Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak meghívni első randin egy pár száz ft-os üdítőre? Miért kell km-eket gyalogolni séta címen?

Figyelt kérdés

a volt vőlegényem(aki kis túlzással sóher, irigy és önző) első randin hozzájuk képest gentleman volt. első randin üdítőztünk valahol, normálisan, asztalnál beszélgettünk, ismerkedtünk.

most, h vége és másokkal randizom, inkább baráti jelleggel, ezek a srácok hajlamosak arra, h "kihasználjanak" nálam lebzselnek, filmezünk, minden. semmit nem hoznak amikor jönnek vendégségbe hozzám, semmit nem viszonoznak.(ill. volt, aki első randin kifizettette velem a részem)

ezeket lezárva újból nyitottam, ismerkedem.


de miket kapok? első randin szinte azt várják, h sétáljunk, beszélgessünk. nos belegondolva, ha komoly kapcs. lenne belőle én nem akarok úgy visszaemlékezni, hogy "amikor először találkoztunk apátok még csak egy üdítőre sem hívott meg annak idején..."

ráadásul bennem van az is, hogy egy komoly kapcs-ban én az utolsókat is neki adom annak aki a társam, akit szeretek, ilyen emberektől ugyan mit várhatnék...


tekintve hogy órák kérdése és lesz egy randim egy "ilyennel" hogy álljak hozzá, mit mondjak, hogy ne ezt kapjam? mert már most teloban érzékeltette, hogy vegyek inkább edző cipőt sétához, amikor mondtam, h jó lenne beülni valahova beszélgetni...

nos vele fogok találkozni. épp ott tartok, h lehet le is mondom. mintha nem lenne bennük tartás, vagy férfiasság, vagy akármi.

örülnék vmilyen tanácsnak.


2013. febr. 27. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
100%

A választ te magad is tudod: Rossz emberekkel találkoztál. De tényleg nem jó, hogy itt keresel megerősítést.

Az édesapám pl. azt mondta:

-Ha a nő a randi végén ki akarja fizetni a részét, az azt jelenti, hogy nem jól sikerült a randi.

Még az egyetemen volt, hogy ki akartam fizetni a részemet a cukrászdában. A srác elkeseredetten kérdezte:

-Én azt hittem, hogy ez egy randi volt.

Pedig én csak arra gondoltam, ne a szülei pénzét költse rám.

Nem, nem lehúzás az, ha első randin beültök valahova egy kólára. Ebből van aki azt szűri le, hogy utána ruhákat és ékszereket akarsz majd? Nevetséges.

De persze mit is vársz egy olyan oldal felhasználóitól, akik nap mint nap azon sírnak itt, hogy senki sem megy el velük ingyen egy éjszakára. Mert már egy kávé is drága egy nőért?

Hát az ilyen pasik inkább maradjanak otthon egyedül, az ingyen van.

És ahelyett, hogy leszólnák a kérdezőket, inkább okuljanak, hogy mik is a nők igényei, mert akkor talán lenne egy kis esélyük.

Nekem pl. volt egy randim, ahol a srác nem adott borravalót az étteremben. Megkérdeztem, hogy miért, a válasz:

-Már így is épp elég drága volt ez a vacsora.

Elnézést kértem, és hazamentem. Vannak bizonyos alapszabályok, amiket nem mondunk, és nem csinálunk egy randin. Ne tedd alacsonyra a lécet, ha az első randin ilyen egy pasi, akkor később valóban gondban leszel, ha a 23.000 Ft-os GYES-t kell majd beosztani.

2013. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
46%

Kérdésedből látszik, hogy különbözőek vagyunk. Szerintem teljesen jó első randinak a séta a természetben. Véleményem szerint az első randin felesleges a meghívás, mert ott dől el, hogy lesz-e folytatás.

Saját tapasztalat: az utóbbi pár hónapban 3 első randin vagyok túl és abból 2-szer volt, hogy 1 óra séta után meg szerettek volna hívni egy üdítőre, de miután már az 1 óra beszélgetés séta közben elég volt ahhoz, hogy éreztem, hogy velük ellentétben én nem vonzódom hozzájuk, ezért eszembe sem jutott elfogadni a meghívást és így kulturáltan tudtuk tisztázni, hogy nem lesz 2. randi. Így tiszta a lelkiismeretem, mert "feleslegesen" még pár száz ft-ot se költöttek rám.

Remélem megtaláltad ma a számításaidat és ha önmagadat adtad, akkor talán még meg is hívott egy üdítőre a srác. 30N

2013. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
4%

" Mert már egy kávé is drága egy nőért? "


Nem csak olyan mint a lutri. Megveszed első alkalommal aztán röhögve közli, hogy hát ööö "nem vót mög a szikrá" meg a többi nevetséges kifogás.


