Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
 81/102 A kérdező kommentje:

"1. Engem te ne oktass. Főleg ne úgy, hogy nyilvánvalóan félreértelmezted, amit mondtam."


nem oktatásnak szántam. és nem értettem félre. lényege, hogy a pohár félig üres.


"2. Én nem dolgozom még, de amikor eljön az ideje, nem fogok megállni ott, hogy legyen munkám, és kész."


ez normális felfogás



"3. Nekem az önmegvalósítás nem az, hogy sok pénzt keresek, hanem hogy azzal foglalkozom, amivel mindig is akartam, még akkor is, ha nem tudok belőle túl nagy lábon élni."


hallottam olyat: ne csinálj semmit, csak amit szeretsz, de abban te legyél a legjobb. - aki sikeres annak lesz pénze. igen, a pénz eszköz csupán ahhoz, h önmagunkat megvalósítsuk. tehát furán veszik ki magát, ha a pénz elérése a cél. de írtam is.


"4. Nem mindenki törtető személyiség, és ez nem is feltétlenül jó tulajdonság."


ebben nem lehet fekete-fehéret játszani, rengeteg az árnyalat


"5. Vannak sokkal fontosabb értékek is a pénznél, amiket nagyon kevesen ugyan, de valakik még a szar gazdasági helyzet ellenére is képesek szem előtt tartani. Ez az oka annak, hogy én soha nem mennék külföldre WC-t pucolni csak azért, mert jobban megfizetnek."


ez mindenkinek a maga meglátása.

te körülményekhez képest beszélsz.

ha rákényszerülnél, sztem elvállalnád.



nekem nincsenek 20-on éveim ahhoz, hogy alapozzak.

x időn belül MINDENT meg kell teremtenem. és én nem állhatok meg minimálbére állások mellett, mert nekem az luxus.


kinek mi a látószöge. de ezt írtam is. hogy ez az Én csőlátásom, amiről írtam.

2013. febr. 27. 22:47
 82/102 anonim ***** válasza:
Kérdező csak nem az Andrew Matthews könyvek...? Szinte szóról szóra idézed onnan a dolgokat :)
2013. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 A kérdező kommentje:

3-asw ponthoz még annyit akartam, ami valahogy nem ment el:


szóval, h felesleges belekavarodni a címkékbe.


szóval cél az önmegvalósítás, aminek eszköze a pénz. tehát cél a pénz, h magadat megvalósítsd.

2013. febr. 27. 22:50
 84/102 A kérdező kommentje:

soha nem olvastam ilyen könyveket...


de majd rákeresek, így hogy mondtad

2013. febr. 27. 22:51
 85/102 anonim ***** válasza:

Akkor valami haverod mondta ezeket neked...?


Én könyvbe olvastam ezeket


"A pénz és a gazdagság nem lehet életcél hanem csak a siker mellékterméket" meg hogy amit gondolsz az lesz stb.

2013. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:

"szóval cél az önmegvalósítás, aminek eszköze a pénz. tehát cél a pénz, h magadat megvalósítsd."


K*rvára nem. Egyénfüggő, tudod? :D

2013. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha valaki megmondaná, hogy mi legyen a célom mert nekem fogalmam nincs róla minek is kellene lennie!


Na jóéjt nektek én alszok.

2013. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 A kérdező kommentje:

nekem apa mondott ilyeneket, onnan veszem.

meg egy rakás elgondolkodtató dolgot

2013. febr. 27. 23:00
 89/102 A kérdező kommentje:

86-os.


igen egyénfüggő. valaki a semmiből is képes várat felépíteni eszközök nélkül.

2013. febr. 27. 23:02
 90/102 A kérdező kommentje:

cél a homokozólapát, hogy várat építhessek.

cél a vár, a lapát nem érdekel.


igen, ezt így is lehet, mert ott van anya. akár...

2013. febr. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!