Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak még a jófiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még a jófiúk hinni a nőknek, miért nem veszik észre, hogy kivel élnek együtt?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy amikor felszedtem egy csajt, akkor kiderült, hogy együtt van egy pasival. Na, most erre azt mondanák, hogy valami olcsó kis lotyókat szedtem össze, ami nem igaz. Teljesen normális csajok, ha beszélsz velük, simán el tudod hinni róluk, hogy nincs vaj a fülük mögött. Persze volt, amikor én szívtam, az én csajomat szedték el. Erre nem lehet mit mondani, a pasi jogosan kapta meg a nőt, hiszen jobban csinálta a dolgokat, mint én. Megérdemeltem, mert elkényelmesedtem, de tanulam belőle. 😁 Ez azonban az én hozzáállásom, mert nem veszem komolyan a nőket. Nekem 8, ha a barátnőm lelép mással, úgyis találok egy új nőt.


A jófiúk azonban nem ilyenek, ők tényleg komoly érzelmeket táplálnak a barátnőjük iránt. Ők tényleg elhiszik azt is, hogy nem csalják meg őket, ők tényleg bíznak a barátnőjük hűségében. Ez egy esztelen hozzáállás. És nem tőlem kell félni. Vannak olyan pasik, akik 1000-szer jobban csajoznak mint én, sőt pénzük is van, nem is kevés.


Jófiúk! Mikor fogjátok már megtanulni, hogy nem szabad megbízni a nőkben? Ti tényleg azt hiszitek, hogy nincs olyan pasi a világon, akibe a csajotok jobban bele tudna esni, mint belétek?


Jófiúk, miért csináljátok ezt?


Nem veszitek észre, hogy magatok alatt vágjátok a fát?


Üdv,


egy férfi


2020. jún. 19. 00:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is akarod megtartani a nőket ne csodálkozz, hogy mindegyik lelép mellőled. Pont hogy nem azokat fogod ki ezzel a hozzáállással, akik hűségesek is maradnának hozzád.

Az nem a (normális) nők hibája, hogy ilyen nyomorult az értékrended.

2020. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha csak hobbiként tekintesz a csajokra akkor ne várd el tőlük hogy nekik több legyél mint egy hobbi.
2020. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
#40 Ennek a válasznak a fényében az egész kérdés kiírása felesleges volt, ugye tudod?
2020. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
91%
Te amúgy homo vagy, hogy ennyire a szíveden viseled a "jófiúk " lelki világát? Az, hogy te prosztó körökben mozogsz, mivel te magad is az vagy, még nem vonja automatikusan maga után azt, hogy minden csaj ilyen. Nekem spec. ellenkezőek a tapasztalataim, a haveri körömből többen is bevallottan csalták/csalják meg a barátnőiket, fordítva ritkábban láttam erre példát. Ha nem a Huffnágelről olvasnád, hogy milyenek a nők, talán nem töltené ki az életed kilencven százalékát az aggodalomnak álcázott kesergés, hogy "minden nő ribizli".
2020. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne egy kérdés a gyakorin ami nem az általánosításokra épül
2020. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Kedves 44-es!


A kérdésed kb. annyira butaság, mintha én azt kérdezném, hogy vajon a leszbikus hajlamuk miatt viselik-e a szívükön a feminista aktivisták a nők sorsát? Nem, természetesen nem vagyok homo, de ezt te is tudod. Van azonban valami, amit nem tűrök: ez pedig az, amikor naiv embereket tévesztenek meg. Ebben a tekintetben nem feltétlenül csak a női nemre zúdítom a kritikámat, ateista aktivistaként a vallások ellen is felszólalok, mint megtévesztő lelki hatalomra, amelyek uralkodnak az a babonákba merült embereken.


A nőkkel kapcsolatban az is baj még, hogy nem rendelkeznek megfelelő önismerettel. Sokan azt hiszik, hogy ismerik magukat, és a gyengeségeiket, de valójában lölvésük sincs arról, hogy miként működnek. Ha a nőknek lenne igaza, hogy ők nem hajlamosak a megcsalásra, akkor ma nem léteznének a világban nőcsábászok, akik azzal hencegnek, hogy XY nőjét fektették meg. Ugyanis egyetlen olyan nő sem létezik - vagy ha van is, akkor elenyészően kevés a számuk - amely kimondaná, hogy ő bizony megcsalós. Azért nem, mert a szexiparban dolgozókat leszámítva, minden nőnek fontos, hogy jó véleménnyel legyenek róla.


Az, hogy te azt állítod magadról, hogy te nem vagy megcsalós, csak a te véleményed. Az eddigi bizonyítékok, amelyek a kezemben vannak, arra utalnak, hogy bizony lehetséges kiütni a másik pasit a nyeregből, és a helyére lépni. Nem igaz, hogy ha egy nő foglalt, fel kell adni az egészet, ugyanis bizonyítékok vannak arra, hogy a nők bizony otthagyják a pasijukat, ha találnak valakit, akit jobbnak ítélnek meg. Ez kérlek szépen evolúciós ösztön. A nő szeretnék a saját génjeit továbbörökíteni, és olyan hímet akar, aki mellett az utódja biztonságban nő fel. Egészen biztos lehetsz abban, hogy ha egy nő talál egy olyan férfit, akit alkalmasabbnak ítél meg az apaságra, mint akivel együtt van, akkor azt ott fogja hagyni.


Hogy van-e kivétel? Természetesen lehet. Az élet több területén is lehet kivétel. De ettől függetlenül tény, hogy a nők többsége megcsalja a pasiját, és amellett el is kötelezi magát, ha talál jobbat. És ez csak etikai szempontból rossz dolog. A természet szemszögéből semmi extra nem történt azon kívül, hogy a szexuális szelekció kiselejtezett egy szemetet.


Üdv.

2020. jún. 23. 14:30
 47/47 anonim ***** válasza:
Nem kell egyik nemet se támadni. A legtöbb ember hátbaszúrja a másikat nemtől függetlenül, és kivételek pedig mindig is voltak, és lesznek is, ahogyan te is írtad. Ennyi.
2020. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!