Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:

néha azon gondolkodom, hogy én hívok meg "ilyeneket" pl a mostaninál, elmondom neki, ha nehezedre esik kifizetni, vedd úgy, meghívtalak és viszlát.


komolyan nem tudom hogy álljak neki ennek a mostani randinak, de már örülnék ha kiléphetnék ebből a körből.

2013. febr. 27. 16:33
 22/102 anonim ***** válasza:
19%
Én otthonról bármilyen italt kikeverek amit tudok választásod szerint (limonádé, teák, háziszörpök... De egy kávézóba nem fogok 1 forintot se fizetni azokért a felvizezett vackokért... Nem érnek annyit se.
2013. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 A kérdező kommentje:

nem rendszeres, hanem egy alkalomról van szó, amikor azt írom, beülni valahova.

első randiról beszélek, amire egész életedben emlékezni fogsz, ha a nagy ő-vel találkoztál.

nekem rengeteget jelent egy első randi!

2013. febr. 27. 16:39
 24/102 anonim ***** válasza:

és te mi a lófa*szt keresel itt akkor amondó?:D....


am ha a kérdezőnek lett volna egy kis esze, akkor talán kort is ír hozzá hogy ne 21évesnek gondolják az emberek. ha már 40fele van.Hátha a korodbeliek kielégítő választ adnak.........

2013. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
Xeno a válaszaid alapján neked nem sűrűn van kapcsolatod nővel....
2013. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg igaza volt az egyik szólónak. Rossz ötlet volt kiírni ezt a kérdést, ugyanis az oldal a megkeseredett "omegahímek" által propagált jól felépített hímsovinizmus fellegvára.

Mit vártál egy olyan oldaltól, ahol az ékes, aktív hímnemű felhasználók (egy elég vaskos része legalábbis, tisztelet a kivételnek!) vagy sírnak, hogy alacsonyak, rondák és gyűlölik a nőket, vagy ha vissza vannak utasítva le akarják őket köpni, esetleg olvashatsz egy kis okoskodást a nők működéséről holmi 28 éves szüzektől, akik azért nem jönnének össze fiatalabb csajjal, mert nem tudják, hogy mi az a tantusz, sőt, némelyik pedig még látatlanban is képes szembesíteni vele, hogy egy anyagias, felszínes, logikát nélkülöző ösztönlény riherongy vagy.


Nyilvánvaló volt, hogy a kérdésed felhördülést fog kiváltani. :) Amúgy a válaszom az az, hogy teljesen normális az elvárásod, nem utal arra, hogy anyagias lennél, vagy elvárnád, hogy kiszolgáljanak. Szimplán szereted ha nőként kezelnek, és azért mutatnak feléd tiszteletet, hiszen gondolom te is megadod nekik olyan formában, ahogyan egy férfinak jár.

Nyugodtan mondd le a randit, ha nincs kedved menni! Legyél türelemmel, biztos találsz majd olyat, aki úgy kezel téged, ahogy szeretnéd.

2013. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
37%

Persze ez nem anyagiasság... De ha azt mondja rá a srác hogy “nem“ az már rögtön az... Érdekes...


Ám legyen fizetek nekik egyet aztán majd nézem ahogy iszik mert kettőre már nem fussa... Majd viszek otthonról vizet...

2013. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 A kérdező kommentje:

köszönet kedves utolsó


a megkeseredetteknek azt üzenném, azt az egy mondatot: Ha valamit el akarsz érni, tedd azt szívvel, lélekkel és adj bele apait, anyait és ha nem érnéd el, csak arról van szó, h nem jó helyen kopogtattál.


már a hozzáállás rengeteget tükröz a másikról.


aki sétálni hív, vajon az ugyan mit akarhat tőlem...ez az..hogy akarni akar tőlem vmit...de ezért semmit nem akar tenni...

2013. febr. 27. 16:50
 29/102 A kérdező kommentje:

előző 26-nak ment


kedves 27-es. ugye ezt te sem gondolod komolyan...


ám akkor ne egy üdítőről beszéljünk. tegyük fel, valaki megmondja neked ki lesz a nagy ő. szóval tudod, hogy xy csaj lesz gyermekeid anyja. és készülsz, h elhívd randizni.

képes vagy arra, hogy úgy kezeld mint egy "senkit"?

2013. febr. 27. 16:52
 30/102 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a pénzről szól, hanem a gesztusokról! Ha nem hív meg semmire, és nem tesz értem semmit az illető, akkor nem azt gondolom, hogy sóher, hanem azt, hogy bunkó.

Voltam már olyan fiúval, akinek semmi pénze nem volt, nem nagyon tudott meghívogatni erre-arra, mégis tudta velem éreztetni, hogy nő vagyok mellette, és fontos vagyok neki.

2013. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!