Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak még a jófiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még a jófiúk hinni a nőknek, miért nem veszik észre, hogy kivel élnek együtt?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy amikor felszedtem egy csajt, akkor kiderült, hogy együtt van egy pasival. Na, most erre azt mondanák, hogy valami olcsó kis lotyókat szedtem össze, ami nem igaz. Teljesen normális csajok, ha beszélsz velük, simán el tudod hinni róluk, hogy nincs vaj a fülük mögött. Persze volt, amikor én szívtam, az én csajomat szedték el. Erre nem lehet mit mondani, a pasi jogosan kapta meg a nőt, hiszen jobban csinálta a dolgokat, mint én. Megérdemeltem, mert elkényelmesedtem, de tanulam belőle. 😁 Ez azonban az én hozzáállásom, mert nem veszem komolyan a nőket. Nekem 8, ha a barátnőm lelép mással, úgyis találok egy új nőt.


A jófiúk azonban nem ilyenek, ők tényleg komoly érzelmeket táplálnak a barátnőjük iránt. Ők tényleg elhiszik azt is, hogy nem csalják meg őket, ők tényleg bíznak a barátnőjük hűségében. Ez egy esztelen hozzáállás. És nem tőlem kell félni. Vannak olyan pasik, akik 1000-szer jobban csajoznak mint én, sőt pénzük is van, nem is kevés.


Jófiúk! Mikor fogjátok már megtanulni, hogy nem szabad megbízni a nőkben? Ti tényleg azt hiszitek, hogy nincs olyan pasi a világon, akibe a csajotok jobban bele tudna esni, mint belétek?


Jófiúk, miért csináljátok ezt?


Nem veszitek észre, hogy magatok alatt vágjátok a fát?


Üdv,


egy férfi


2020. jún. 19. 00:53
1 2 3 4 5
 21/47 Kornikus00 ***** válasza:
36%
Huhh, ez nagyon bonyolult. A nőkben mindig ott van az tudat, hogy, mindig találnak a tíz 'ujjukra', ez miatt könnyen kiábrándulnak akárkiből, magyarul, ha a szerető párjuk már egy kicsit nem figyel oda rájuk, például a munka miatt, vagy depresszió miatt, vagy ha már egy nap nem ad a megszokott kedvességet, a barátnő agya ezt szépen megjegyzi a 'noteszébe'. És a nő kezd hidegülni de nem úgy, hogy ezt kimutassa persze vannak olyan nők akik leülnek begbeszélni a problékákat. Csak ott a gond hogy annak úgy is kell lennie, tehát a pasinak nyomba változni kell, akármennyire nehéz, mert a bartnő ezt képtelen megérteni. A legtöbb pasi a beszélgetés után változtat persze, de a sok munka, és stresz, az ott van, azt nem lehet csak úgy leküzdeni, és ha megint elgyengül a pasi, és megint nem figyel oda a nőre, nem kedveskedik annyit, akkor már a barátnő borovokál és veszekedik. Közbe a barátnő kapja a bókokat mindenhol, akár facen, akár munkahelyen és nő úgy vele, nem kínlódik, hisz miért? Tehát ja, és ezeket a terheket a pasik, nem mindig bírják hoszú távon, ls kiakul a rendszeres veszekedés civakodás, ebből elhidegülés, félrelépés. Persze vannak nők akik tényleg nem csalják meg a párjukat, de ott már valami veszteni való lehet a háttérben. Például a biztonság miatt nem mernek lépni, vagy a gyerek miatt nem mernek lépni, albérlet miatt, vagy pedig félnek a bántalmazástól, de minden nőnek a fejében megfordul ez ha összezörrenések vannak! Már pedig nincs olyan kapcsokat amikbe nincsennek összezörrenések. Általába ez vezet oda hogy lelépnek a nők, magyarul elvárják ha halálos beteg vagy akkor is hozd a formád, mert meg vagy győzöddve hogy ez neki jár, mer nő, mert büszke. Mert hatalma van, mert körbe van véve hízelglssel, kap figyelmet, másoktól! És higyétek el hiába szerelmes egy ilyen nő, a büszkeséküg erősebb, nem rettegnek lelépni.
2020. jún. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

"A nőkben mindig ott van az tudat, hogy, mindig találnak a tíz 'ujjukra', ez miatt könnyen kiábrándulnak akárkiből"


Maximálisan egyetértek.

2020. jún. 19. 02:37
 23/47 Kornikus00 ***** válasza:
31%

26-os válaszló vagyok.


Képzeljétek, nekem volt egy barátnőm. És sajnos nagyon megfáztam, és nem értette meg hogy nem azért nem érek hozzá mert nem kívánom, hanem nagyon beteg vagyok, de olyannyira beteg voltam, hogy 4 napig az ágyat gyomtam, és szexse volt, ez miatt csalt meg hogy én hanyagolom. Aközben míg én beteg voltam, ő a neten összejött az új barátjával. Tehát fiúk jól gondoljátok meg hogy lebetegettek, a kapcsolatotok bánhatja!

