Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/158 anonim ***** válasza:
24%
#73 Nem írtam, hogy az jó kapcsolat. (#71 voltam)
2020. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/158 anonim ***** válasza:
86%

"hogy a saját helyzetéből fakadóan képtelen elfogadni mást az ő helyzetével és csak megbélyegezni és elítélni képes őket, azzal bizonyítja hogy erkölcsi érzéketlenségéből fakadóan ő maga alkalmatlan egy boldog kapcsolatra, mert hiányzik belőle a szükséges empátia és elfogadás, a türelem a másik emberrel szemben."

Ennek fényében vajon drága 49%osunk is alkalmatlan? (szerintem nem csak ennek fényében mondjuk🤷‍♀️)

" Ja igen mert a nők csak szerelemből közösülnek. Nem szopikázzák szét a menő falubikáját a diszkóban.



Persze azt szabad, de prostizni nem. Hát még mit képzel a férfi magáról, hogy gyakorlatilag ugyanazt csinálja, csak PÉNZÉRT??? :OOO"


Nos akkor egy teljesen technikai kérdésem lenne. Ki alkalmasabb a párkapcsolatra? Akinek még nem volt vagy csak ilyen hamvába holt próbálkozások vagy aki élt már együtt párkapcsolatban hosszú ideig megcsalás és egyéb nyalánkságok nélkül?

Mert én speciel az utóbbira szavazok.

2020. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/158 anonim ***** válasza:
20%

"Akinek még nem volt vagy csak ilyen hamvába holt próbálkozások vagy aki élt már együtt párkapcsolatban hosszú ideig megcsalás és egyéb nyalánkságok nélkül?

Mert én speciel az utóbbira szavazok."


Még szerencse, hogy utóbbi nem is szerepelt a kommentemben mint példa. Szóval mit is cáfoltál meg pontosan?


Még jó hogy két 49%-os van amúgy, most nézem :D

2020. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/158 anonim ***** válasza:
87%

Mindkét kérdésem a kérdezőnek lett címezve bár tény külön ezt nem emeltem ki.

A 49%os választ azért linkeltem mert épp arról szól hogy "saját helyzetéből fakadóan képtelen elfogadni mást" hisz a nők csak "szétszopikázzák a falu bikáját a discoban" más opció nem nagyon van ahogy látom csak ami az ő fejében él pedig ő nem is nő.

2020. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/158 anonim ***** válasza:
4%

"más opció nem nagyon van ahogy látom csak ami az ő fejében él"


Igen, én írtam. Már hogyne lenne más opció, itt nem arról van szó, hanem hogy egyik se jobb a másiknál, mégis előbbi elfogadott, míg utóbbi megvetendő. Bár nem tudom, lehet ezt is a kérdezőnek címezted.

2020. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/158 anonim ***** válasza:
88%

Na hát legalább valakivel lehet itt beszélgetni.

Nem értem miért ne lehetne elfogadni hogy másnál a prosti kiveri a biztosítékot. Van akinek a megcsalás veri ki van akinek az sem. Van akinek gond a feketével cigánnyal stb történt aktus vagy párkapcsolat van akinek nem.

Ez nem rossz/jó kérdéskör.

Nekem a prosti olyasmi amit vagy ne tudjak mert (hacsak nem a kapcsolat alatt történt) nem rám tartozik vagy el kell fogadni hogy nem fér bele.

Ez még csak azzal se áll összefüggésben hogy copkodom-e a falu kanjának farkát vagy sem. Bár én ilyet se tettem soha de aki a buliban kefélget annak se muszáj elfogadnia a prostit. Nem ugyan az a kettő és egyik nem hozza magával a másik felé történő nyitottságot.

Csak azt nem értem ezen miért akadnak fenn sokan. Én el tudom fogadni ha valamiért nem kellek vagy bizonyos tulajdonságaim miatt nem vagyok szimpatikus. Másnak ez miért nem megy ilyen lazán?