Egy csak találkozik 5 csávóval 0 Ft a költég

Ha viszont a sárc 5 csajjal (mert 4 elhajtotta) akkor jókis 5-10 ezer között veszít ami a mai 70 ezres fizetések hazájában elég kemény dolog...


Másodikon vagy harmadikon bőven okés(persze nem az "Unfair (Rostein) Ulrik drágakávézójá"-ban hanem valami "Olcsó és Friss" jellegű helyen. de az elsőn olyan mintha vennél egy drága sorsjegyet.

2013. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
100%

De,hogy legyen folytatás,ha mint a kérdező is írta,a férfi ennyit sem hajlandó belefektetni?

Nekem kifejezetten kellemetlen lenne,ha mondjuk innánk 1 kávét,és szólna,hogy naaah,fifti-fifti...

Értem ezt a dolgot,amit írtál,hogy 4 nő elküldte stb..pénzkidobás.De hol az ok,és hol az okozat?

Ezt kéne átgondolni.

2013. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
22%

Mondom olyan mintha vennél egy sorjegyet... Ha éppen összejön jól minden akkor király lehet továbbmenni (és fizethetsz akkor is... Kérdés csak az miből...) ha meg nem - vagy direkt olyan a csaj hogy ebből él hogy minden nap meghívatja magát, jót zabál más pénzén aztán kiröhög...


Ez hol fair? Egy csaj naponta lehúzhat így bárkit, semmibe nem fog kerülni fordítva viszont igen keményen fogy a pénzed...


És ez az ország nem az ahol olyan sok pénze van az embereknek...


Tök lutri az egész... Vagy másodszorra ő fizet mindent, és akkor egál lesz?

2013. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:

Nah,jó,én ebbe tovább nem szólok bele,mert nem látom ezt át teljesen.

Azok a nők,akiket te felvázoltál,távol állnak tőlem.

19 évesen összejöttem a párommal,úgy ment mint a filmekben,udvarlás,randevú,nem voltak ilyen dolgok.

Lehet,hogy én élek álomvilágban,vagy tapasztalatlan vagyok.

De azt továbbra is fent tartom,hogy a férfiak nagy része már kiábrándult a női nem nagy részéből egy kicsit.Ebből is fakad,az a bizalmatlanság,ez 50-60 éve még nem így ment.

2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:

" a férfiak nagy része már kiábrándult a női nem nagy részéből egy kicsit"


Nyílván ok nélkül...


"50-60 éve nem így ment"


50 évvel ezelőtt (pontosan) nagyapámnak elég volt annyi, hogy leveleket meg verseket írt nagyanyámnak. Ma ezért egy átlag csaj leb*ziz, lerégimódiz, nyomoréknak meg lúzernek titulál.



Sajnos sokat változott a világ. És nem jó irányba.

2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat változott,igen.

De azok a nők,akik kiábrándítóak,szerintem felismerhetőek igen könnyen.

Én soha az életben nem voltam és nem is leszek ilyen.

A párom is azt mondja,hogy összeteszi a két kezét,hogy megtalált engem,mert tudja,hogy én sosem csalnám meg,használnám ki stb.

Evvel nem magamat akarom dicsérni,de igenis,vannak olyan nők akik megérdemlik a bizalmat!

2013. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
14%
Nagyobb gond, hogy ők - a normális csajok - 21-22 éves korukra kb. majdnem férjezettek, de legalábbis 3-4-5 éves komoly (tényleg) kapcsolatban vannak :D Szóval maradnak a "nem normálisak" ergo ribisek azoknak meg nem fizetek semmit.
2013. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt a baj! Ha heti több különböző nővel randizol, az tényleg elég drága mulatság. De akkor én nem is randiznék veled. Nagyjából akkor mindegy is, hogy ki a lány, bárkivel találkozol, meghívod randizni? És mégis hogy csinálod?

Egyszer én is találkoztam egy ilyennel internetes társkeresőn. Nyár, 36 fok, már háromszor körbejártuk a várost. Mire közöltem vele, hogy akkor én bemegyek egy abc-be, és veszek egy üveg ásványvizet magamnak. Erre kapcsolt, akkor beültünk egy cukrászdába. Nem nagyon tetszett a dolog, de gondoltam, adok neki még esélyt.

Természetesen nem jött össze a dolog. Mert nem csak ez volt gáz a srácban, azért az ilyen elég árulkodó jel a személyiségről. Nyíltan hivalkodott vele, hogy ő milyen jól keres, emellett meg mindenre sajnálta a pénzt. Ez elég gáz, szerintem.

Később mondta, hogy kb 4-5 lánnyal találkozik egy héten. Hátha egy csak összejön. Hát, velem nem jött össze, ez azért már sok volt! Csoda, hogy a nevemet meg tudta jegyezni.

2013. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!