Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
36%
16-os kommentemmel mi volt a baj? Azokat nők vallották be? Bár én sose mennék prostihoz, mert velem pénzért senki ne feküdjön le, de ez a lepontozás is igen szánalmas.
2020. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nincs intimitás, hogy nem lehetséges?

Honnan a fenéből veszel te már ilyet?

Csak útszélire tudtok gondolni akit meghág az ember és elégedetten továbbhajt? Nyilvánvaló hogy sejtelmetek sincs itt nőként arról hogy mi is az a prostizás, csak valami beidegződés alapján fikáztok másokat hogy milyen gáz is az ilyen!

Fel kéne fogni pár dolgot: például hogy a kizárólag vonzalmon alapuló szex az kizárólag a nők fixaideálja, a férfiaknak a szerelmi és szexuális vonzalom az külön utakon jár! Illetve hogy az egészséges férfiaknak elemi szükségletük a szexualitás, és ha ezt nem kapják meg normális úton akkor bizony fizetnek érte, tömegesen.

Pont annyira undorító ez mint amit a legtöbb lány csinál a férfiakkal, ahogy korábban felvetettem.

A 30# pedig nehogy magára vegye ezen felvetéseket, mert ez is csak a nők egy részére vonatkozik, mint ahogy a prostizás is csak a férfiak egy tekintélyes részére

2020. ápr. 14. 11:42
 33/158 anonim ***** válasza:
72%
Erre olyan nyilvánvaló a válasz h válaszra sem meltatom h miért kizaro ok a prosti.
2020. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/158 anonim ***** válasza:
67%

Meg kell erteni hogy egyszerűen máskép működnek a férfiak es a nők.

A nő szeretne felnézni a parjár. Baromira illuzió rombolo a számara ha megtudja hogy prostihoz járt. Itt tényleg igaz, hogy amit nem tud az nem faj. Nem szabad elvi kerdést csinalni mert nem fogja megerteni.


A ferfinak sokkal erősebb a szexualis ösztöne. Lányok, kepzeljetek el hogy ehesek vagytok es folyton édesseget ennétek de csak korpát ehetsz es soha se mást. Tehát csak maszturbálhat emberünk. Elég szar azert.


Férfi vagyok és nehezen ismerkedek. Nem vagyok buta, külsőre atlagos.

Volt egy parszor hogy elmentem prostihoz ha nem volt parom de sose volt rendszeres.

Nem tartom magam rossz embernek, sose tennem meg ha lenne valakim. Olyan prostihoz se mennék aki nem önként vállalta ezt.

Presztízs kérdést is hülyeség belőle csinálni. Valaki egyszerűen nem az a tipus egyszerűen bárokban csajokat csipjen fel.

2020. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/158 anonim ***** válasza:
59%

#10: Miért csakis a toppasikra hajtanak a nők? Mert ösztönlények. Fel vannak háborodva, hogy nekik alanyi jogon nem jut a legjobb csávó, és bármire képesek, hogy egyet kapjanak. Na ez a szánalmas.


:)


Talán ha szomszéd Pisti nem egész életében azt kapta volna, hogy a nők levegőnek nézik, kikosarazzák meg barátzónázzák, akkor prostik sem léteznének, mert nem lenne rá igény. Erre ugye még nem gondoltatok?


Amit nagyon sok nő csinál, hogy befekszik ilyen csúcskanok alá, abban reménykedve hogy majd miatta megváltozik és belé szeret, ők se jobbak a prostiknál, csak ők a testüket valaminek reményében adják oda (amiből úgyse lesz semmi) pénz helyett.


Persze azt lehet, meg azt is lehet mikor diszkóban/fesztiválon végigszop mindenkit. Hagyjuk már, hogy azért, mert ott megvolt a kémia. Persze, kémia, csatak részegen...


Úgy köpködjétek a prostihoz járó férfiakat, hogy könnyen lehet pont miattatok jár oda egy amúgy normális fickó, akinek ki tudja hányadik sikertelen próbálkozása voltatok már a nőknél és nagyon elege lett.

2020. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/158 anonim ***** válasza:
38%

FÉRFI vagyok. Sosem volt gondom az ismerkedéssel.

Ettől függetlenül sosem vetettem meg a minőségi prostikat.

És igazából, az sem mindig világos, hogy hol a határ a prosti és bulizó lányok között. Mind a kettőnek fizetek, csak az előbbi pénzt, a második meg piát kér.

Volt olyan, hogy egyéjszakás után megkérdeztem mennyi lesz, és elővettem a pénzt, mire a lány közölte, hogy ő nem prosti, de azért elvette a pénzt, "TAXi-ra". Fogorvosira járt amúgy.

