Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
47%

Hát pedig egy 100 kilós pasi mellé simán elmegy a 80 kilós nő. Én ismerek edzett 80 kilós csajt, én is járok edzőbe. Ő van egy szinten a kérdezővel. Ő maga linkelte be és jelölte a 25 testzsír %os pasit, hogy kb így néz ki. Amellé simán való a 80 kilós nő. A kép, amit magáról tett fel, pont a lényeget nem mutatja bő pólóban. Egy pocakos srácról beszélünk,a aki bár jogosan kitakarta az arcát, de gondolom úgy néz ki mint egy jóllakott napközis. Mint írtuk is az elején, az tök jó, ha talál magának vékony nőt, de nem az a szintje. Ennyi. Ettől még kívánok neki sok boldogságot.

A hipergámiáról meg nyugodtan el lehet feledkezni, normális, átlagos nők normális, átlagos pasikkal vannak párkapcsolatban mindenhol.

Ha te különböző nők véleményét mosod össze, akkor persze, hogy nincs megoldás a problémára, de ne aggódj, a valósában nincs egyetlen olyan nő sem, akinek semmi sem jó. Valami mindenkinek jó.

2020. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
65%

"Hát pedig egy 100 kilós pasi mellé simán elmegy a 80 kilós nő."


Most szerinted mellék (a 105kg) egy 90kg-os nő illik? Elárulom, a barátnőm 60kg, 92x66x88 méretekkel. Szerinted ez nekem nem jár akkor, érdekes...

A másik meg ha már így nézed, akkor joggal mondhatja bármelyik férfi, én keresek 500at, te meg 300at, akkor te nem hozzám való vagy, keress te is 480-520 között. Ugyanaz nem?

2020. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
55%
A hipergámia valós, azért a dagadtaknak jön be, mert ők tesznek lépéseket h észrevegye őket a kérdező. A nők 80%-a a férfiak felső 20%-ához vonzódik. Ezt én is láttam, én is tapasztalatam. Írom ezt úgy, hogy nekem férfi létemre több 100 match és kb 1500like-om volt tinderen. Nincs ezzel baj, csak akkor ne hazudozzunk. Te a "tankönyvet" mondod én meg a valóságot és ez köszönő viszonyban sincs egymással.
2020. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
50%

De ki mondta azt, hogy nem jár? Nem tudsz szöveget értelmezni, vagy mi? Arról van szó, hogy ha már a kérdező szintez, akkor fogadjunk el szinteket.

A legtöbb vékony, sportos nőnek -szigorúan külső alapján véve- nem fog bejönni. De lesz bőven akinek igen, írta is, hogy voltak már csinos barátnői. De azon felháborodni, hogy egy általa még mindig nem definiált túlsúlyos réteg nyit felé, meg felesleges. Ha már szintezik valaki, akkor azon a szinten van, ahol kelendő. Ő jelenleg ott kelendő. Ez van. Ezen kár kiakadni, és ettől lehet még baromi csinos barátnője, mert a párválasztás -szerintem például- nem külsőségek alapján megy.

De nem kiakadni kell, hanem olyan nőknél kezdeményzeni akik tetszenek neki és nem adni fel a reményt. De nem a nőket kéne szidni, ha sikertelen.

2020. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
52%
A jó csajok elvárják hogy te kezdeményezz. Hiába várod hogy a vékony nők majd az öledbe hullanak.
2020. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de 25%-os pasi a képen nekem nem kéne. Túl sok. Túl hájas.
2020. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
74%

Nesze, ennek meg túl hájas :D Gondolom ő 40kg, vagy 140, ,franc se tudja. "Más szemében a szákát is, sajátomban meg a gerendát se veszem észre."

Elárulom, a tinderen töltött időszakomban 70%-ban dagadtak likeolgattak, mert nekik abszolút mind1, csak valaki nyúljon már hozzájuk. A kérdezőt felé is ezek nyitnak, akiknek tök mind1. Írják itt h kezdeményezzen a kérdező. Minek? Azért h lejárassa magát? Tök felesleges egyébként. Én se tettem, jöttek maguktól. Ha meg régebben próbálkoztam, nem kellettem. Hinni a templomban kell, nem pedig a sült galambban. Lehet neki csinos barátnője, csak ha már ő megy "felszedni" a lányt, akkor olyan lesz utána mint ti, beindul a hipergámia, nah ez megvan, ez 1 alattvaló, ő akar engem, nekem jó lesz, de lehet jobb is, blablabla. Felesleges. Aki kigyúrja/szállkásítja magát ne nőért tegye, semmit se tegyen nőért, mert ráfarag. Inkább ültetek virágot megtermett ember létemre, mert arra ha vigyázok akkor kivirágzik, a nőre meg ha vigyázol hátbarúg. Nagyon kinőttem én ebből már h idióta önző állatokat hajkurásszak. Kérdezőnek se ajánlom, mert idegösszeroppanás szélére kerül ha sokáig kergeti a "neki megfelelő lányokat", az önbizalma meg a béka segge alá kerül. Nincs értelme.

2020. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
47%
#53 Ha te a Tinderből indulsz ki, nincs több kérdésem. Gyúrjál agyra is egy kicsit.
2020. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
23%
Miért a tinderen holdlakók vannak? Szerintem ugyanazok mint az utcán. Sőt találtam olyat, aki némasági fogadalmat tett 1 idő után, majd az edzőterembe felismert. Érdekes akkor már jó voltam. Felszínes férges bagázs...
2020. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
Idióta barmok, tisztelet az értelmes kivételnek. Ja persze bmeg, azt nem nézi senki, hogy 5 perc alatt futom a km-t, s jó az állóképességem, mwg heti 100 km bringázok, csak azt nézi, hogy centire meglegyen a homorú vagy izmos has. Meghalnátok jó páran itt, ha velem kéne futnotok vagy bringáznotok. Előre mondom, ismerek olyan férfiakat, akik nálam jóval húsosabbak, de olyan nyers paraszterő van bennük meg állóképesség, hogy elsírnátok magatokat mellettük, ha dolgozni kéne fizikai munkát, vagy csak sportolni. Itt senkinek semmi nem elég jó, ő maga a Tökély izmos testtel, 500 ezres fizetéssel, tökéletes élettel. Érdekes egy ország vagyunk. Én vega vagyok, nem zabálok hamburgert, nem iszok Cola, nem cigizek, nincs semmilyen káros szenvedélyem. Mindössze annyi a testi hibám, hogy nem egy 60 kilós giza vagyok, ecsetfejjel, hanem egy férfias megjelenésű ember. Hú bmeg, menjetek a fhaszomba.
2020. jún. 25. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!