2020. jún. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Kornikus00 ***** válasza:
82%

Nemértem miért lepontozni, az igazságot írtam le!


Igenis a nőkért harcolni kell, és meg kell adni a kedvességet, utazni elvinni, bókolni (hiába már együtt vagytok) a rendszeres szexet mindenképpen megoldani, és elkell folytani minden gondot ami a szívben van! Mert ha megfeledkeztek erről akár egy kis időre, a 'kedvességről' akkor ez idő alatt megteszi más pasi! És annak sosincs jó vége!

2020. jún. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj de az a csaj nem nagyon szerethetett, ha annyit nem képes felfogni hogy beteg vagy és már rohan a másikhoz
2020. jún. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Kornikus00 ***** válasza:
48%

29 vagyok


Igen, így már útol okosabb vagyok. De nem akatom védeni a kérdezőt, de tényleg azt hittem hogy szeret, mert nem ez jött le róla mielőtt lenem betegettem. És jah míg én az ágyat nyomta ő hátbaszúrt neten, aztán még én voltam a hibás és rám fogta hogy én nem szeretem, mert hozzá se érek. Nem inden nő ilyen, tudom, az lrettebb nők nem ilyenek, de valóban mesterien manipulált.

2020. jún. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Kornikus00 ***** válasza:
34%
Na de kár ezen vitatkozni, mi férfiak nem vagyunk olyan helyzetbe hogy megváltoztassuk őket. Mondog erre egy példát. most képzeld el ha van egy korrupt nagyhatalom, és te kimész tüntetni hogy palotában laknak, te meg egy kunyhóban, hiába vered a kerítést az miat nem fognak kunyhioba lakni mert neked ez nem tetszik, mert egy kis pont vagy, nincs hatalmad, és hiába igazságtalan, szóval kár a kerítés verni! Nők választanak, és ez hatalom! De ha szembemész ez ellen kérdező, az olyan mint ha széllel szembe hugyoznál, attól még nem változik semmi, az mellett hogy mi vagyunk az erősebb nem, a melett másodrendűek vagyunk, hátrányosabbak vagyunk, ez tény, de ez az evolúció, ami végzi a dolgát.
2020. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
20%

Hittem, a barátnőmnek, 4 év után a közös lakást építettük, megcsalt közben. Nem az a megcsalós lány volt, első párja voltam neki. Megbocsátottam, erre rá pár hétre kitett. "Ő nem akar összejönni most senkivel, az csak ittasan egy botlás volt." Összejött vele... Bocsánatot az életben nem tudott azért a tettéért kérni, csak azt hajtogatta, hogy sajnálja.


3/4 év alatt nem hevertem ki.



NINCS GERINC A MAI EMBEREKBEN! Kiirtotta módszeresen a modern liberalizmus.

2020. jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, mintha a férfiak nem csalnák a nőiket. Sőt, nekem a baráti körömben, a nőket kb mindig megcsalta az aktuális pasijuk, és nem azért, mert nem nyújtottak eleget, hanem azért, mert a csávókból is van olyan, akinek semmi nem elég és minél több nőt meg akar hágni, mint valami rossz állat. (Már nem azért, de talán férfiaktól ez jellemzőbb is nagy átlagban.) Nőkből is vannak gerinctelenek, akik össze-vissza csalják a partnerüket, és férfiakból is. Az emberek néha gonoszak sajnos, de ez nem újdonság, mert mióta ember él a Földön, azóta elértünk már egy bizonyos szintet, ami által bebizonyosodott, hogy az állatok 100x jobbak nálunk.


Ne a saját sikertelenséged alapján ítéld meg a női nemet, és semmi szükség ilyen provokatív cuccok kiírására sem. Semmi értelme. Egyáltalán hogy jössz te ahhoz, hogy minden nőt egy kalap alá vegyél? Mi jogon teszed? Normális vagy? Ezt most csak így semmi agresszió meg harag nélkül kérdezem. A "jófiúkat", ahogy nevezted, pedig hagyd csak békén, nekik legalább van esélyük arra, hogy normális, egészséges párkapcsolatban éljenek majd, amire sajnos neked ezzel a felfogással sosem lesz lehetőséged.

2020. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%
Nem érdemes túlságosan komolyan gondolni, komolyan venni a párkapcsolatokat. Mindig ott lebegjen a szemed előtt, hogy tényleg jöhet egy jobb, egy jóképűbb, egy jobb dumával rendelkező, egy tehetősebb, egy humorosabb, egy szófosóbb, egy talpraesettebb, egy izmosabb, egy menőbb állással rendelkező, egy műveltebb, egy tanultabb, szóval egy akármilyen tulajdonságában jobb férfi. Ez tény, hiszen nem vagyunk tökéletesek, vannak nálunk ideálisabb férfiak, férfijelöltek egy nő számára. Ha a nő le akar lépni, akkor meg lehet mutatni neki az ajtót, csak azon az ajtón többet nem jöhet vissza. Felesleges beleélni magunkat egy párkapcsolatba, annak mindig koppanás lesz a vége.
2020. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!