Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
72%

Ez az utolsó kép nem rossz.

Itt nem tűnsz túlsúlyosnak...

Amikor ez készült, hány kiló voltál?

2020. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:
Most készült 3 hete, 190 cm es 99 kg.
2020. jún. 25. 11:23
 43/83 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alapján lehet nem csak duci barátnőd....

Nyugi!

2020. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
63%
De te is próbálkozol a lányoknál, akik neked tetszenek, es elutasitanak, vagy varod, hogy ok menjenek oda hozzád? Lehet, a duci lanyok ramenosebbek, nem? Szerintem nem vagy túlsúlyos, de nem is vagy nagyom sportos, bocsi. Nekem lehet, nem keltened fel az érdeklődésemet. Menj oda a lanyokhoz, es legyen jo dumád, akkor eszrevesznek.
2020. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem 190 cm hez a sportos alkat max 85 kg-így jöhet szóba..."

Én 190cm-hez, 105kg társul. 20 éve kondizom, a karom 45ös, van pici has, s a testzsírszázalékom 15-20% között mozog. Tehát dagadt ezek szerint. 10% testzsír alatt csak rövid ideig lehet, különben idegbeteg leszel a ch hiány miatt. De természetesen értem a fogyatékosokat, h semmi nem jó...

2020. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
79%

Itt nem arról van szó. Hanem a kérdező semmi extra de szerinte az ő szintje a vékony, atlétikus, sportos nő. És felháborodik, amikor az ilyen nőknek inkább olyan pasi kell, aki meg őhozzá illik. És leszólja a kövér nőket azért mert egyáltalán próbálkoznak.

Simán találhat csinos nőt, mert más előnytelen külsejű pasinak is van jó nője, de azért a szintje nem a vékony nő.

2020. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vonzó a testalkatod és azt állítod az arcoddal sincs gond, én elhiszem neked. Arra gondolok, hogy a személyiségeddel lehet a gond. Nem ismerlek, de a kérdésed alapján elég lekezelőnek tűnsz.
2020. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, csak felbosszantott az, ami itt megy, ahogy az egyik kommentelo is írja, hogy semmi bem elég jó az itteni embereknek. Névtelenül meg könnyen lehet kritizalni valakit.
2020. jún. 25. 11:57
 49/83 anonim ***** válasza:
15%
45# azért ne keverjük össze a dolgokat! Te 20 éve kondizol, eszed- iszod a löttyöket, bogyókat megfelelő és szigorú módon táplálkozol, kigyúrtad magad kétajtós szekrénnyé, mint az állat... valószínűleg úgy nézel ki, mint a Schwarzenegger! Gratulálunk hozzá, biztos valakinek ez is bejön, de ez egy teljesen más dolog a kérdező esetében. Ennyi! Inkább nyomulj a terembe, mert még a végén "összeesel"💪💪💪
2020. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
62%
49-es, iróniát érzek a "hangodban". Nem az életem a kondi, de azért álljon már meg a menet ha valaki jó valamiben (nem kox, nem bogyó, stb ahogy te azonnal leírtál), akkor az hülye. Ha egyszerűen csak mozog, mert szeret mozogni mint a kérdező, az meg "ronda", "dagadt". Akkor most hogy is van ez? Semmi nem jó? Most őszintén, ti "nők", ha felszed a figura 2kg pluszt, vagy netán lesérül 2 hétre és bevétel kiesése lesz, vagy beteg lesz és lefogy/meghízik ideiglenesen már azonnal léptek? Most őszinten? A tinder és egyéb társkeresők alapján én azt vettem észre h semmi sem jó. Se a sportos, se a szállkás, se a vékony se a dagadt, se a normál, se a gazdag, se a szegény, semmi. Mi az isten fsza jó akkor? Arról már nem is beszélek, ahogy a kérdező is írja, igen is van egy elvárása neki is, s az köszönő viszonyban sincs azzal amit írtok. Neki "normálhoz közelítő" testalkattal egy dagadt csúnyán elhízott nő való. Valamelyikőtök itt bizonygatta h hozzá a 80kg-os nő lenne jó. Normálisak vagytok? Csodálkoztok rajta, ha az értelmesebb fickó elfordul a nőktől és tényleg csak tárgyiasított darab-darab haszontárgyként kezel titeket, s az a maréknyi épkézláb nő is elveszik a "többségi" viselkedésetekben. A hipergámiáról bevágott képem meg nagyon is fedi (a válaszok alapján is) hogy valós, és nem kitalált. Minden nő a "top20%" férfi alá fekszik, azt sír h otthagyják őket a nem megfelelő kategória miatt.
2020. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!