Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem inkább az a bajotok, hogy a prostizás lúzerség, mert "milyen béna már, hogy pénz nélkül nem tud megfektetni minden nőt a faluban."


Szerintem a "minden nőt megfektet a faluban" is egy lúzer. Sőt, mondok jobbat, egy pasi, aki soha nem szexelt sokkal jobban illik az alacsony libidómhoz, mint aki mindent megdug, ami mozog.


De most belegondolok, hogy ismerkedem valakivel, aki 30 évesen is szűz, és elmondja, hogy soha nem volt nővel, prostinál sem. Először is, nem hiszem el, mert nincs ekkora szerencsém, de rohadtul nem az ugrana be, hogy lúzer, hanem hogy van tartása. Hogy nem úgy gondol a nőkre, mint meleg lyukakra. Egyezik az értékrendünk.

2020. ápr. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 A kérdező kommentje:

90#

Szerintem azt azért senki nem mondta, hogy prostival együtt lenni pont ugyanolyan mint mondjuk egy lánnyal aki vonzó, én legalábbis nem gondolom ezt. A férfi ha oda megy mindvégig úgy tekint az egészre mint mondjuk egy kikapcsolódásra, egy számára szükséges szolgáltatásra, mert a férfiaknak - a nőkkel némileg ellentétben - erre elemi szüksêgük is van, több szempontból is, nők úgyse értitek.

Szóval nyilván abszooút nem ugyanaz

2020. ápr. 15. 08:15
 93/158 A kérdező kommentje:

90#

Szerintem azt azért senki nem mondta, hogy prostival együtt lenni pont ugyanolyan mint mondjuk egy lánnyal akivel egymást akarják, én legalábbis nem gondolom ezt. A férfi ha oda megy mindvégig úgy tekint az egészre mint mondjuk egy kikapcsolódásra, egy számára szükséges szolgáltatásra, mert a férfiaknak - a nőkkel némileg ellentétben - erre elemi szüksêgük is van, több szempontból is, nők úgyse értitek.

Szóval nyilván abszolút nem ugyanaz, nem is tekintjük ugyanolyannak, és a legtöbb férfi szívesen lenne együtt mással szerelemmel is - pedig náluk a 2 vonzalom különválik- csak a férfiak egy tekintélyes hányada egyszerűen nem kapja meg ezt a nőktől.

És hogy ebből kifolyólag itt megy a megbélyegzés és oltogatás egyesek részérôl az őket minősíti, hisz az ő hozzáállásukon bukik meg a férfiak jórésze

2020. ápr. 15. 08:22
 94/158 anonim ***** válasza:
88%

Azért bírom, hogy mindenki csak szélsőségekben tud gondolkodni...

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy valaki tutyimutyi életképtelen büdös szájú lúzer, aki egész életében mást nem tudott, mint pénzért befeküdni egy hivatásos alá. Vagy valaki x évesen, két párkapcsolat vagy futó kaland között, szingliként egyszer kipróbálta kíváncsiságból egy fizetősnél.


Ez olyan, hogy nem ugyanaz, ha egy csaj 18 évesen, egyszer egy buliban megszédült és letérdelt a falu bikájának, vagy még harminc évesen is ott tart, hogy minden héten más "alfa"hím fekteti meg, közben meg sír, hogy sehol egy normális pasi, aki feleségül venné...

2020. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/158 anonim ***** válasza:
72%

Egy kaland simán belefér szerintem is de ez a kérdés vagy legalábbis a vita ami alatta kialakult a rendszeres használatról szól.

Mert aki azzal érvel hogy muszáj üríteni nőbe is mert a két marka kevés meg párkapcsolatban is tök oké és hasonlók az nem egyszer próbálta ki kíváncsiságból. És az alap kérdés is az itteni reakciók miatt született melyek szintén nem az egyszeri kíváncsiságra vonatkoznak jellemzően.

De igazából ez egy meddő parttalan vita.

Azzal sem értek egyet hogy a nők miatt alakul úgy hogy prostit "kell" igénybe venni bárkinek. Persze a nők azok akik ingyen nem fekszenek le olyanokkal akik valamilyen okból nem vonzzák vagy egyenesen taszítják őket. De véleményem szerint minden esetben az egyén tud változást elérni az életében nem a világ változik a kedvére.

