Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön egy fiú! Én elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiú! Én elvileg jobb csaj vagyok mint ő pasi, de észre se vesz. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Egyidős velem, sulitárs, jóban voltunk még nagyon az őszi szünetben sokat voltam nála és ő is nálam. Smároltunk 1x. Nekem nagyon bejön, pedig nem is az az igazi jó pasi, mondják h jobban is kaphatnék, de nekem ő kell. De sajnos az utóbbi időben nem beszéltünk, és nem is érdeklődik.A téli szünetbe hogy vegyem rá egy találkozásra?L17
2011. dec. 14. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hivd el valahova magaddal.és baszélj vele aról hogy járni szeretnél vele.ha igaz amit le irtál akkor lehet hogy a fiu azt hiszi hogy ez a csó csak véletlen volt.
2011. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem szervezz egy korit, ahol többen is lehettek, és ott hívd ki mondjuk forrócsokizni, vagy vess be néhány praktikát... úgy állj meg, hogy "véletlenül" pont a karjaiba érkezel,stb... nekem így sikerült egyszer;)
2011. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mitől vagy jobb mint ő? hol vannak a kategóriák?


hajtsál rá

2011. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondom h szerintem nem vagyok jobb mint ő. ismerőseim mondják hogy külsőre jobban nézek ki mint ő... de ismételném magam ez nem érdekel:)
2011. dec. 14. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogy szerintem nem tud gondolatot olvasni, és amig nem teszed nyilvánvalóvá a dolgot, addig nem fog lépni, pláne ha "jobb" vagy mint ő, a másik meg hogy mi van ha tetszik neki valaki más?
2011. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt te honnan tudod, hogy jobb csaj vagy mint ő pasi? Ezt ki mondta. Ha 10 v 20 ember az nem mérvadó. Ha 1000 akkor már lehet rá építeni. Lehet szép lány vagy, de nem vagy az esete. Amég rá nem kérdezel, nem tudhatod, hogy tetszel-e neki?
2011. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én elvileg jobb csaj vagyok mint ő pasi, de észre se vesz."


Na, ez az a hozzáállás, amit utálok egy lányban. Amikor ilyen marha öntudatosak, és azt hiszik, hogy azért, mert követik a legfrissebb divatot, meg jól sminkelnek, meg vigyáznak az alakjukra, már ilyen "hierarchiát" állíthatnak fel. Amikor azt hiszik, hogy az, hogy tudatosak a külső megjelenésükben, már elég, hogy mindenki jó nőnek tartsa őket. Elárulom, az, hogy te mit gondolsz, egyáltalán nem függ össze azzal, amit mi gondolunk, és a barátnőid is csak női szemmel látják. Nagyon utálom, amikor egy lány ilyen nagyképű. Aztán meg esetleg átcsap önbizalomhiányosba.

2011. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!