Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
 71/102 anonim ***** válasza:

A legtöbb munkának se értelme se anyagi jutalmazása nincsen...


Csak agyatlan robot éhbérért.

2013. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
Hát azért ez egy nagyon kisarkított, pesszimista hozzáállás...
2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:

Én ezt látom...


Az ismerőseim is...


Kb ilyen melóik vannak 60ért mint csirkebontó, Mekdonálcos melós, gyári rabszolga... Ezek elég értelmetlen munkák és sok értelmük nincs.

2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:

Hát ezek tényleg azok.

De nem csak ilyen munkák léteznek.

2013. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
Tudom, de azkhoz meg vagy gyakorlat vagy jogsi vagy nyelvtudás vagy papír szükséges... Az meg nincs, a többi dolog meg egyenként 100.000-be kerülne...
2013. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 A kérdező kommentje:

kérdés, ha ti úgy látjátok, h:

"a munka milyenségén kellene hogy legyen a lényeg,....ha jobban összefüggésben lenne a munka "értéke" az érte kapott fizetéssel, de ez a két dolog egyre jobban távolodik egymástól."

"A legtöbb munkának se értelme se anyagi jutalmazása nincsen.."


miért nem kerestek olyat, amilyet akartok? nem szabad megállni annál, h örülök, h van munkám. érezni kell, h te vagy Valaki. ha megállsz, az vagy te, ne panaszkodj, te álltál meg.

ne a munkát nézd, hanem magadat.

mit tettem, h ide kerültem. hogy értem ezt el. mi akarok lenni. hogy érem azt el.

és észre fogod venni, mihelyst akarsz valamit, valahogy mindig minden úgy alakul.


gondolkodsz róla, beszélsz róla, ez éltet, mások így ismernek meg, és mindig lesz valaki aki valamit hozzáfűz, innen jönni fognak az ötletek, onnan meg a kapcsolatok, amonnan a lehetőségek, minden ajtó nyílik.


senkit és semmit nem kell nézni csak magadat és a céljaidat.


és speciel külföldözök. ki-be rohangálok. csak mert Én ebben látok most pénzt, az Én mostani képességeimhez mérten. nem Mo-t ítélem el, hanem ez az én mostani csőlátásom.

gyűjtök. egy vállalkozásra. vagy társtulajdonlásra, vagy majd kiforrja magát. szóval, előre nézve, h ne az állami nyugdíjra kelljen számítanom majd öregen.itthon. illetve eleve ahogy most sem számíthatok senkire, semmire, csak magamra. amíg egészséges vagyok, mozogni tudok és beszámítható, addig tudok tenni, mert tennem kell ahhoz, h saját magamat megvalósítsam.

tehát vagy élsz, vagy megöl a nagybetűs élet.

2013. febr. 27. 22:24
 77/102 A kérdező kommentje:

ja és a bibliában elvileg az is benne van, hogy kapcsolatban leszünk az ufokkal és az asszonyok velük fognak paráználkodni...

de hogy hol van ez írva, ne is kérdezd. csak hallottam.

2013. febr. 27. 22:29
 78/102 A kérdező kommentje:

és még valami a kérdésemhez:

ha csóró vagy, ha lehúztak, soha ne feledd, nem az tehet róla, akit randira hívsz, akit elvileg szeretni akarsz...

2013. febr. 27. 22:33
 79/102 anonim ***** válasza:
Hanem én mert egyáltalán elhívtam... Még ezért IS én vagyok a hibás...? Van olyan dolog amiért nem?
2013. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:

1. Engem te ne oktass. Főleg ne úgy, hogy nyilvánvalóan félreértelmezted, amit mondtam.

2. Én nem dolgozom még, de amikor eljön az ideje, nem fogok megállni ott, hogy legyen munkám, és kész.

3. Nekem az önmegvalósítás nem az, hogy sok pénzt keresek, hanem hogy azzal foglalkozom, amivel mindig is akartam, még akkor is, ha nem tudok belőle túl nagy lábon élni.

4. Nem mindenki törtető személyiség, és ez nem is feltétlenül jó tulajdonság.

5. Vannak sokkal fontosabb értékek is a pénznél, amiket nagyon kevesen ugyan, de valakik még a szar gazdasági helyzet ellenére is képesek szem előtt tartani. Ez az oka annak, hogy én soha nem mennék külföldre WC-t pucolni csak azért, mert jobban megfizetnek.

2013. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!