Ha pedig úgy dönt marad a prosti az is az ő döntése nem kényszer. Viszont köteles elfogadni azt ami ezzel a döntéssel jár.

Igaz ez véleményem szerint minden általunk meghozott döntésre és tettre.

Sokan annak ellenére hogy férfiak elvannak prosti nélkül (és más szex nélkül is) akár éveket is.

Egyszerűen jellem beállítódás és értékrend kérdése kinek fér bele és kinek nem nem a nemén múlik. Én ezen a véleményen vagyok és a tapasztalatom is ezt mutatja. De legalább egy érdekes vitát olvashattunk. Ezért már megérte.

2020. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/158 anonim ***** válasza:
84%

#80 Ezt a választ akkor tudom készséggel elfogadni kérdező, ha te teljesen empatikusan állsz azokhoz a nőkhöz, akik élni akarnak egy kicsit és fiatalon volt vagy 20 partnerük, ebből sok egyéjszakás mert még fiatalok és nem élték ki magukat. Tizen fenékbe rakták, de ezt neked azért nem engedi meg, mert már benőtt a feje lágya és szeretne példás családanya lenni melletted. Amennyiben empatikus tudsz lenni ezzel a lánnyal és feleségül veszed, alkalmas vagy párkapcsolatra. Amennyiben nem, csak egy hazug, önző görény vagy. Ha elvennél egy ilyen lányt, akkor tudom tisztelni a fent kifejtett véleményedet, de mi ketten akkor sem illenénk össze. És ezzel nincsen semmi baj.


Ja, és vannak férfiak akik nem prostiznak mert nem fér bele az értékrendjükbe. Hozzám ilyen illik. Ennyit fel tudok mérni én is, az empátia meg nem csak addig terjed, hogy te mit csináltál, hanem fordítva is működnie kell. Neked ugyanúgy nincs empátiád a válaszolók felé hogy nekik ez erkölcsileg mit jelent, mint fordítva.

2020. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 anonim ***** válasza:
60%
Jó duma, hogy egy férfinek ez elemi ösztöne. Érdekes, többszázezer férfi vissza tudja fogni az ösztöneit és nem jár prostizni, ha nem jut nőhöz x ideig. Egyszerűen gyenge vagy, és most önigazolást keresel, hogy miért nem baj prostizni, de nyilván a kérdés is amiatt született, mert legbelül te is tudod hogy ez gáz.
2020. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 A kérdező kommentje:

Úgy érzem eltávolodtunk kissé az eredetitől, hogy a nőknek miért eleve kizáró ok bármilyen esetben??

Viszont reagálok is: valóban, nekünk is kell erkölcsi türelem, és az az "alfákat" leszámítva meg is van bennünk általában, bennem biztosan.

Azzal hogy mi nem illünk össze az ún értékrended miatt, az rendben is van, de ne hidd azt hogy valós "érték" az amit most képviselsz!

Ill. tisztázzuk azt hogy ezt aki csinálja az nem nem képes megállni hogy ne járjon, hanem esze ágában sincs megtartóztatni magát ettől.

És nincs az az erkölcsi értékrended amivel ettől elijeszthetnél bárkit is

2020. ápr. 15. 12:26
 99/158 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarnék bárkit elijeszteni ettől? Mindenki maga formálja a személyiségét, és amit csinálsz, egy idő után azzá válsz. Felelős vagy minden tettedért. Számomra az a fontos hogy hozzám illő társat találjak, nem az, hogy valakit én eltiltsak vagy lebeszéljek a prostizásról. Még csak le sem nézem emiatt, ha őszinte és simán együtt élne olyan lánnyal, akit ribinek tartanak. Csak ne a szűz lányt keresse, meg az erkölcsös nőt, aki életében összesen lefeküdt egy vagy két pasival komoly kapcsolatban aztán tőle várja, hogy fogadja el a szokásait. Mert ez egy undorító, hímsovi hozzáállás.
2020. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 anonim ***** válasza:
84%

"Úgy érzem eltávolodtunk kissé az eredetitől, hogy a nőknek miért eleve kizáró ok bármilyen esetben??"

Azért tértünk el ettől mert erre már sok oldal óta ugyan az a válasz érkezik amit te nem tartasz érvnek. Miszerint más az értékrend és ezt sokan nem preferálják. Így kicsit elkanyarodtunk másfelé is hogy folytatódhasson a beszélgetés.

2020. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!