2020. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/158 anonim ***** válasza:
83%

"Igen, én írtam. Már hogyne lenne más opció, itt nem arról van szó, hanem hogy egyik se jobb a másiknál, mégis előbbi elfogadott, míg utóbbi megvetendő."

Abból gondoltam hogy más opció nem nagyon van ahogy reagáltál a 75-ös válaszra. Ő ott a saját példáját hozta te meg jöttél a "mert a nők" fszsággal. Nem nők ő én meg még sokan akik párkapcsolatban szexelnek létező lények vagyunk de valahogy mindig kifelejtenek minket a "nők" közül. Az indokolatlan általánosítás volt gyanús.

A miért ne lehetne párkapcsolat alatt prostizni is te voltál?

2020. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/158 anonim ***** válasza:
42%

"A miért ne lehetne párkapcsolat alatt prostizni is te voltál?"


Nem, ő a másik 49.


Olyan nagy különbséget nem látok azért aközött, hogy összefekszik mindenkivel, mintha prostihoz járna, egyik nemnél se.

Ha nő akkor "élje ki magát nyugodtan."

Ha pasi akkor "hát mert igazi férfi."

Szóval ilyen esetben be vannak védve, pedig pl. nemi betegséget is ugyanolyan eséllyel kaphatsz el egy diszkóban magát rázó jött menttel.

Szerintem inkább az a bajotok, hogy a prostizás lúzerség, mert "milyen béna már, hogy pénz nélkül nem tud megfektetni minden nőt a faluban."

De én csak megérteni tudom, manapság amikor úgy kell imádkozni a jó istenhez, hogy egyáltalán visszaírjon valaki, ne kosarazzon ki, ne barátzónázzon, mert "nem vagy elég menő", ami persze a falubikáknál megvan, de ettől még ők sem erkölcsösebbek, csak nem fizetnek érte.

2020. ápr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/158 anonim ***** válasza:
36%
Ja és felőlem nem kell elfogadni. Csak az a kétszínűség, amikor valaki a prostizásra köpköd, de közben ugyanúgy befeküdne bmw-s durca Gyurka alá, aki előtte a fel várost szétkúrta, igaz ingyen. Akinek nem inge az meg ne vegye fel.
2020. ápr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/158 anonim ***** válasza:
84%

Én nem is tagadom hogy zavar hogy meg kell vennie (korábban valahol az elején írtam is) de az talán még jobban zavar hogy inkább megveszi mint hogy változtatna hogy önszántából feküdjön le valaki vele.

Többen írtuk már hogy maga az elv az ami gond ami miatt a ptostizás egyeseknek oké másoknak nem. Persze megveheted jogod van hozzá mint bárkinek de a szex két ember öröméről kéne hogy szóljon nem arról hogy fizettem így x időre az enyém vagy azt csinálok amit akarok (tudom sarkítás de ettől még ez történik). És ez független attól hogy a prosti erre "szerződött". Hogy másik példát hozzak hasonló elv miatt nem jönnék össze olyannal aki lakhatásért hozat magának feleséget vagy barátnőt (mondjuk ez itthon amennyire tudom nem gyakori) mert mutat valamit az adott ember igényeiről értékrendjéről. Ami az enyémmel nem azonos.

A buli szex még mindig hormonokon és érzelmeken alapul (azt leszámítva mikor a csaj kb teljesen ki van ütve az szerintem sima nemierőszaknak kéne hogy minősüljön hisz nem beszámítható) a prosti pedig egyoldalú érdeklődésen. Az egyik önszántából van ott a másikat megfizeted de amúgy nem érdekelnéd sőt akár el is hajtana ha nem belőled élne meg.

De ismétlem ettől nem lesz rosszabb az adott ember. Van ismerősöm akiről tudom hogy jár. Néha tök jó sztorijai is vannak róla de ettől még az hogy kivel barátkozom és kivel letesítek párkapcsolatot nem azonos kör. Az amitől a szememben mint ember nem lesz rossz még simán kizárja mint férfit az életemből.

2020. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!