2020. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/158 Rockarc ***** válasza:
73%

Nem ertem a kerdest. Pontosabban mi ez a felhivasos kampanyolas? Miert gondolod, hogy a masik donteset felul kell irnod a sajatoddal? Joga van ugy donteni, ahogy? Igen. Te is donthetsz ugy, hogy nem hajtod a partilanyokat. Senki nem fog erte megszolni. Jogod van megvalogatni, hogy kivel akarod osszekotni az eleted. Az, hogy te talalsz 12345 indokot, hogy miert kell fizetos nenihez jarnod, attol meg a masiknak lehet olyan velemenye, hogy nem ker beloled. Sot, ennel joval kevesebbert is donthet igy. Sot ha te lennel a vilag legjobb abszolut hibatlan ferfija, meg akkor is donthet ugy, hogy nem akar toled semmit.


Amugy eddig mindegyik indok szanalmas volt, amivel mentegetoztel. Ki a fene akar egy szanalmas luzerrel elni? Ti miert masokat akartok megvaltoztatni, hogy passzoljanak az eletetekbe? Nem lehet, hogy itt kene keresni a parkapcsolati problemaitoknak a forrasat?


44F

2020. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell megmondani.


Ha meg menő és pénzes pali vagy, akkor úgyis tudni fogja, hogy jársz.

2020. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/158 anonim ***** válasza:
82%

Nálam azért kizáró ok, mert nagyon messze áll az értékrendemtől. Nálam a szex nem jöhet létre érzelmek nélkül. Nekem kell az érzelmi kötődés ahhoz, hogy szexuálisan is kívánjam a partnert. Ha neki ennyire

Egyébként nem értem, hogy miért görcsölnek rá néhányan ennyire a szüzességük elvesztésére (ez igaz női és férfi oldalra is). Én a jelenlegi barátommal vesztettem el a szüzességem, mindketten húsz évesek voltunk. Persze, "bénák" voltunk az elején, de egyre többet csináltuk és szép lassan teljesen kiismertük a másikat, és ma már jobb partnert elképzelni nem tudnék.

Amszterdamban vagyunk egyetemisták, és gondolom sokaknak ismerős a "vöröslámpás negyed". Tudtuk az egyik csoporttársunkról, hogy egyedül látja el magát, miután elhunyt az édesapja, és nagyon rossz körülmények között élt. Egyszer bevallotta nekem és egy barátnőnknek, hogy prostituáltként dolgozik, mert mivel semmilyen végzettsége nincs és a diákmunkák nem fértek bele az idejébe nem volt más választása. Másfél évig csinálta (legalábbis nekünk ennyit mondott) és sírva mesélte el, hogy mennyire gyűlöli magát. Nem érzett intimitást, nem érzett elégedettséget, csak túl akart esni rajta, mert a megélhetése volt a tét. Legyen boldog a kliens, hogy elélvezett, és ő is boldog, mert tudja fizetni a lakbért. Hiába volt jóképű a férfi, az is csak elviselhetővé tette a dolgot. Aki azt hiszi, hogy egy prostituált örömmel fogadja, az nem tudom milyen álomvilágban él.

Miután ezt megtudtuk, azonnal átköltöztettük hozzánk, és nálunk is fog lakni teljesen ingyen, amíg nem áll talpra, de már felhagyott a prosti léttel. Ő sem a sarkon álló igénytelen nő volt, mielőtt valaki ezzel jönne.

Neked minden jogod megvan ahhoz, hogy elmenj egy prostituálthoz. Nekem pedig minden jogom megvan ahhoz, hogy ezt elítélendőnek, de legalábbis kizáró oknak tartsam.

2020. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/158 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező (és még néhány válaszoló):

Az a gond, hogy itt ki lett írva egy kérdés: miért kizáró ok nőknél a korábbi prostizás? A kérdés így szólt.

Ennek ellenére más sincs, mint a ti önigazolásotok. Egyrészt "bezzeg a nők, hány ribi csinálja ugyanazt, mint a prosti, csak két koktélért", másrészt "a férfiaknak kell a szex, és ezért amúgy is minden egyedülálló férfi prostihoz jár, nekünk miért ne lehetne, ez természetes".

Nem fogjuk egymást meggyőzni itt. Legyetek szívesek ti is elfogadni, hogy vannak nők, akiknél ez erkölcsileg kizáró ok. Nálam is. Sosem volt egy éjszakás kalandom, senkit nem pippantottam le a diszkó wc-jében, mert több az önbecsülésem. És ezt elvárom a páromtól is (meg sok minden mást is, amiben szeretném, hogy hasonlóan gondolkozzunk). Nem hiszem, hogy ez baj. Láthatóan nem egymást keressük.

Hozzáteszem, sok férfit ismerek, akik szintén megvetik a prostitúciót. De nem akarok erről vitát indítani, mert ti meg vagytok róla győződve, hogy kb. minden férfi volt már prostinál. Néhányotokat azért szívesen megnéznélek néhány hét védett házban eltöltött munkanap után, hogy akkor is ilyen lelkesen hangoztatnátok, hogy ez nektek "jár"...

2020. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!