Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

#48, ezzel nem szállok vitában. így van.

#49 ennek őszintén, én vagyok a prototípusa. és tudom hogy rossz, és itt is egyetértek veled. viszont nem lehet egy egész életet az észre alapozni, mikor a szív vadul tiltakozik. annyit cáfolnék hogy nem a brad pitt kinézet kell, hanem a vonzalom, amibe nagyban beleszámít ez a passzív agresszív, pesszimista hozzáállásotok. én például akármennyire akarnék, nem tudok olyan férfihoz vonzódni aki így vélekedik a nőkről, mert gyengének érzem, hiába tudom hogy valahol jogos.

2011. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 szamóca.. ***** válasza:
még a #49hez annyit tennék hozzá, hoyg általában ez az elutasítás összefügg a génállománnyal, vagyis hogy az mennyire passzol, emnnyire optimális az utódhozásban. és ha ezt nézzük lényegében az egész arra megy ki, hogy olyan pasit találjak magam mellé, akivel egészséges, jó génállományú utódokat tudok nemzeni. ezt lelkek erdésze úgy ahogy van elítéli, mert ev pszicho, de én hiszek benne.
2011. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de nem hiszem, hogy a legtöbb lány élből elküld mindenkit melegebb éghajlatra. A lányok nem merülnek ki a hisztis, válogatós partimacákban. Feltételezem, te sem adnál esélyt egy olyan lánynak, aki egyáltalán nem jön be külsőre- te sem mész oda olyan lányhoz, aki nem jön be. Nálad ez a szűrés. Miért várod el, hogy a kiszemelt lányok szűrőjén átmenj? Az, hogy tirpák módon küld el pedig neveltetés, társaság kérdése. Sőt! Megkockáztatom, hogy nem te vagy az első, sem pedig az utolsó pasi, akit így küld el. A "van barátom" jelentheti azt, hogy van barátja, illetve, hogy nem jössz be. Szívesebben hallanád, hogy "egyáltalán nem jössz be, sipirc"?
2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/134 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy kedves Szamóca, hogy azzal már szóba állsz aki külsőre elégségest(2 est)kapott tőled. A nők csak olyannal állnak szóba aki legalább 4 es külsejű. Mi pasik állunk szóba a kettes értékű külsejű lányokkal.
2011. dec. 18. 22:47
 55/134 szamóca.. ***** válasza:
na ez az amit te nem tudhatsz. mert lehet hogy nekem az általad brad pitt szintre állított pasik a kettes szintűek, érted... teljesen szubjektív, és nem mondhatod hogy de te háromas vagy, vagy négyes, mert ezt a nő dolga eldüönteni.
2011. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges utód megfogantatásához megfelelő génállományú partner kell. Ez szimpla biológia/biokémia. A testünkben végbemenő folyamatok tudatunkon kívül jelzik, hogy a partner alkalmas vagy alkalmatlan. Ezt talán még Lelkek Erdésze is elfogadja..
2011. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 anonim ***** válasza:
46%

"ez nem a nemiség miatt van. alapvetően férfi és nő között nincs különbség.

lásd: egy férfi, fogja magát és mondjuk 100 nőből kiválaszt egyet, akihez odamegy. a nő pedig, ugyanúgy 100 őt megkereső férfiből kiválaszt egyet akit meg akar ismerni. nicns köze a nemiségnek az egészhez"


Ha nincs különbség, akkor ti miért nem tudtok odamenni a másikhoz?

2011. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megyünk, ne aggódj.
2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 szamóca.. ***** válasza:

hát ezt is evolúcióval tudom neked megmagyarázni, de szerintem ne menjünk bele...

egyébként ezzel én sem feltétlen értek egyet, szerintem a nő is kezdeményezhet. viszont tény és való, hogy a férfias férfi mer kezdeményezni, ami nagyon jó pont.

2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű a képlet: minden nő alapvetően rbancnak születik. de ez ellen lázadni nehéz dolog. Pedig szükségünk lesz rá, igenis az új korszak igényeihez kell "felhozni" a női nemet, hogy ne gondolkozzon többé felszínesen és értelmi képesség alapján döntsön.
2011. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!