Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak még a jófiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még a jófiúk hinni a nőknek, miért nem veszik észre, hogy kivel élnek együtt?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy amikor felszedtem egy csajt, akkor kiderült, hogy együtt van egy pasival. Na, most erre azt mondanák, hogy valami olcsó kis lotyókat szedtem össze, ami nem igaz. Teljesen normális csajok, ha beszélsz velük, simán el tudod hinni róluk, hogy nincs vaj a fülük mögött. Persze volt, amikor én szívtam, az én csajomat szedték el. Erre nem lehet mit mondani, a pasi jogosan kapta meg a nőt, hiszen jobban csinálta a dolgokat, mint én. Megérdemeltem, mert elkényelmesedtem, de tanulam belőle. 😁 Ez azonban az én hozzáállásom, mert nem veszem komolyan a nőket. Nekem 8, ha a barátnőm lelép mással, úgyis találok egy új nőt.


A jófiúk azonban nem ilyenek, ők tényleg komoly érzelmeket táplálnak a barátnőjük iránt. Ők tényleg elhiszik azt is, hogy nem csalják meg őket, ők tényleg bíznak a barátnőjük hűségében. Ez egy esztelen hozzáállás. És nem tőlem kell félni. Vannak olyan pasik, akik 1000-szer jobban csajoznak mint én, sőt pénzük is van, nem is kevés.


Jófiúk! Mikor fogjátok már megtanulni, hogy nem szabad megbízni a nőkben? Ti tényleg azt hiszitek, hogy nincs olyan pasi a világon, akibe a csajotok jobban bele tudna esni, mint belétek?


Jófiúk, miért csináljátok ezt?


Nem veszitek észre, hogy magatok alatt vágjátok a fát?


Üdv,


egy férfi


2020. jún. 19. 00:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Mert családot akarok, és nekem nem 8 ,hogy kivel...
2020. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Rendben, hogy családot akarsz, de kételkedned is kellene. Nem lenne szabad 100%-ig megbízni a nődben, mert a nők nem megbízhazóak, egyik sem! Nem ismerik saját magukat sem.


Úgy akarsz járni, mint az a pasi, - volt barátnőm munkatársnőjének a vőlegénye - aki talán a mai napig nem tudja, hogy felszarvazta a menyasszonya egy zárt körű bulin?

2020. jún. 19. 01:00
 3/47 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden nő csalja meg a párját, nem minden nő megy a pénzre, van aki igenis szereti azt, akivel együtt van, és semmiért, senkiért nem mondana le róla.


Jöhetne akármi, a Párom mellett kitartok, és hűséges maradok hozzá bármi áron.

Te nem nőket találsz, hanem éretlen kislányokat, akik nem nőttek fel eléggé egy kapcsolathoz.


Üdv. Egy jófiú barátnője.

2020. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
12%

3.


Akármi? Azt azért vitatnám. Ha a párodról kiderülne, hogy gyilkos vagy tömeggyilkos (volt mielőtt megismerted, csak sikerült elsikálni, nem derült ki addig, hogy ő volt az elkövető). Vagy követ el a jövőben valamikor egy előre megfontoltat?


Ezért óvatosan azzal az "akármi"-vel.

2020. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
76%

#4

Annyira azért már ismerem a Párom, hogy tudjam, hogy nem csinálna ilyeneket.

2020. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
77%

senkit nem csaltam még meg, fura mi? :) lehet azért, mert akikkel eddig voltam azok eleget tudtak nyújtani számomra ahhoz, hogy ne menjek félre ( nem, itt nem pénzről van szó, dolgozom eleget a sajátomért )

Lehet nőkkel kellene próbálkoznod és nem kislányokkal és akkor talán változna a véleményed, de igen, kurvák vannak és jól szűrhetőek szerintem.

2020. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%

Edricus, a normális emberekben van egy erkölcsi mérce, ami ALATT létezik a gyilkosság, és nem kell külön kiemelni, mert azért valljuk be, nem sok gyilkos mászkál köztünk.


Persze játszhatod az autistát, aki mindent szó szerint ért.

2020. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
46%
Azért én kételkedem ebben, hogy valami olyan titka ne lenne szinte bárkinek ami a többi ember megvetését vonná maga után, beleértve a párjáét is. Túl durva példát hoztam; ez vitathatatlan, de szinte bármilyen dolog lehet így eltitkolva, aminek kiderülése a párja megvetését vonná maga után mondván "nagyot csalódott benne" és "nem gondolta volna róla"
2020. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
54%

8.


Mindenki magából indul ki.

2020. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
36%

9.


Gyenge terelés.

2020. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!