Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
 131/158 anonim ***** válasza:
70%
130: Senki nem sajnálja a normális férfiakat tőletek. Személyemben is itt van egy, lassan 33, "kutyának se" kellett. (nem, nem mentem prostizni soha, még várom a csodát)
2020. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/158 A kérdező kommentje:

Na én viszont sajnálom tőlük, viszont megnyugtat a tudat hogy zömüknek esélyük sincs rá, vagy csupán hazugságban élve van valakijük akiről azt hiszik "normális" vagy hogy megveti a prostizást, pedig valószínűleg hatalmasat tévednek

Szóval nem érdemlitek meg nők, mert lenézitek a férfiak mibenlétét, és emiatt nézik le a férfiak is a nőket, csapdahelyzet ez amihez a prostizás jelenthet némi megoldást, csak sajnos nem ilyenkor

2020. ápr. 16. 18:30
 133/158 anonim ***** válasza:
74%

"a férfiak mibenlétét"


Ezt hívják a felelősség szétterítésének, csak te ezzel azért estél parádésan pofára (már megint), mert itt ebben a topikban is több férfi jelezte, hogy ő nem jár (és nem is menne) prostihoz vagy elvi okokból, vagy azért, mert nincs is rászorulva. Ja, hogy neked az ő véleményük nem számít, persze, azt már jelezted korábban. De attól még ők is férfiak, még akkor is, ha neked ez nem tetszik. Tehát hiába próbálod indirekt módon azt hazudni, hogy minden férfi prostizik, vagy prostizna (ha tehetné), attól ez még egyáltalán nem lesz igaz.

2020. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/158 anonim ***** válasza:
31%
124: Nagyjából leírtad amit én is gondolok, teljesen igazad van. A kérdezőnek szintúgy. Én még nem voltam prostinál, de amint a 18-at betöltöm (17F), tervezem hogy elmegyek. És nem, nem akarom egyből meg....szni, nyilván szépen fokozatosan haladnék, de életemben nem voltam még nővel (most mmindjárt jön a "felmentősereg" akik betámadnak hogy egy szerencsétlen lúzer vagyok, miközben senki nem tudja hogy egy ember egy adott szituációban mit és hogyan él meg), és ki tudja hogy mikor leszek nővel párkapcsolatban. Lehet hogy 20, lehet hogy 25 évesen. De nem nagyon akarok várni sokáig már arra hogy valamiféle nemi életet tényleg legalább elkezdjek élni. Ha végül tényleg prostival veszítem el,hát ez van.. Aki meg azt mondja, hogy a saját fajtám körül keresgéljek (Tehát a 4-5-ösök között), arra meg az az ellenérvem hogy egyrészt ha nekem ők nem jönnek be, akkor minek legyek velük bármilyen fizikai kontaktusban? Csak azért nem fogok senkivel sem ágyba bújni hogy elmondhassam magamról hogy elveszítettem.. Másrészt a 4-5-ösök is 10/10-esnek gondolják magukat, és ha némelyiknek szerencséje van, még egy álompasit is kifoghat. De fordítva ez nagyon nagyon ritka, mint a fehér holló.. Az hogy mi a 10/10 és mi a 10/5 arra igazából nincs konkrét magyarázatom ,mindenkinek más jön be. Sok olyan eset van hogy mutatok egy csajt a haveromnak, ő lerondázza, miközben szerintem 10/10.. De összességében szerintem nekem azon kívül hogy ronda vagyok, az a problémám hogy túl jó az ízlésem.. Ez van, ezt dobta a gép.. És épp ezért fura számomra hogy a nők elítélik ezt az egészet.Most így elképzelem azt a szituációt hogy az első kapcsolatom 25 évesen lesz alakulóban mert végre valakinek én is kellenék, de elmondanám neki hogy 18 éves koromban jártam prostinál először meg mondjuk még utána párszor, aztán nekem azt mondaná hogy "bocs de emiatt nincs kedvem veled ismerkedni". Szánalmas és nagyon álszent, nem?
2020. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/158 A kérdező kommentje:

Ja persze: szétterítem a felelőssêget!

Persze, csupán nem is látok olyan problémát ebben a témában (a prostizás létezésében) ami a felelőskeresést indokolja, nincs mit szétteríteni

Itt alapvető nemek közötti meglátáskülönbségek vannak, és attól hogy mindkét nemből láthattunk kivételeket itt, még tisztán látszik a nemek meglátása a kérdésben, és még ezt sem tudjátok elfogadni, nem az én bajom

És nem azt mondtam hogy minden férfi aki tehetné, hanem hogy minden férfi aki rá van szorulva. És megjegyzem azt is hogy egy női hsz is szölt rászorulásról, tehát nyilvánvaló erre az igény

Amúgy ha nem az volna nem virágzana úgy ez a "szakma"

2020. ápr. 16. 20:20
 136/158 anonim ***** válasza:
75%
Rendben, akkor te rá vagy szorulva. Okés. De miért kell erőltetni hogy együtt járjon veled valaki akinél ez kizáró ok? Miért az ő hibája? Ha valaki nem akar velem járni, mert nem szeret a teltkarcsú nőket, tudomásul veszem, nem hisztizek itt oldalakon keresztül. Te miért nem tudod ezt elfogadni? És miért nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy összejönnél-e empatikus módon egy ex parti ribivel vagy akár prostival?
2020. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/158 anonim ***** válasza:
86%

#125 nincs férjem, csak egy példa volt. Látom sikerült megragadni a lényeget. Egyéb autisták és kötözködők számára írok még pár példát:


Ha személy szerint még nem öltem meg senkit, akkor nem érvényes az a véleményem, hogy szerintem a gyilkosság rossz dolog?

Ha még nem feküdtem le velem azonos neművel, akkor nem tarthatom magam jogosan heteroszexuálisnak, mert lehet, hogy élvezném?

Ha még nem ettem sz#rt, akkor nem gondolhatom jogosan, hogy a sz#revés rossz?

2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/158 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/158 anonim ***** válasza:
44%
De az is elgondolkodtató, hogy milyen indulatokat vált ki az emberekből ... Mindenki hozza a saját életéből a tapasztalatokat, meg az előítéleteket :) Elmondom ha valakibe tényleg szerelmes vagy pont nem fog számítani, milyen lányokkal volt előtted és hogy esetleg fizetett is érte. Ez mind az egótok fényezése csak. Mint ahogy a pasiknál, amikor villog a csajával, hogy mekkora segge és melle van.
2020. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/158 anonim ***** válasza:
75%

"Elmondom ha valakibe tényleg szerelmes vagy pont nem fog számítani, milyen lányokkal volt előtted és hogy esetleg fizetett is érte."


Aha. Ugye, ezt azért mondod, mert már a saját szemeddel láttál erre (nem egy) példát?

2020. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!