Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

utódhozásban minőség. a legjobbat keresi a nő, akivel a lehető legéleterősebb utódot képes nemzeni. ez testiség.


kérdező: feleslegesen koptattam a billentyűzetet egész idáig... akkor könyveld el: a nők szemét köcsög lényeg, csak azért születtek hogy veled kib.sszanak, és te amúgy tökéletes vagy.

2011. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
ez a kihasználás, meg a rinyálás miatta tényleg jellemző... de itt pedig a rosszfiú fogalma felett van globális félreértés: alapvetően nem annak kéne lenni a rosszfiúnak aki kib.szik a nővel, hanem aki elég független, önálló stb... sokszor fedi egymást a kettő, erre nincs mit mondanom.
2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 A kérdező kommentje:
De honan tudod hogy az izmos pasinak izmos fia vagy szép fia fog születni? Tudományosan bebizonyították a tudósok, hogy jóképű fiúknak ritkán születnek szép utódai. Azt meg megint nem tudod, hogy a jóképűnek legalább okos fia,lánya fog születni. Mert ez óriási lutri. Azt sem tudod, hogy nem-e genetikai rozzant utóda lesz. Hány ilyen esetet láttam már, hogy jóképű fószernak nagyon ronda, vagy genetikai beteg utóda született. Ezt így nem lehet tudni. az sem biztos, hogy felnőtt korában olyan izmos lesz mint az apja, lehet egy nagy zsrkolosszus lesz és lázadni fog és agresszív lesz. Ez csak óriási lutri. Ez tudományosan bebizonyított.
2011. dec. 18. 23:09
 74/134 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég! Lelkek Erdésze és kedves Kérdező, ti egymásnak vagytok teremtve. Mégis mi az, hogy a nők ribancnak születnek? Néha nem ártana gondolkodni mielőtt ilyeneket jelet ki az ember. Két ilyen hímsoviniszta férfival ritkán találkozik az ember. Mint már előzőleg említettem, kíváncsi leszek, mennyiben fog változni a véleményetek az első leánygyermeketek megszületése után.
2011. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
nem a jóképűségről van szó, hanem az indikátorokról, amik a jó génállományra utalnak... ilyen a szimmetria, az erő stb... meg főleg arról szól, hogy az én génállományomhoz passzoljon (vagyis minél eltérőbb legyen attól). olyat keres a "testem" (a tudatomtól függetlenül), akivel az utódaim a lehető "legjobbak" lesznek. ezt meg ezer meg ezer dolog mutatja, szagtól, íztől kezdve arcofrmán és minden sz.ron át.
2011. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/134 anonim ***** válasza:
46%
Én mindent átgondoltam és megfontoltam. Ez tudományos tény, nem előítélet. "Ahhoz hogy igazán szerethessük a nőket és megbecsülhessük őket gyakorlati szinten, gyűlölni kell őket elméleti szinten".
2011. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem, szamóca, te egy primitív női soviniszta vagy aki csak gyárt kifogásokat azért hogy leplezhesse saját ürességét. De megadom, hogy jó vitapartner vagy!
2011. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/134 anonim ***** válasza:

"gy van és ezek a testünkben végbemenő folyamatok, amelyek tudatunkon kívül jelzik, hogy a partner alkalmas vagy alkalmatlan döntik el, hogy adok-e esélyt a srácnak vagy sem. félretéve minden dumát hogy ez most igazságos vagy sem."


Itt a bizonyíték, hogy a nők primitív ösztönlények. Furcsa mód, ha felbukkan egy férfi, aki alacsony és előnytelen a külseje, de tele van pénzzel, máris befutó lesz a génállománya, szemben egy átlagos csóró sráccal.

2011. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 anonim ***** válasza:
100%
Tudományosan bebizonyított?? Ezt maximum különböző statisztikákból vonták le. Tudományos tény, hogy az egészséges utódnemzés a biológiai cél, ami bele van kódolva az emberekbe. A testünk csak hozzávetőlegesen tudja felmérni, hogy egészséges lesz-e a gyermek, kinek a génállománya felel meg stbstb. Most hiába jöttök azzal, hogy ez nem így van, meg szemét nők, ezzel takaróznak- ez van. Ez a tudományos tény!! Az vonzó, aki egészséges és egészséges utódot tud nemzeni!
2011. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

védhetem a férfiakat is, ha őket támadod:)

nem az a lényeg itt hogy a nőket védem... lehet hogy ezek után nehéz elhinned, de én inkább a férfiak pártján állok. viszont ezek olyan dolgok amit saját bőrömön tapasztaltam.

mindent amit itt leírtam a visszájára fordíthatsz, és ugyanígy megvédheted a férfiakat vele. sőt, vita alkalmával én védem meg őket. nektek ebből a szempontból nehezebb...

és ne értsétek félre... nem okoskodni akarok itt, meg világot megváltani. csak a téma érdekel, olvastam róla eleget hogy hozzá merjek szólni, és elítélem a "minden nő r.bnc" elvet.

2011. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!