Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/158 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes! A hímprostik piaca gondolom elég szűk, nem is hallottam még nőröl aki járt, mivel ritka ez. És ez sem elítélendő szerintem, mert senkinek sem árt vele, ha kielégíti a kíváncsiságát a nő, csak ne pár mellett tegye.
2020. ápr. 14. 13:03
 52/158 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, hogy téged meggyőznek-e az érvek, vagy sem. Attól még el fogja ítélni a nők többsége. Így jártál.
2020. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/158 anonim ***** válasza:
76%
Már megint egy onigazolast kereső incel. Nem hiszem el h nem unjatok.
2020. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/158 Rockarc ***** válasza:
59%

Kerdezo. Pedig de, kevesebb vagy. Akkor is, ha nem veszed tudomasul, vagy "nem erted". A nonek is tutira van elkepzelesuk, hogy milyen egy ferfi, aki kell nekik. Es nem nagyon fogsz olyat talalni, akinek a prostizas rajta lenne az etlapjan.


Biztos van, aki elviseli, megturi, egyeb jol felfogott erdekeben szemet huny miatta, de lelkesedni egyik sem fog erte. Nincs mas dolgot, csak megkeresni. Nyilvan neki is lesznek olyan dolgai, amihez meg neked kell gyomor. Szep par lesztek, szurkolok nektek!


44F

2020. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/158 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem azzal van a bajom, hogy “nem szerelemből történt” meg hasonló butaságok. Ez teljesen mindegy. Az egyéjszakás dolgokat nem ítélem el, sőt.

A problémám nekem azzal van, hogy ha már FIZETNED kell azért, hogy valaki lefeküdjön veled, akkor nagyon nagy gáz lehet, vagy külsőleg, de az még valószínűbb, hogy belsőleg.

2020. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/158 anonim ***** válasza:
32%
Az egyéjszakás kalandoknál meg a nő fizet azzal, hogy hagyja, hogy beleürítsen a menőcsávó, cserébe megkapja azt a halvány örömet, hogy "jaj, kellettem egy alfahímnek, ha csak egy órára is!" Ott ugyanúgy "nincs intimitás", de érdekes módon ezért a nőket nem nézi le senki...
2020. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/158 anonim ***** válasza:
10%
56-os.Azok a nők sem jobbak mint a prostik.Ugyanokyan olcsó lotyók.
2020. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/158 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, én azt nem értem, hogy ez téged miért zavar.

Adott nőnél kizáró ok, ennyi, fogadd el, lépj tovább.

2020. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/158 anonim ***** válasza:
37%

Az én barátom járt már prostinál. Őt izgatta a nő, a helyzet. A nő vadállat volt, tipikusan olyan prosti amit egy pasi akar, de nem vallja be. Combfix, magassarkú,átlátszó ing, szoli, szőke haj stb. stb.

Plusz imádja a szexet, minden lehetőséget kihasznált.

Nekem nem kizáró ok, de ismerem a férfit, azért nem.

2020. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/158 A kérdező kommentje:

55#

Az hogy fizetnem kellett êrte az tényleg gáz, viszont kizárólag a női nemre nézve az, akik ilyen nevetségesen állnak a férfiakhoz, a társkereséshez, teljesen elvéve a férfiak egy részének kedvét attól hogy komolyan véve foglalkozzon a nőkkel. Férfiak tömegeinek elmagányosodása legfőképp a női nem szégyene, mert a nők képtelenek emberségesen hozzáállni a férfiakhoz, egy undorító húspiacnak látják őket, és egyszerűen nincs gusztusa jóérzésű férfiembernek hajkurászni az ilyen érzéketlen fruskákat, így végül kikötnek egy másfajta húspiacon. Így az önérzetes férfiaknak maradnak a prostik, akár tetszik nektek akár nem

Ettől még érdekelt a kérdés, mitől látjátok nők gusztustalannak a dolgot, hát mostmár világos: az ego-tok miatt, amit a nem túl önérzetes férfiak tömegei táplálnak bennetek, alaptalanul

2020. ápr. 14. 14:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!