Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs, de én megértem a nőket, akiknél ez kizáró ok!

Gondolj csak bele: a lányokat kiskoruk óta úgy nevelik, hogy ők különlegesek, hogy nekik jár a figyelem, a körülrajongás, a méltó pasi, pusztán azért, mert lányok. Később jóindulatú lenézéssel tekintenek a sok buta férfira, aki bármire képes lenne a puncijukért cserébe. Tudják, hogy az ösztönlény férfiakat a legkönnyebb szexmegvonással vagy punci ígéretével megzabolázni.

Ezek után ha találkoznak egy olyan pasassal, aki inkább megveszi magának a puncit ahelyett, hogy őket ugrálná körül, teljesen érthető, hogy a nők felbőszülnek. A prostizás támadás a világ- és értékrendjük ellen.

2020. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:
61%

#40: Igazából lehet ennél kevesebbet is kizáró oknak kikiáltani. Csak a reakció nem mindegy rá.


Például én mondhatnám azt, hogy kizáró ok egy nőnél, ha az apja elhagyta és elváltak az anyjával, mert valószínűleg rossz a kötődési formája és a szülői példája, ezért olyan pasik után fog futni akik le se sz-ják. És ez tényleg sokszor így van, volt tapasztalatom is ilyenben.


De ha én ezt mondanám a nők sáskarajként szednének szét, hogy mit képzelek magamról, és ugyanúgy jönnének az az önigazolások, hogy ez miért nem igaz és ő miért nem ilyen.

2020. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 anonim ***** válasza:
41%

Hálát adok az égnek, hogy a férjem libidója nem teszi őt alkalmassá alapból arra, hogy a prostizás szintjére süllyedjen. Inkább egy alacsony libidójú ember, aki mást is tud szabadidejében csinálni és nem feszíti szét az ondó, mint egy ilyen szánalmas ösztönlény.


Ha terhes leszek, akkor is prostihoz megy, mert annyira éhes? Hagyjuk már. Oltson tüzet máshol, ne mellettem.

2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
86%

Vicces ez a vita és bár tök felesleges leírom a véleményem.

Egyrészt a prostizás kicsit olyan mintha az oroszlán ahelyett hogy levadászná a gnút beugrana a mekibe egy hambiért.

Másrészt az "intimitás" nem más mint egy szerepjáték ezekben a helyzetekben amit a te kedvedért ad elő. Te magad írtad. Annyi intimitást viszel bele amennyit akarsz. Egy valós kapcsolatba annyit tudsz bele vinni amennyit a másik is el tud fogadni vagy adni tud. Itt ebben a helyzetben viszont csak te számítasz.

Vannak akik fel tudják fogni mi a különbség a prosti és az egyéjszakás között (nem arra gondolok mikor a matta részeg lányt aki a világáról nem tud a disco mögött jól meg... mert nem csak ez az opció létezik. Sőt ez még talán undorítóbb is mint a prosti hisz itt még a beleegyezés se egyértelmű.)

A férfiak egy része képes túl lépni azon hogy áll a micsodája és nem alacsonyodik le oda hogy fizessen. Ők valószínűleg nem fognak csalni sem. De ha mégis legalább nem egy prostival. Viszont aki már itt is a könnyebb utat választja az nekem kiesik mert vajon mi is tartaná vissza attól hogy ha valamiért nincs szex (és neki ez ilyen irgalmatlanul fontos) fizessen egy kört?

Erre külön kitérnék :

"Amúgy pedig ez pont olyan mintha a férfiaknak kizáró ok lenne ha egy nő valakit életében leszopott, hisz az is milyen undorító már nem? Ha nem neki csinálják az gusztustalan


Aztán érdekes módon ezt férfiak nem tekintik kizáró oknak"

Nem én írtam hogy h. Ülye vagy de ettől még erre nehéz mást írni.

Egész egyszerűen a prostizás és az hogy valaki nem szűz nem egy témakör. Annak amiről írtál az lenne a megfelelője ha minden nő szűz férfit akarna és olyan nem jöhetne szóba aki már feküdt le nővel. Mint tudjuk épp az a hiszti tárgya hogy nem a szűz fiúk kellenek.

