Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
48%
10 Férfiaknál rengeteg a 25%. Annyira a 20% sem kevés.
2020. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
74%
Azért vékonynak/sportosnak téged se mondanálak. Én pontosan ezzel a magassággal 82 kilo vagyok. A kövérebb lányok valószínű magukhoz hasonló nagydarab pasit keresnek.
2020. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
25% hoz hasonló vagyok a képen. Ezen mi rengeteg? [link]
2020. jún. 25. 10:25
 14/83 anonim ***** válasza:
13%
13 Méresd meg, ne hasraütés szerűen tippelgesd. Férfiaknál 26% tzs a legfelső határ, onnan számítva elhízott. Férfiaknál az átlagos sportos test az olyan 18% körül van. Nem piszkálni akarlak, de 25%-os tzs-al egyáltalán nem vagy átlagos, sportos alkat.
2020. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
25% felett van túlsúly. Valamit elnéztél, 30% felett elhízás.
2020. jún. 25. 10:36
 16/83 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem vagyok sportos, de mackós sem, kövér meg végképp nem. Magas vagyok, jó a tartásom és sportolok. Mennyi kövér disznót látok jó nőkkel, akik semmit nem sportolnak. Nehogy már én legyek kevés. 😃 Miért ne tetszhetne egy masszívabb, nyers paraszterővel rendelkező, aktívan sportoló férfi egy átlagos vagy akár sportos nőnek? Nem egy példát láttam erre. 🙂
2020. jún. 25. 10:38
 17/83 anonim ***** válasza:
83%

Hát bocsi, de ezen a fotón a 25% az apatestű. Nekem túl sok.

Most már csak az érdekelne, hogy nőknél mit veszel dagadtnak, csak mert lehet, a hozzád hasonló női alkat neked a dagadt.

2020. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Nekem nő létemre 20-21%.

2020. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
Na látod, 25 körül van max nekem, inkább 23%, vagyis normál alkatú vagyok.
2020. jún. 25. 10:44
 20/83 anonim ***** válasza:
44%

Én is kíváncsi vagyok, mit értesz nőnél dagadt alatt.

A linkelt képen a férfi egyáltalán nem sportos, van felesleg azért ott. Egy sportos, karcsú nőnek nem biztos, hogy bejön, egy átlagos alkatúnak már inkább (de lehet az neked már kövérnek számít?)

2020. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!