Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első randin?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és végre elhívott randizni mert mondtam neki hogy akarom végre hallani hogy gitározik.El is hívott randira és gitározni fog nekem de nem tudom hogy hogy viselkedjek?!

2013. jan. 6. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát....hány éves vagy? de a lényeg hogy csak természetesen:D nem baj ha zavarba jössz..és csak add önmagad...aztán ha lesz következő akk minden jol ment:P
2013. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Csápolj mint az őrült, és ha elég sokan vannak mehet a pogó vagy crowd surfing is.
2013. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevésbé legyél életképtelen, mint most. Az már egy jó pont.
2013. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem csak annyit tegyél, hogy nem a gitártudása alapján ítéled meg. Attól, hogy jó gitáros, még lehet egy bunkó, de sz@r gitáros is lehet jó fej. A gitár dolgot úgy kezeld, hogy azzal sztem csak imponálni szeretne neked, ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget.
2013. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!