Annak hogy nem bírjuk sokan a prostit az az amúgy létező kizáró tényező felel meg férfi oldalról hogy nem kell a nő ha : Négerrel lefeküdt

Cigánnyal volt együtt

Volt már több pasival egyszerre

Volt egyéjszakása stb.

Ne tegyünk már úgy mintha nem létezne a korábbi szexuális életre vonatkozó kizáró tényező mindkét nemnél.

Az más kérdés hogy van akinek minden mindegy csak legyen... De ettől függetlenül minden kizáró tényező ugyanolyan jogos és létező.

Ahogy már valaki fentebb kérdezte miért nem keresel olyat akinek ez nem gáz vagy miért nem maradsz csöndben? Vagy hallgass vagy vállald a következményeket de attól hogy itt "térítesz" még semmi nem fog változni. Sőt szerintem csak erősödik az a gondolat hogy nem kell ilyen férfi. Bennem legalábbis biztos.

2020. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
23%

40-es de ha mind a ketten önszántából es nem kenyszer hatására teszi akkor mi a baj?

Olvastam már nőtől hogy inkább keres így többet, mint hogy egy varódaban gurizzen a töredékéert.

Nyilván van olyan erzékeny nő, akinek nem való ez, a többség biztos ilyen de nem mindegyik.

2020. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt a nőknél általában miért kizáró? tehát szinte mindnél az, sőt megbélyegzést kapnak a férfiak, de vajon miért?

És ez továbbra sem fér a fejembe, mitől eleve elutasítandó valaki mert fizetett szexért?

Mitől képzeli magát erkölcsileg felsőbbrendűnek akárki akár azért mert nem volt rászorulva soha erre, akár azért mert nem is viselkedett ő maga prostiként és nem is űzte a foglalkozást?

Sem erkölcsileg sem emberileg nem vagyok kevesebb senkinél sem csak azért mert fizettem érte, és ennek tudatában képtelenség elfogadni a nők érveit, akármit hordtok is itt össze, nem meggyőző érvek ezek

2020. ápr. 14. 12:52
 47/158 anonim ***** válasza:
75%
Terhessen lehet szexelni.
2020. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 anonim ***** válasza:
41%
Álszentség a nők részéről. Bort iszik vizet prédikál szint. Én nem vettem igénybe prosti szolgáltatását, nem szeretnék szűzen meghalni, és kizárólag akkor fogadnám el egy nő részéről ezt indokként bármire, ha ő 32 évesen még szűz volt. Ellenkező esetben csak bort iszik és vizet prédikál.
2020. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/158 anonim ***** válasza:
68%

MINDEN férfi, MINDIG fizet a punciért!


Van úgy, hogy az éjjeliszekrényre teszik a pénzt a prostinak. Van úgy, hogy a nejük kezébe adják a fizetésüket. Vannak aki autót, kockás hasat, menő ruhát vesznek, hogy kapjanak egy kis nyálkás húst.


MINDENKI FIZET VALAMILYEN FORMÁBAN!


Ja, és az meg, hogy szegény prosti minden undorító alakkal kell szexeljen, és nem válogathat.

1.: Inkább, mint minimálbérért melózni.

2.: A férfiak válogathatnak? 100000000-ből 1-nek lesz Két Bekinszél meg Téjlor Szvift kaliberű csaja, a 80%-nak marad Kati a kisboltból, vagy Zsuzsika, a könyvelésről.


Mellesleg nem kellene létezniük a prostiknak, ha a nők nem lennének ekkora szűzK-k, és nem játszanák a hercegnőt, akinek csak a fehér BMW-s, méteres farkú, max.24 éves brókerherceg kell.


Böff.

2020. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 anonim ***** válasza:
72%

No vagyok-nalam nem kizaro ok, minden embernek van multja. Plusz en is ketszer voltam prostinal (pedig szoszerint barmikor barmilyen pasit megkaphatnek ingyen) mert ki akartam probalni egy bizonyos dolgot biztonsagosan, kovetkezmenyek nelkul-sikerult. Ha mindehhez a szexualis dologhoz mondjuk egy tarskeresot hasznaltam volna akkor nem lett volna garancia pl a testi epsegemre, vagy arra h titokban marad.


Banom? Nem, eletem egyik legjobb elmenye volt:-)

2020. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!