Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
:D
2020. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
77%

Lehet a dagadt lanyoknak is jo az allokepessege, akkor mar johetnek?

En vekony vagyok, magas es sportos, es a kifejezetten sportos es szalkas es kommunikativ ferfiak jonnek be kizarolag, az arc szinte mindegy, ha tudok vele beszélni.

2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is dagi vagy,pedig rajtam is van kb. 10 kg felesleg.De a barátom sokkal vékonyabb nálad,szerencsére.
2020. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
60%
Nem dagadt vagy, hanem formátlan. Úgy nézel ki mint józsi aki egész nap sört iszik meg irodai munkát végez. Kicsit férfiasabb alakodnak kellene lennie mert ez így kevéske.
2020. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
Sportolok te fhasz rendeszereeen.
2020. jún. 25. 15:37
 66/83 anonim ***** válasza:
77%

De miért nem tudod felfogni hogy vannak 70 meg 80 kilós nők aki szintén sportolnak rendszeresen, csak nem sanyargatják magukat? Miért kell neked vékony nő? És ha a vékony nő veled van, kivel legyen a 20 meg a 15 meg a 10 testzsír százalékú férfi?

Vagyis ne érts félre, legyél vékony nővel ha találsz, mert az jön be neked, de miért nem látod be, hogy te pont ugyanolyan felszínes gyík vagy, mint az ok a nők akiket szidsz? (sőt, nekik talán van is mire).

2020. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
67%

Okoska, attól hogy sétálsz meg tekersz nem leszel izmosabb, férfiasabb. Te tulajdonképp zsír és izomégető munkát végzel rendszeresen amitől olyan vékony leszel mint a tour de franc versenyzők, csak még puhos is maradsz mellé. Ráadásul mivel magas vagy, teljesen mások az arányok és méginkább skinnyfat kinézeted lesz.


Menj el szépen edzeni, izmosodjon a vállad, karod, hátad és legyél deltásabb. A magasságod miatt 2x annyi meló mint egy 170 centis srácnak, viszont a végén durván fogaz kinézni. Ha pedig ilyen túrázós, bő, sport lószarokat hordasz akkor égesd el őket és vegyél farmert, henley pólókat, olyan cuccokat amik passzolnak a méretedhez.


Ezektől nem egy falusi túrasuttyó leszel, hanem normális felnőtt férfi akivel meglehet jelenni valahol.


Nem rosszból írom, hanem segíteni akarok. Én is ugyanilyen voltam és ég és föld a különbség a másfél évvel ezelőtti és mostani külsőm között. A lényeg az hogy ne ragadj meg ezen a szinten mert ez szerinted tökéletes, mert nagyon nem az...

2020. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem is dagi vagy,pedig rajtam is van kb. 10 kg felesleg.De a barátom sokkal vékonyabb nálad,szerencsére."


Ezelőtt meg lebszta a kérdezőt, hogy neki minek vékonyabb, de a kettős mércés némbernek jár a vékonyabb :) Ohh hogy az ilyen mennyire kitudnám ütni, mikor egyiktől sajnálja, de saját magának meg nem kell dagadt, pedig ő is az :) Azt a kélet, nah ezért vagy lányom ostoba önző állat és ezért nem lesz semmid hosszútávon.

2020. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
#67: te szerencsétlen, szerinted túrázni Tommy Hilfiger ingben megyek, öltönynadrágban? Vagy mi a fhasz?
2020. jún. 25. 17:05
 70/83 anonim ***** válasza:
85%

69# Azért írtam, mivel a legtöbb túrázós emberke praktikus ruhákat hord a mindennapokban is.


Te egyébként tényleg borzasztó ember vagy, szerintem bármelyik nő akinek 70 felett van az IQ-ja sírva menekülne előled. Kiállhatatlan a stílusod, nagyképű vagy, mindenkit f*szozol, tényleg ilyen teknővájó józsi szinten mozogsz.


De azért sok sikert, remélem találsz majd valakit aki elfogad úgy ahogy vagy.

2020. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!