Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy két féle pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy két féle pasi létezik? Az egyik aki nem kell egyik nőnek sem, max 1-2 nek és a másik amelyik mindegyiknek kell? Méghogy különbözőek az ízlések?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nő ugyanazt a típust szereti. Legyen skandináv típus.
2011. dec. 18. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy kétféle nőtípus létezik. Az egyik aki nem kell egyik nőnek sem, max 1-2 nek és a másik amelyik mindegyiknek kell? Méghogy különbözőek az ízlések?


Majdnem minden férfi ugyanazt a típust szereti. Legyen skandináv típus.

2011. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy nem a skandináv típus a nyerő nagy átlagban. És az általánosítás az nem vezet SEHOVÁ.
2011. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

javítás:

Az egyik aki nem kell egyik férfinak sem

2011. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
A végletes gondolkodás a buták ismérve.
2011. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, elvégre az emberek vagy feketék, vagy fehérek. Ez így van.
2011. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Egyébként első, lol szóval 2 nő típus az egyik amelyik nem kell egyik nőnek sem, a másik meg mindegyiknek. Szóval akkor a lezbi meg nem lezbi.


Mondjuk azért ennél kicsit tágabb szerintem a lehetőség, csak van egy szféra aki kell a nőknek a másik meg nem. Mondjuk én nem külsőre helyezném a hangsúlyt. De ja, sőt látni is ezt látom, meg a pimpek is honnan lettek? Van 10-20 csajuk, milyen csajnak van 10-20 pasija?

2011. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, szóval vannak a "normális" pasik, akik élik az életet, jó körülmények között, velük a csajok is beszélgetnek, akár kezdeményeznek stb. És a "többi" akik akármiért kiesnek ebből.


Ha olyanokat olvasol, hogy fúú mióta van barátnőm azóta úgy vettem észre jobban megnéznek a csajok v. mintha tök másképp néznek rám a lányok, meg én is jobban érzem magam stb. na az pont ez.

2011. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez felszínes. szerintem nem így van!
2011. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem van átmenet, és olyan nincs, aki minden nőnek kellene. Van aki többnek, van aki kevesebbnek, és van aki senkinek.
2011. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező ismét hülye.

Mit jelent az, hogy "kell egy nőnek"?

Első látásra vonzónak talál?

Igen, ilyen vagyok. A nők többségének tetszem. A maradék 40%-nak nem vagyok elég magas.

Tehát a 60%-a szeretne lefeküdni velem. De ez sem igaz, mert pl. a diszkós ribik annyira nem jönnek be nekem, hogy én sem nekik. Már messziről is látnák, hogy nincs esélyük nálam és ez taszító számukra.

Mondjuk, hogy maradt 30%. (Az életkor alapján még nem is szűkítettem!)

Ne menjünk most bele abba, hogy el lehet még szúrni a randit is és az ismerkedés közben is alakulhat úgy, hogy inkább nem kér belőle.


Kit érdekel, hogy minden nő engem akar, ha van barátnőm?

2011. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!