Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
 101/158 anonim ***** válasza:
90%
Áruld már el, kérdező, hogy mi az a "nem a szex, hanem az intimitás", amit te egy prostival való kapcsolat során (állítólagosan) megkapsz? Mert én eddig abban a hitben éltem, hogy valódi intimitás egymásba szerelmes, de legalábbis KÖLCSÖNÖSEN, EGYMÁS IRÁNT valamiféle gyengéd érzelmeket tápláló pár között jöhet csak létre. Na most a kölcsönös érzelmeket a prosti esetén szerintem kizárhatjuk, elvégre ha nem fizetnél neki, nem szexelne veled.
2020. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/158 A kérdező kommentje:

"Abban a hitben éltél"?

Hát akkor eddig tévedésben éltél elárulom

2020. ápr. 15. 15:30
 103/158 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy mennyit vásároltál szexet, mert max. 5 perc beszélgetés után leszűrném, hogy nem egy szinten vagyunk.
2020. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/158 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén, nekem az egyszer kíváncsiságból sem jobb. Ez nálam pont olyan dolog, amire ha kíváncsi vagy, inkább ne beszéljünk. Mintha kíváncsiságból elmenne egy kutyaviadalra. Merőben más dolgokra vagyunk kíváncsiak.
2020. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/158 anonim ***** válasza:
89%
#102: Na, akkor világosíts föl, engem, egyszerű halandót, "a" valódi intimitás mibenlétéről.
2020. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/158 A kérdező kommentje:

105#

Minek? Úgysem érted meg az "értékrendjeid" mellett, de mivel úgysem hinnél nekem, javaslom a wikipédiát vagy hasonlókat

Tudod: tanulj tinó! és ökör lesz belőled

2020. ápr. 15. 17:31
 107/158 anonim ***** válasza:
91%
Már szekunder szégyenérzetem van attól, kérdező, ahogy kerülöd a válaszadást.
2020. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/158 A kérdező kommentje:

Az jó!

Legalább nekem nincs szégyenérzetem, kösz hogy átvállaltad kedves vagy!

Amúgy eleget válaszoltam már, lassan le kéne zárni a személyeskedő vitákat

Akinek volt véleménye leírta, akinek elfogadható véleménye volt, annak elfogadtam azt még ha nem is írtam erről, persze a legtöbbet nem lehet elfogadni

A férfiak és nők meglátása ebben a témában eleve élesen külőnbözik, ezt mindőnknek el kell fogadnunk

2020. ápr. 15. 17:46
 109/158 anonim ***** válasza:
88%
Nem a férfiak és a nők véleménye különbözik a témában hanem a tiéd és az enyém vagy a tiéd és a 44 éves férfié pár oldallal előrébbről vagy a 49%os és az enyém stb. Nem a nemén múlik az embernek.
2020. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/158 A kérdező kommentje:

Azt a trollt miért kevered ide?

Neki köze nem volt ehhez a vitához, ez a vita a nők véleményéről szólt, és csakis azon férfiak véleménye volt még érdekes, akik rávilágítottak ezen női vélemények súlyos ellentmondásosságára.

Az hogy valaki elkezdi itt osztani az észt férfiként a női vélemények mellé állva, vagy hogy férfiként itt kezd személyeskedni mások ellen az engem csak zavart, de figyelembe meg sem próbáltam venni a véleményét.

S mivel nem is olvastam végig őket, ezért valóban nem is számítanak

Tehát itt csak női vélemények, és ezen vélemények kritikája amin a műsor ment, szimpla nemek közötti meglátáskülönbség, semmi más

A prostizást nyilván csak nők ítélik el és olyan férfiak akik mivel sosem voltak rászorulva azzal szórakoznak hogy azt fikázzák aki rá volt már szorulva

Mivel női szemmel valamiért elfogadhatatlan, férfi szemmel pedig egy szükséges rossz

2020. ápr. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!