Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél miért lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért lenne kizáró ok a korábbi prosti tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem mintha ezt el kellene árulni nekik.

Viszont más kérdéseknél egyértelműen és egyöntetűen kizáró oknak jelőlik meg itt a GYK-n.

Mi az ami miatt így viszolyognak ennek a gondolatától is a nők??



2020. ápr. 14. 09:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 anonim ***** válasza:
83%

"A hímprostik piaca gondolom elég szűk"


Pedig sokan vannak. Egyreszuk csak nőket, párokat vállal, másik részük férfiakat, akik sokszor hazas emberek, és senki nem sejti róluk, hogy biszexek.

2020. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/158 anonim ***** válasza:
88%

Nos inkább egy (szerinted) nem önérzetes ferfi mint valaki aki így tud szenvedni a semmin.

A magam részéről ez a végösszegzése ennek a kérdésnek.

2020. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/158 Rockarc ***** válasza:
41%

O, ez kedves lezarasa volt a kerdesnek. KB, mint amikor a paciens kiallitja a korhazrol az o szakvelemenyet, mert a csunya bacsik meg nenik leszijjaztak az agyhoz, amikor on es kozveszelyes tevekenyseget folytatott.


Szegeny ferfiak, akiket sajnalni kell. Pont ezt irtam, hogy szanalmas a prostizas es kevesebb vagy, mint a tobbi ferfi. Remek kis bemutatot tartottal, hogy masok is igy gondoljak. Bar pont ezzel ellentetes volt a celod, de sikeresen erositettel ra a meglevo sztereotipiara. Mondom ezt ferfikent.


44F

2020. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/158 A kérdező kommentje:

63#

Nem veszed észre hogy senkit nem érdekel a te pszichológusi agymenésed. Elhiszem hogy ki kell adnod magadból az agybajodat, ami talán valami elmegyógy orvosi munkádból fakad, de senki nem vevő erre, elemezzed te saját magadat, mert én még a hsz-eidet sem olvasom el

Férfiként különben sem releváns a férfikritikai véleményed, úgyhogy tartsd meg inkább magadnak, úgysem érdekel senkit

2020. ápr. 14. 16:04
 65/158 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok,mint a hozzászólók többsége. Ha férfiként nem releváns a férfi kritika, akkor a nők általi kritikát mire hivatkozva nem fogadod el?

És miért teszel fel ilyen kérdést, ha nem fogadod el a válaszokat? Nem kell egyet érteni, de megérteni meg lehetne...

2020. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/158 anonim ***** válasza:
59%

ÁLLJ!


Minek mondod el?


Ő sem mondja el, hogy volt feketékkel, vagy volt 24 abortusza, vagy azt, hogy ő a rekorder a buliban cumizásban, 36 pasival, egyszerre! És azt sem fogja az orrodra kötni, hogy néha aláver az exe, aki roma.

2020. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/158 anonim ***** válasza:
61%
Leegyszerűsítem,oké?Aki alkalmas párkapcsolatra,az nem jár prostikhoz = Aki prostikhoz jár,az nem alkalmas párkapcsolatra.Így logikailag levezetve érted a koncepciót?
2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/158 A kérdező kommentje:

A női kritikát inkább elfogadnám ebben a témában, ha azok nem a férfiak egy rétegének direkt megalázását célozná meg. De mivel ez a helyzet, ezért elfogadni ezt sem vagyok hajlandó.

Az pszihodoki okoskodásait viszont végig sem érdemes olvasni, mert ő csupán egyfajta perverzióból irogat ide is, másrészt az ő kritikai véleménye eleve irreleváns a témában (férfiként), szerintem legalábbis

2020. ápr. 14. 19:09
 69/158 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarlak megalázni, ha azt mondom, a prostizás undorító. Számomra az. És szerintem nem való velem párkapcsolatra az, aki ilyenben részt vesz folyamatosan. Ezt megalázónak tartod?
2020. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/158 A kérdező kommentje:

66#

A kérdésben szerepel hogy nem kell elárulni nekik

Ez egy erkölcsi kérdésnek indult, és kisebb háború lett belőle fél nap alatt, amiben a magukat erkölcsbajnoknak tekintő nők osszák az észt (ami nincs) hogy aki ilyet tesz az eleve milyen ember szerintük

Ezzel pedig magukról (is) állítanak ki szegénységi bizonyítványt, igazolva hogy akik alkalmatlanok mindenféle kapcsolatra, azok valójában pont ők lennének

Csakhát a kereslet-kínálat törvényei az ő javukra szólnak sajnos, így ezt nem látják

2020. ápr. 14. 19:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!