Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
 61/102 A kérdező kommentje:
ha mindenben Mo lenne a hibás, nem lennének akik jól élnek. de vannak...
2013. febr. 27. 21:22
 62/102 anonim ***** válasza:

Vannak hát


Rabló politikusok

Olajszőkítők

Csempészek

Maffiózók

"Bodzaszedő" cigányok

Vendéglátósok

Smucig bankárok


Mindenki aki hazudik-lop-csal-másokon átgázol.


Az átlagember viszont nem.

2013. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
Kérdező, a piknikes ötletemről mi a véleményed?
2013. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 A kérdező kommentje:

senkinek nem kell megfelelned, csak az a lényeg, h legális legyél, vagy vállald a kockázatokat.


te speciel kinek akarsz megfelelni, amiért áldozod a jólétedet? és vajon akinek meg akarsz, ő viszont meg akar neked felelni ha pénzről van szó..?


de nézzünk mást. vannak elveid. jó vagy.


ne mondd már, h egy jó ember, vagy egy átlagember nem képes jól élni!


Biblia (nem biztos, h jól idézem):

"legyetek szelídek mint a bárányok, de ravaszak, mint a kígyók"

2013. febr. 27. 21:35
 65/102 A kérdező kommentje:

piknik: az exszel rengeteget piknikeztünk, beszöktünk a strandra, ingyen moziztunk és pizzáztunk, mert mindenkit ismert.

de első randin meghívott kajálni speciel ez a srác is.aki a semmiből él.lop, csal, rabol.

2013. febr. 27. 21:36
 66/102 anonim ***** válasza:
0%
Egy dugásra én sem költenék egy ásványvíznél többet :D
2013. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:

A Biblia szép dolog, csak manapság érvényét vesztette.


Nagyon kevés jó ember él jómódúan, a többség az a tipikus "a második milliót már könnyű megszerezni" történetű ember akiknek vagyona után jobb nem áskálódni mert fejlövés lesz nagyon gyorsan a csicskásaitól.



Aki meg jó emberként érte el annak meg semmi ideje nincs kiélvezni mert egész nap a melóban rürcöl.

2013. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 A kérdező kommentje:

bnőimmel pont ezen nevettünk egyszer

beszélgettünk az életünkről munkánkról.

egyik kínaiban dolgozik rengeteg, még szombaton is, alig kapja meg a min.bért.

másik fodrász alig van vendége

én meg mindig a nagy pénzekre megyek, könnyű melo, sok pénz, ezért van, h nem is dolgozom abszolut, mert ezek alkalmi melok

a lényeg amin nevettünk:

megszólal a fodrász: hát igen én úgy élek, hogy kevés munka, kevés pénz

erre én: én meg azt szeretem ha kevés munka, sok pénz van

erre a kínais: én meg úgy élek, h sok munka kevés pénz.


olyan vicces volt az egész :)


a lényeg, mindenkinek van egy belső hite ami vezeti, és az mindig afelé vezet, amit hiszel magadról, a képességeidről.


ha te azt hiszed, h jó ember nem keres semmit. valószínű te jó ember vagy, aki nem keres semmit.

de ha azt hinnéd magadról, h jó ember vagyok és másoknak munkát biztosítok és ezért megérdemlem a jólétet. hidd el, már rég ott tartanál.


amúgy a bibliában elvileg még az ufokról is szó van. szóval még a jövőben is érvényes, nemhogy ma. de ennek az elemzésébe felesleges belemenni sztem.

2013. febr. 27. 21:47
 69/102 anonim ***** válasza:

Indiszkrét kérdés, de a mi Te munkád tulajdonképpen...?


A Biblia konkrétan rámutat, hogy földönkívüli lényeknek is köze volt az emberré válásban (de erről most csak ennyit mert idejön egy keresztyénharcos és lezúz ezért...)



Igen úgy kellene felfogni, hogy kevés munka sok lóvé... De ezt hogy érted el? Ez nekem egyenlőre önámítás szintjén futna.

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon felszínes gondolkodás az, hogy az a lényeg, hogy kevés munka legyen és sok pénz.

Inkább a munka milyenségén kellene hogy legyen a lényeg, legalábbis nekem az számít a legjobban.

Meg ugye az is jó lenne, ha jobban összefüggésben lenne a munka "értéke" az érte kapott fizetéssel, de ez a két dolog egyre jobban távolodik egymástól.

2013. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!