Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 A kérdező kommentje:

jobban bele gondolva, a mai világban lehet már azoktól is kell tartani, akik fizetnek...


csak nehogy egyszerű legyen :)

2013. márc. 4. 00:10
 102/102 anonim ***** válasza:
Engem egy srác 6 hónap udvarlás után hívott meg, de nem is vettem észre, mert annyira nem érdekelt, csak akkor, amikor meghívott, hogy jé, ez még ilyet nem csinált. Na, de akkor sem voltam szomjas, így azt mondtam, hogy én nem kérek, de nagyon szívesen odamegyek a pulthoz veled. Mire elkezdett dünnyögni, és nekem akkor esett le a tantusz, hogy ez megsértődött.
2013. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!