Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
83%
Türelmetlen vagy...
2020. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedben arról panaszkodsz, hogy csak a kövér nőknek jössz be, utána azt írod, voltak már csinos barátnőid. Na, akkor nem csak a kövéreknek jössz be, türelem. Lehet hogy sok kövér nő úgy van vele, hogy ha ő 80 kiló, jól hangzik, ha a pasi több. Az, hogy emellé jó magas is, már persze más tészta. Én is csak olyan pasival szeretnék lenni, aki nálam több kiló, mondjuk én csak 65 kiló vagyok, de akkor is, legyen nálam nehezebb.
2020. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
62%
Mennyire "dagadtaknak"? Egy 170/70 nő az mondjuk dagadt? Egy 165/65? Nekik pont olyanok a testarányaik, mint a tied. Mondjuk ha ilyen 30+kg feleslegre gondolsz, akkor más a helyzet. Nem egyszerű a társkeresés, a jó külsejű embereknél akar próbálkozni mindenki, nemtől független.
2020. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
57%
Miért lennének olyanok az arányaik? Nem egy 170/80-nak olyanok a testarányai?
2020. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Nagyon nem, mert szám szerint sok lehet a 100 kg nálam, de a csontom sűrű, komolyan, még mackós sem vagyok.
2020. jún. 25. 10:16
 6/83 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán. Ffiaknál az átlag test az magasság-100,nőknél magasság-110. Ha nem a sportolástól magukra szedett több kg izom adja az eltérést (alacsony tzs % mellett), akkor ebből kiindulva így arányosak.
2020. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Én 90 kilóval gebe lennék. Ezért szeretnék még 5 kg leadni, akkor leszek 95. Az volt régebben is a tökély nekem.
2020. jún. 25. 10:20
 8/83 anonim ***** válasza:
63%
Nők között is van sűrű csontozatú, én is ilyen vagyok. Én már testamagasság -100 esetén nagyon jól nézek ki, a -110-et pedig soha nem sikerült elérnem diétával sem. Nem is akartam volna, mert már félúton beesett volt az arcom és eltűnt a mellem, fenekem. Na mindegy, amíg a kérdező nem pontosít, hogy miféle kövér nőkről van szó, nem leszünk okosabbak. Viszont ha volt már csinos barátnője, még lehet is.
2020. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
7 Mennyi a testzsír százalékod?
2020. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
20-25% közt kb.
2020. jún. 25. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!