Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 A kérdező kommentje:

szóval én minden első randira úgy megyek el, hogy lehet Ő lesz az..várom, izgulok, meg minden. és amikor azt kapom, h ő nem így jön... hát nagyon le tud hozni. de mindenről.


és azt sem tudom erről egyáltalán beszéljek e neki. vagy csak sétáljak vele egyet és hagyjam az egészet.


és ő mit lát? na még jó, h nem hívott meg semmire. közben azt sem tudja velem mit veszített.

2013. febr. 27. 16:57
 32/102 anonim ***** válasza:
17%
Fordítva is igaz... Mert ha már az elején kötelező venni valamit akkor később is ez lesz csak nagyobb dolgokkal... (ruhák ékszerek) Ha gazdag lennék oké, de ez Magyarország...
2013. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 A kérdező kommentje:
ez gesztus. nem kötelező. ahogy randira hívni sem kötelező senkit.
2013. febr. 27. 17:08
 34/102 A kérdező kommentje:
csak magadat tükrözöd.
2013. febr. 27. 17:09
 35/102 anonim ***** válasza:

"Mert ha már az elején kötelező venni valamit akkor később is ez lesz csak nagyobb dolgokkal... (ruhák ékszerek) "


Ez nem feltétlenül igaz. Nekem pl. jól esik, ha meghívnak valamire az elején, amikor még randizgatunk, de utána, amikor már tényleg együtt vagyunk, egyáltalán nem várnám el, hogy vegyen nekem nagy dolgokat, sőt, még ha magától tenné, akkor például egy drágább ékszert el sem fogadnék tőle!

2013. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 A kérdező kommentje:

az ilyeneknek az élethez is ez a hozzáállása

nem fektet be semmibe energiát

suliban nem tanul

munka mellett nem fejlődik

nőknek nem udvarol


hogy várják ilyenek, h sikeresek legyenek az élet bármely területén is???

2013. febr. 27. 17:10
 37/102 A kérdező kommentje:
most mentem, mert elkések. habár azt is megérdemelné.
2013. febr. 27. 17:11
 38/102 anonim ***** válasza:
Nem a fizetéssel van a bajom hanem hogy a vendéglős pofátlanul nagy haszonnal adja el az italokat -ฯráadásul felvizezi és egyéb módon csap be.
2013. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:

Az én párom sem hoz mindig valamit ha hozzám jön át,persze én az esetek többségében sütök neki valamit.

De mondjuk nem is jegyeztem meg még soha,meg nem is zavar.

Felhív néha előtte,hogy hozzon-e valamit a boltból,én mindig nemet mondtam,szóval megértem most már nem hív :D

Mondjuk őt nem nevezném sóhernek.

Első randinkon ő fizetett,és egy nagyon hangulatos kávézóban voltunk.Még a másodikon is ő fizetett.A harmadik randin pedig már szabadban voltunk,de azt én találtam ki.

Rózsát sem az első randin kaptam tőle,hanem a másodikon,amikor már érezte,hogy ebből lehet valami,és kölcsönös volt a szimpátia.


Furcsa dolog a szerelem,néha csak később veszed észre,hogy mennyire kihasználtak,miközben te mindened odaadtad,de hát a rózsaszín köd is ott lebeg.

De gondolj abba bele,hogy a férfiak fejében mennyi rossz dolog él mostanság a nőkről,hogy pl. pénzéhes mind.

Ez egy szörnyű nagy általánosítás.Lehet,hogy ezért nem fektet semmit a randiba.Vagy azért mert még nem tudja mi lesz egyáltalán,bár egy kávéba nem halna bele.

De hangsúlyozom a férfiak nagyon nagy százaléka hiszi azt,hogy csak a pénz kell a nőknek,szomorú...

21/L

2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
Kérdező, te örülnél amúgy annak, ha mondjuk az adott pasi - akivel randizol - tavasszal/nyáron összepakolna otthon mindenféle földi jót, aztán elmennétek valahová piknikezni? :)
2013. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!