Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
66%
Túl zsíros vagy.
2020. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
Tegyetek fel képet magatokról arc nélkül. Gondolom 80%-otok egy teleszart búvárruha.
2020. jún. 25. 19:29
 73/83 anonim ***** válasza:
77%
Nem nekünk kell bizonygatnunk, hogy jól nézünk ki, mert nem mi hisztizünk itt hogy nem kellünk a szintünkön senkinek. De ilyen stílussal nem is tudom mit gondolsz, kinek kellenél. Szedd már össze magad. Senki nem mondta, hogy ne keress vékony nőt, ha azt akarsz, akkor mire a hiszti?
2020. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, ki mennyire kelendő itt a másik nem legalább átlagos vagy csinosabb tagjainál?! Egy dagadt nőnek bárki könnyen kellhet.
2020. jún. 25. 19:54
 75/83 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, azt hittem hogy a túrázó, kerékpározó emberek nyugodtak.
2020. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy, nagyon vékony? Van, hogy nálam ez van: egy molettebbnek jobban bejövök, mint egy átlagosnak.
2020. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
59%

"Te egyébként tényleg borzasztó ember vagy, szerintem bármelyik nő akinek 70 felett van az IQ-ja sírva menekülne előled. "


Nah bakker, a nők 90%-át kizártad :/

2020. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
100%

De minek fhasz- ozol ennyit??

Egy értelmes nőnek ez a stílus nem jön be.

Nekem úgy tűnik, hogy neked saját magaddal vannak a legnagyobb problémáid, de meg akarsz győzni minket, hogy neked nincsenek problémáid, sőt, csak erényeid vannak, és csak a nőknek vannak problémáik veled...

Ebben a képletben valami nem stimmel.

2020. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
71%
Nekem úgy tűnik a nőkkel van problémája, a kettős mércével, meg azzal h olyanok dagadtozzák le, akik sokkal dagadtabbak, és a sokkal dagadtabb nő kikéri magának h neki nem kell olyan dagadt mint a kérdező.
2020. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
53%
#79 Akkor rosszul tűnik neked, hiszen írja hogy a dagadt nők kezdeményeznek nála. Ő vékonyat akar, és nekik meg nem kell.
2020. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!