Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 anonim ***** válasza:
64%
"Leegyszerűsítem,oké?Aki alkalmas párkapcsolatra,az nem jár prostikhoz = Aki prostikhoz jár,az nem alkalmas párkapcsolatra.Így logikailag levezetve érted a koncepciót?" Párkapcsolat mellett vagy házasságban is van, aki jár prostihoz.
2020. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/158 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam végig, lehet, hogy ismétlek.


Velem egyszerűen nem lesz boldog, aki prostihoz járt. Letagadhatja, és átverhet, ha van hozzá gyomra, akkor sajnos így jártam. De előbb-utóbb ki fog ütközni, hogy mások vagyunk.


Nekem az ideális kapcsolat egy Jane Austen regénybeli udvarlási szakasszal kezdődne, ahol évekig csak levelezünk. :D Félig viccelek amúgy csak, mert nekem nem megy a szex idegenekkel. Van barátnőm, akinek volt egyéjszakása, nekem ezt nehéz felfogni. Annyira nem én vagyok.


Plusz ott van az, hogy akkor ennek a férfinak a szex annyi, hogy használt egy testet. Nem érdekelte, hogy az a nő akarja-e őt, csak megdugta. Nekem ez nagyon közel van a nemi erőszakhoz. Csak úgy használ egy testet az örömére. Az ilyen nekem túl állatias.


Az nem zavar, ha random emberek a világban prostiznak, csak velem ne akarjon kapcsolatot.

2020. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/158 anonim ***** válasza:
83%

#71 Párkapcsolat mellett vagy házasságban is van, aki jár prostihoz.


Tudom,de szerinted az egy jól működő házasság/párkapcsolat?

2020. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/158 anonim ***** válasza:
36%

73.-nak.


Miért ne? Igen, lehet KIVÁLÓAN működő házasság, és lehet ilyen fullos a nejem: [link] , de mi van, ha néha kell ilyen is: [link] ?


Vagy más példa.


Ha te szeretsz lovagolni, attól még nem adod el a kocsid, és jársz lóval melóba.

2020. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/158 anonim ***** válasza:
86%
#70 Kérlek, ezt fejtsd ki még jobban. Ha én nem vagyok egy olcsó ribi és csak szerelemből, párkapcsolatban szexelek, akkor én vagyok alkalmatlan egy párkapcsolatra, ellenben veled, aki prostizol?
2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/158 anonim ***** válasza:
31%

#75: Ja igen mert a nők csak szerelemből közösülnek. Nem szopikázzák szét a menő falubikáját a diszkóban.


Persze azt szabad, de prostizni nem. Hát még mit képzel a férfi magáról, hogy gyakorlatilag ugyanazt csinálja, csak PÉNZÉRT??? :OOO

2020. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/158 anonim ***** válasza:
65%

"mert a nők csak szerelemből közösülnek. Nem szopikázzák szét a menő falubikáját a diszkóban"


A NŐK nem. De én pl. igen. És nem akarom, hogy valami szopós rbancnak nézzenek, aki megérdemli az átverést, mert kérdezés helyett jön az általánosítás.

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/158 anonim ***** válasza:
81%

#74 Rockarc már megadta a választ,idézem:"Biztos van, aki elviseli, megturi, egyeb jol felfogott erdekeben szemet huny miatta, de lelkesedni egyik sem fog erte. Nyilvan neki is lesznek olyan dolgai, amihez meg neked kell gyomor."


Ha az asszony tud róla,hogy mással is zsíroztatod a kanócot és nem érdekli(legalább addig sem neki kell csinálni),akkor nem mondható kiválónak a kapcsolat.Ha nem tud róla,akkor megint csak nem jó valami.

2020. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/158 anonim ***** válasza:
81%

Prostihoz általában két ok miatt megy a férfi. 1) Nem sikerül hagyományos úton becsajozni. 2). Újdonságra vágyik és kell a titoktartás.


A nők számára mindkettő arról árulkodik, hogy bajos vagy, el kell téged kerülni. Ha nem sikerül becsajozni, akkor lúzer vagy, ha a hivatalos kapcsolat mellett mész, akkor megbízhatatlan és nem lehet rád alapozni.


Ez a női szempont. Fogadd el. A férfiszempont teljesen más, de az nem tartozik ide.


Ami a fő: elvárásai csak annak lehetnek, akinek hatalma van. Ha 5 millió forintod van autóra, akkor válogathatsz. Ha 200 ezer, akkor örülj, ha gurul még egy kicsit a járgány.


Ha téged 20 nő akarna, akkor megteheted, hogy válogass, és olyat válassz, aki nem ítéli el a prostitúciót. Ha szökőévente jön össze valami, akkor meg titkold a múltat és örülj annak, ami van.


Ezek a kérdések meg fölöslegesek, mert a világ nem fog megváltozni.

2020. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/158 A kérdező kommentje:

Jó akkor kifejtem:

Mert ha a nő erkölcsileg el van tévedve ilyen szinten, hogy a saját helyzetéből fakadóan képtelen elfogadni mást az ő helyzetével és csak megbélyegezni és elítélni képes őket, azzal bizonyítja hogy erkölcsi érzéketlenségéből fakadóan ő maga alkalmatlan egy boldog kapcsolatra, mert hiányzik belőle a szükséges empátia és elfogadás, a türelem a másik emberrel szemben. Ha egy ilyen múlttal élből megbélyegzel másokat, akkor meg sem érdemled a másik szeretetét, hisz a te vonzalmad más iránt is csupán előítéletekből fakad, amik nettó hazugságnak is tűnhetnek annak tükrében amit másokról képzelsz tévesen.

Az erkölcsi tévelygésed bebeszélt előítéleteken alapul, aminek sokszor köze sincs a valósághoz (habár esetenként előfordulhat) és rettenetesen csalódnál ha kiderülne számodra is a valóság amelyben például olyan hozzád közel álló emberek is jártak prostihoz akikről nem feltételeznéd, pedig így volt

2020. ápr. 14. 21:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!