"

Majd ha törvényjavaslat készül, akkor készítünk rendes tanulmányt meg felmérést is, amelyben szerepelnek a pontos arányok is

Akkor kezdhettek dühöngve tiltakozni és őrjöngeni, mert akkor tényleg baj lesz

Addig azonban ráértek még erre

2021. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 782/916 anonim ***** válasza:
26%

"Mégiscsak élsz valamiből, ha van hozzáférésed az internethez."

Ja persze, az alapjellememre jellemző "munkamorál" rábír hogy valami alapvető munkát végezzek heti 40 órát, és még csináljak is bennt valamit, ebből kijön egy kis bér, amivel eléldegél az ember.

Viszont túlóra nuku (ha elrendelik rendre elbliccelem valahogy) bónuszrendszerben is teszek az egészre, és semmi vágyam nincs bármi extrát elérni, előléptetésre, pénzt csinálni, vállalkozni, akármi, pedig ötletem lenne rá.

Mert motiváció nélkül bele sem szabad vágni semmibe, 100% kudarc garancia

2021. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 783/916 anonim ***** válasza:
75%

nem olvastam végig azt az elképesztő agymenést, ami itt megy, de Kérdező, elárulod, hogyan akarnád biztosítani, hogy az inceleknek is jusson nő?

köteleznéd a szingli nőket, hogy évenként kötelező legyen x számú incellel szexelniük?

erre tényleg kíváncsi lennék

2021. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 784/916 anonim ***** válasza:
51%

783#

Ha nem érdekel miket írtak ide, akkor aligha vagy igazán kíváncsi

Bár én sem állnék neki végignyálazni a 80 oldalt persze

De a kérdésedet már kitárgyaltuk, minden elképzelést ami a kérdezőben felmerült

2021. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 785/916 anonim ***** válasza:
100%
784es, ha meg tudnád mondani, melyik komment környékén kezdődött a kitárgyalása, azt megköszönném :D
2021. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 786/916 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 58. hozzászólás/kérdezői komment már eléggé juicy. Bemásolom neked ide:


"Megoldási javaslatok:


- A monogámia kikényszerítése törvényileg. Szexelni csak házasságon belül lehet. Ha egy férfi ezt nem tartja be, 10 év börtönt kap (a Chad jelenség megoldására). A nőknek ezzel szemben pénzbüntetés jár(Hogy ne essen ki a piacról).

- 1 millió nő importálása afrikából és a távol keletről. Közbe a férfi migrációt teljesen be kell tiltani. Nyilván ehhez kell határvédelem is.

- A feleség nélküli (tehát szexuális életet nem élő) férfiaknak adókedvezmények, a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó.

- a házasság egy 10 évre kötött szerződés, ami alatt a felek kötelesek szexuális szolgáltatást nyújtani. Az ettől való eltérés pénzbüntetést von maga után."


Hangsúlyozom: ezt a kérdező írta, nem én.

2021. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 787/916 anonim ***** válasza:
100%

hűűha :D köszi!


elég érdekes és elborult gondolatok, főleg a részletes kigondoltságuk az ijesztő, ezen a kérdező gondolkozhat egy ideje.


amikor valaki hasonló gondolatokkal áll elő, mindig furcsa számomra, ha emellett egy demokratikus, szabad vilàgban szeretnének élni. ezeket egy orwelli, hatom által az élet minden kis szegmensét irányító világban lehetne megvalósítani..

illetve ehhez az egészhez el kellene fogadni, hogy kész, a férfiak és nők (főleg a nők) csak tárgyak, akármit meg lehet velük tenni a cél érdekében és innentől kezdve mi akadályozná meg a hasonló agyament szabályozási kísérleteket? pl akkor miért ne lehetne beszabályozni kinek mikor lehet gyereke, hogy optimálisan működjön a gazdaság? meg x éves kor fölött már miért ne nyírjuk ki az időseket?

2021. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 788/916 A kérdező kommentje:
Egyébként személyesen az én sikeremhez lehet az is elég lenne, ha a Tinder csak nem mutatná fel az összes nőnek a modell fiúkat.
2021. máj. 25. 13:30
 789/916 anonim ***** válasza:
100%

Átlag palik vannak tinderen. Maximum 1-2 modell csávót dob fel a 100-ból, azt is csak a regisztráció kezdetén. De figyi- ha neked ronda az arcod, attól még nem leszel jobbra húzva, ha az összes többinek is ronda. Ezzel csak elüldöznéd a nőlet az appról.

Attól meg, hogy pár filipino csaj jobbra hhúzott,ne ájulj el. Ők csak a pénzre mennek, nem hiába van annyi sok ilyen tv műsör, amiben szerepelnek (90 days fiancé).

[link]


Szegény lányok csak ki akarnak törni ebből:

[link]

2021. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 790/916 A kérdező kommentje:

"De figyi- ha neked ronda az arcod, attól még nem leszel jobbra húzva, ha az összes többinek is ronda.":


Ez nem így van. A párválasztás a kereslet/kínálat alapján működik. Jelenleg azért nem fogadnak el sok incelt a nők, mert hozzáférnek sokkal jobb pasikhoz is. Az incelek egy része 10 éve még gond nélkül csajozott volna a clubbok és fesztiválok világában (pl én).

10 év múlva a Z generációban meg ennél is rosszabb lesz a helyzet, ott már olyanok is ki fognak esni, akik ma Casanovák.


Gondljunk csak bele. Miért lett divat újabban a házasság a jobb pasik körében is? 10 -15 éve még a szingliélet volt az abszolút rajság. Amit látok, az az, hogy ahogy egyre több nő érzi magát otthon az online appokon, úgy inflálódik a piac és szép sorban esnek ki még a jobb pasik is.


Ha férfiként negatív kommentet írsz, úgy tedd, hogy valószínüleg te leszel a következő!

2021. máj. 25. 17:35
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!