Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
 111/158 anonim ***** válasza:
73%
Lényeg, ami a lényeg: a téged alapvetően jellemző mentalitással még prostizós múlt sem szükséges ahhoz, hogy egyetlen nő se legyen hajlandó szóba állni veled.
2020. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/158 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként szerintem nem mindegy az ok. Ha párod van, vagy családod és mellette prostizol, az szerintem is görénység. De egy fokkal másabb, ha elmúltál 30 és kíváncsi vagy, hogy milyen érzés egyáltalán megérinteni valakit. Senkit nem csalsz meg, csak tapasztalni szeretnél, kíváncsi vagy, és ahogyan az évek telnek, nem valószínű, hogy "természetes módon" sikerül. Főleg azért nem, mert lehet, hogy pont a prostizást teljesen ellenző nők teszik fel majd, hogy "hogyhogy nem volt senkije? Biztosan valami baj van vele!" Ilyenkor hogyan magyarázod el a nőnek, hogy azért, mert az előtte levő 15 évben másik 15 nő is pont ugyanezt kérdezgette? Más kérdéseknél lehet olvasni "26 éves vagyok, nekem nem kell szűz férfi, már tapasztaltra vágyom". És hasonlók. Akkor döntsék már el! Aki kutyaviadalhoz hasonlította a kíváncsiságot, szerintem rossz hasonlatot használt. Inkább arról van szó, hogy éhes vagy, megennél egy steak-et, amit soha sem próbáltál azelőtt, de kíváncsi vagy az ízére. A degeszre jóllakott vegán meg undorodik tőled emiatt.
2020. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/158 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest eléggé szépen szóba állnak velem, csak én megválogatom hogy kit engedek közel magamhoz, úgyhogy hagyjuk is a személyeskedést egy másik vitára szerintem
2020. ápr. 15. 22:04
 114/158 anonim ***** válasza:
83%

"Ahhoz képest eléggé szépen szóba állnak velem, csak én megválogatom hogy kit engedek közel magamhoz"

Olyat, akit pénzért is oda tudsz édesgetni magadhoz:D

Elítéljük. Kész. Tényleg fölös vitázni.

2020. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/158 A kérdező kommentje:

Inkább így:

nők főleg akik sosem találkoztak az egésszel elvből elítélik

férfiak pedig nem ítélik el, főleg ha nem jut nekik nő, ha meg jut akkor sem, csak véka alá rejtik

Ha pedig kár vitázni róla akkor miért szálltatok bele?

Amit meg magamról írtam, hát ki nem írnám ha prostiról lenne szó, azért mégis mit képzelsz?

Ja persze tudom mit képzelsz, de a véleményem rólad nekem is megvan, a tied meg nem érdekel velem kapcsolatban, kölcsönösen

2020. ápr. 16. 08:54
 116/158 anonim ***** válasza:
83%

Akkor minek tetted fel a kérdést?

Ha szóba állnak veled a nők, minek fizetsz a szexért?

Vagy pénzért állnak veled csak szóba?

😅😅😅😅😥

2020. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/158 A kérdező kommentje:

"Akkor minek tetted fel a kérdést?"

Hát nem azért hogy itt mindenféle buta liba személyeskedjen, ahelyett hogy a kérdésre próbálna válaszolni

Ja bocs, az "értékrended" persze, de arra csak az nem tojik rá aki téged használ, neki muszáj helyeselni

2020. ápr. 16. 11:55
 118/158 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés nem az volt, hogy miért NEM, hanem hogy miért. Megint nem válaszoltál rá, kérdező. A nők meg korábban mindannyian válaszoltak a kérdésedre. Erre TE kezdtél VELÜK személyeskedni, meg azokkal a férfiakkal is, akik nem értettek egyet veled. Na, ennyit erről.
2020. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/158 anonim ***** válasza:
86%

"Aki kutyaviadalhoz hasonlította a kíváncsiságot, szerintem rossz hasonlatot használt."


SZÁMOMRA, az én értékrendemnek tökéletes hasonlat.

2020. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/158 A kérdező kommentje:

118#

A kérdésedre a válaszom szinte ott van a kérdésem alatt.

Dehát ilyen költői kérdésekre minek kellene konkrétan válaszolnom?

Az "én kezdtem" szimpla hazugság, legfeljebb avval kezdtem hogy kiírtam ezt a kérdést, a többi tőletek áradt, én pedig beszálltam. Ti miért szálltatok be akkor? Erre a költői kérdésre sincs válasz amúgy

2020. ápr. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!