Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
Ez dúrva. Azért annó nekem mindenki képes volt meghívni egy kávézóba. Pedig sok randim volt, mert a neten ismerkedtem. Szerintem egyáltalán nem nagy igény ez tőled.
2013. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
100%

Szegény,vagy csak smucig?

Amúgy ha utóbbi,akkor az durva,hogy számológéppel megy randira,hogy fizethesd a részedet.

2013. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy nincs pénzük? Milyen korosztályról van szó?
2013. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
64%

Akivel én randizom, ő meg mindig meg akar hívni engem erre-arra, de én meg ezt kellemetlennek tartom :)

Nem vagyunk egyformák, ebből is látszik.


Az én "lovagom" mindig megsértődik ha azt mondom, hogy most én fizetek. Egyszerűen nem engedi. Kb felháborodik.

Pont erről tettem fel kérdést vmelyik nap, hogy hogyan intézhetném hogy ne költsön rám.


Lehet rossz alakokat fogsz ki :/

2013. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon komoly vannak a gondolkodásoddal, mégpedig az, hogy csak azért, mert nő vagy, a pasiknak orra kell bukniuk előtted. Nem. A férfinak egyáltalán nem kötelessége meghívnia téged semmire, főleg, ha alig ismer. Én pl nem hívnék meg egy ismeretlent sem még csak egy üdítőre sem. Az első randi lényege az, hogy megismerd a másikat, és eldöntsd, akarsz-e vele találkozni, és arról, hogy mennyire értékes, mint ember, nem az alapján kapsz választ, hogy vett-e neked valamit, hanem az alapján, amit mond. Tudod, babám, a hozzád hasonló lányok miatt kapja meg minden nő kollektíven a pénzhajhász nevet. Drágám, nő vagy, egyenrangú a férfivel, éppen ezért a férfinak nem kötelessége cuccokat venni neked. Ha meghív egy kólára, az kedves gesztus, de senki nem kényszeríti erre, és ezt elvárni borzasztó maradi és pofátlan dolog. Előre félek, milyen gyereket nevelsz majd. "Apátok nem vett nekem egy kólát", ehelyett mondhatod azt is, hogy "kislányom, önálló, független nő leszel, vegyél magadnak egy kib.szott üdítőt, ha szomjas vagy". "Apáddal nagyokat sétáltunk az első randin, olyan jól megismertük egymást." Csak hozzáállás kérdése az egész. Nő vagy, tisztelni kell, el kell fogadni, de nem kell kinyalnia senkinek sem a kis popódat, csak mert nincs farok a lábad között.

21L

2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
75%
Sok ilyen fiú van. Hála égnek nem mind ilyen.
2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
13%
én is mindig sétáltam szerintem személyesebb dolog,+ nem kell költeni egy ft se :DD :))))) ahoz hogy megsimerjem nem fogok fizetni (főleg ha vmi kis rinygóról van szó)+az én társaságom egy élmény :))))) aztán majd később meghívom ha megérdemli.:DDD
2013. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
78%
Ha hozok otthonról HÁZI málnaszörpöt az jó lesz? A smucig cébéá meg kúp boltokban nem fogok unfair árakért venni semmit.
2013. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
35%
nagyon komoly PROBLÉMÁK vannak a gondolkodásoddal*, bocsánat, kihagyok szavakat :D
2013. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
28%
+ az lemaradt aki képes egy oldalas kérdést kiírni arról hogy miért nem hívják meg üdítőzni stb.... az zakkant és ha lemondod a randit, a srác lesz a legnagyobb nyertes :) remélem lemondod :)
2013. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!