Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/158 anonim ***** válasza:
44%
Azért a mai nőket sem kell félteni.Hozzájuk is jó gyomor kell.Azért nem olyan nagy az a bizonyos különbség.
2020. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/158 anonim ***** válasza:
58%

Viccesek a női válaszok... Párkapcsolat része a szex, intimitás, etc.



Miközben egy csomó nő ismerősöm aki kijelenti, hogy sosem kezdene prostizós férfivel, nyomta keményen a bulizós, egy éjszakázós szexet.


Az mennyivel volt másabb, mint a prosti? Nem kellett fizetnie érte, mert ingyen is megkapta. Ettől még ugyanúgy semmi intimmitás, meg érzelem nem volt abban sem, mikor minden héten 2-3 buliból mással ment haza.

2020. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/158 A kérdező kommentje:

Ezek a női érvek lehengerlőek: ez a "hülye vagy" a legkomolyabb, egyszerűen lenyűgöző érvelési képességekről árulkodik

Nem voltam még prostinál? Annál kizárt az intimitás?

Mi a fenéről írsz?

A srác úgy szexelhet egy prostival is ahogy akar, és vonzalom az esetek nagy többségében tényleg nincs, viszont akkora intimitást lehet belevinni amekkorát a férfi az adott nőtől szeretne.

Nyilván te nem voltál még prostival

2020. ápr. 14. 10:36
 24/158 anonim ***** válasza:
76%
Többször le lett írva, hogy miért másabb az egyéjszakás.
2020. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/158 anonim ***** válasza:
82%
Az intimitás 2 oldalú. Nem jöhet létre egy prostival. Ha te bármilyen intimitást éreztél egy prostinál azt csak beképzelted.
2020. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/158 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk én azért, mert nőként éveket vártam két kapcsolat között és nem voltak "kalandjaim" sem, hanem vártam a következő kapcsolatot. Nos, a kalandokkal amúgy nincs bajom, csak nem az én stílusom. Nem baj, ha egy férfinek voltak kalandjai, de a prostizás az nem kaland, hanem undorító. Az még nem baj ha egyszer kipróbálta, de ha járt is rendszeresen, akkor valami nagyon nem simmel nála, bocs.
2020. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/158 anonim ***** válasza:
26%
24-es.Miért másabb az egyéjszakás? Talán mert bevoltak drogozva vagy rúgva? Ribi vagy prosti?
2020. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/158 anonim ***** válasza:
70%

Imádom ezeket a reakciókat a válaszokra. Gyerekek, attól, hogy magyarázzátok a bizonyítványt, mutogattok a nőkre, hogy ők sem szentek és elkezdtek pocskondiázni mindenkit, aki szerint ez kizáró ok, jobb lesz? Kevésbé lesz kizáró ok? Ó, dehogy. Csak a prostizás mellé mutattok még pár érvet a belsőtökből, amiért a halál sem akarna kezdeni veletek. Ennyit értek el.


Szóval lesztek szívesek elfogadni az indoklásokat, mert ha összekuporodva pörögtök a taknyotokban hisztizvem, akkor sem lesz más az álláspont.

2020. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/158 anonim ***** válasza:
69%
Akkor utoljára. Egyéjszakásnál mindkét fél akarja, megvan a vonzódás. Prostinál úgy fekszel le a nővel, hogy ő lehet hogy okádna tőled legszívesebben, de neked fontosabb, hogy kielégítsd a saját vágyaidat. És ez beteges és undorító.
2020. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/158 anonim ***** válasza:
87%

"szerintetek az volna a férfiak helyes eljárása olyan helyzetben ha nem találnak maguk mellé társat, hogy akkor szűzen éljék le nyomorult életüket, az már jobban megfelelne a kicseszett ízléseteknek."


#3 vagyok, nem értem, miért görcsöltök azon, hogy megfeleljetek a kicseszett ízlésemnek. Nem nekem és más nőknek kell megfelelni, akik prostizós pasi közelébe sem mennének, hanem azoknak, akiket nem zavar (ilyen is van). Felőlem prostizzon mindenki, amennyit szeretne, de azt hadd döntsem már el, hogy kérek-e belőle, vagy nem. Ti pedig mondjuk vállalhatnátok a tetteitek következményét méltósággal ahelyett, hogy őrjöngtök, hogy mindent is fogadjanak el részetekről a nők.

És nem, nem qrattam szét magam egyéjszakás kalandokon, nem szopkodtam senkit részegen bulikban.

2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!