Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
 121/158 anonim ***** válasza:
90%

"nők főleg akik sosem találkoztak az egésszel elvből elítélik"


Nem csak akkor van joga valakinek véleményt alkotni valamiről, ha személyes tapasztalata van a dologgal kapcsolatban. Ez tipikus manipuláció, ugyanaz, mint amikor az én qrva anyámat, amiért nem engedem a férjemnek a seggbőlszájba szexet vagy a hármast egy lóval, mert ki sem próbáltam, nem is tudom, hogy nem tetszene, az én véleményem nem számít.

2020. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/158 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező válaszaiból látszik, miért nem jut más neki, mint fizetős szex..
2020. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/158 anonim ***** válasza:
88%

ma 08:54


Első és egyetlen ideírt válaszom volt az ez előtti válasz. Szóval abszolút nem veszem magamra:D gondolom megzavar, hogy egy anonim oldalon több embernek lehet ugyanolyan értékelése.

Ezzel megkaptad tőlem a második választ is.

2020. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/158 anonim ***** válasza:
49%
Még nem olvastam el az összes választ de annyit érzek hogy jó nagy álszenteskedés megy a nők részéről ... Mi zavar benneteket drágák? Hogy a férfiak dugni akarnak? Vagy hogy egy prosti jobban néz ki mint ti(a luxus prostikra gondolok nem az útszélire)? Vagy azért mert fizetett érte? Hűha? Ha titeket elvisznek randira egy gyertyafényes vacsorára utána meg megcsinál titeket, akkor nem fizetett ő is értetek? Annyira bírom ezt az álszenteskedést amit itt némelyik nő tol. Az ilyenek szoktak félre kefélni a párkapcsolatban meg féltékenységi rohamokat kapni minden nőre. Meg hogy hány pasi járt benne... :D Miért a nem prosti nőkben nem járhatott már több száz férfi? Csak ő még pénzt sem kapott érte... A nők amúgy is kb. 5 perc alatt találnak pasit pénz nélkül, a férfiak meg nem ilyen szerencsések, ezt kellene megérteni. Ez színtiszta üzlet. Kíváncsi lennék ha 1 napig átélhetnétek a kangörcsöt, akkor mit tennétek :D Mennétek ti is a prostikhoz ha nem lenne senkitek ... Egyébként boldog párkapcsolatban élek nem járok prostihoz, de én és a párom sem ítéli ezt el, ez a szexuális önismeret teljes hiánya. Ez színtiszta üzlet, ennyi nem kell többet beleképzelni és nem védem vagy sajnálom a prostikat. Szánalmas vagy nem szánalmas ősi szakma :) Ha nem lenne rá igény akkor nem is lenne.
2020. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/158 anonim ***** válasza:
63%
121: "..., amiért nem engedem a férjemnek" Itt a lényeg. FÉRJEDNEK. Neked férjed van, gondolom fogalmad nincs arról, hogy milyen 30-35 évesen szűzen maradni és várni, hogy "egyszer majdcsak rámnéz "úúgy" valaki". Nyilván akinek nem kell érte fizetni, az nem tudja. Én sem tudom, "mit panaszkodnak" az etiópiaiak, én ma is többször jóllaktam. Biztos az ő hibájuk, hogy éheznek. Na, ez kb ilyen.
2020. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/158 anonim ***** válasza:
30%
Nem, neki majd arrol lesz fogalma, hogy milyen 40 evesen bepokhalosodni :)
2020. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/158 A kérdező kommentje:

Megérkezett a felmentősereg úgy látom😁

És valóban úgy látszik: a nők akiknek ezerszer könnyebb valakit találni - ha arra van igénye szexre, ha többre van akkor kapcsolatra - könnyen lenézik a férfiak azon bő rétegét akik hosszú ideig kénytelenek egyedül élni, és a szexről ennek ellenére nem hajlandók lemondani.

Szégyellnivaló nincs ezen, mert mivel jobb az az ember aki megtartóztatja teljesen önmagát?

Hiába képzelik egyesek hogy érték, nincs semmi értéke sem, haszna sem, csakis kára, mert a teljes szexmegvonásnak csakis kizárólag negatív következményei vannak!

Úgyhogy bocsánat hölgyek, de nem kérünk az önkéntes cölibátusból ha éppen leszarjátok a fejünket akkor sem!

2020. ápr. 16. 16:55
 128/158 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem, hogy téged miért zavar, ha mást zavar. Kisebb dolog miatt se jönnek össze emberek.
2020. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/158 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan sajnálnátok még azt a fél óra kellemes időtöltést is egy férfitól? Sárkány feleség alapanyagok
2020. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/158 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy nem fogjátok fel, hogy senki nem sajnálja tőletek azt a fél órát. De tényleg, csináljátok nyugodtan. Cserébe ti se sajnáljátok tőlünk a normális férfiakat, akik nem prostiznak. Ennyi. Win-win.
2020. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!