Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a dagadt nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a dagadt nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem bántás a kérdés. Semmi bajom nincs a kövér nőkkel, de miért csak nekik jövök be?


Rendszeresen sportolok, konkrétan futok, bringázok heti többször, néha túra is jatszik. Nem dohányzom, nem iszok, nem eszek szemét kaját, tudatosan élek. 190 centi vagyok és 99,5 kg. Még csak mackósnak sem mondhatom magam, ugyan kb. 5 kg-tól még szeretnék megszabadulni (111 kilóról kezdtem) és tökély lesz minden számomra. Jó, az tény, hogy nem járok edzőterembe, nem vagyok izmos, de nem is fogok járni, mert engem az nem fáraszt le kellőképpen, mint a futás és nem tervem kigyúrtnak lenni.


Ennek ellenére folyamatosan csak a kövér nőknek jövök be. Nem hinném, hogy csúnya lennék, mert voltak már csinos barátnőim és netes oldal alapján is képen 6.2/10 pontot kaptam a fejemre 130 vélemény alapján. Akkor mégis miért nem tudok legalább egy átlagos alkatú nőnek tetszeni?


2020. jún. 25. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
91%
28 Akkor vissza a feladónak: Kedve F.szkalap! Össze lehet hasonlítani, csak arányosítani kell. Attól, mert te képtelen vagy rá, még lehetséges. Nem csak az a baj veled, hogy úgy nézel ki ahogy. Még bunkó és ostoba is vagy a tetejében.
2020. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
90%

#28

D

Nem gondolod, hogy ha jól néznél ki, akkor semmi problémát nem okozna olyan lányt találni, amilyet szeretnél?

2020. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Ezért csak a dagadtak találnak meg, mert valahol a 6-7/10es skálán vagy. A dagadtnak mind1, te meg ha hozzád hasonlót akarsz akkor hülyének néznek. Ha már cm-ről cm-re hasonlítjuk össze a dolgokat, akkor hasonlítsunk össze mindent, azt ha vmiben alulmarad a nő, akkor azt mondjuk neki, válassz kevesebbet érő férfit? Vagy fordítva nem illik?

2020. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
89%

És már a stílusos is kezd " kövér" lenni 👎👎

Tehát foglaljuk össze, van rajtad azért túlsúly rendesen, de te filigrán, törékeny csinos nőt szeretnél...

Szerintem 190 cm hez a sportos alkat max 85 kg-így jöhet szóba...

2020. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, jó ember. Túrázás közben. [link]
2020. jún. 25. 11:04
 36/83 anonim ***** válasza:
96%
35 Becsülöm a bátorságod, hogy kitetted a képet. Minden rossz szándék nélkül, ez egy baromi előnytelen kép lehet, mert ez alapján kb 110 kgnak tippelnélek.
2020. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:
Ember, 99 vagyok és előre hajoltam, a póló. Ennyire nem lehetsz vak bazmeg.
2020. jún. 25. 11:12
 38/83 anonim ***** válasza:
76%
Semmi különleges nincs benned, de a te szinted nem a vékony, filigrán csaj, ha mégis összejön ilyen, örülj neki. Mondjuk magasságoddal sokat tudsz kompenzálni.
2020. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
2020. jún. 25. 11:17
 40/83 A kérdező kommentje:
De az én szintem a vékony, atlétikus, sportos nő. És össze is fogom szedni. Egy kibaxott hústorony nem kell.
2020. jún. 25. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!