Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan pasi aki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki kapcsolatban van, de fél a bunyótól?

Figyelt kérdés
olyan aki a saját árnyékától is megijed
2010. júl. 5. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
ne haragudj, de ez a kérdés így hülyeség. mi köze a kapcsolatnak a bunyóhoz? ha kapcsolatban vagy, feltétlenül verekedned kell, vagy mi? :)
2010. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak az, ha a pasinak valamiért bunyóznia kell a kapcsolat védelme érdekébe és ez nincs meg benne akkor mi van?
2010. júl. 5. 11:39
 3/23 A kérdező kommentje:
Jah és van-e ilyen, hogy kapcsolatban élő gyáva pasi?
2010. júl. 5. 11:40
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát jó kis kapcsolat lehet az olyan, ami miatt verekedni kell. Itt olyanra gondolnék, hogy pl. a lány félrekefél és emiatt te meg akarád verni a másik pasit. De kinek kell már egy ilyen lány nemigaz?
2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

bunyóznia kell egy kapcsolat védelme érdekében


miért, különben elrabolják a bnőjét? :D

2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pl. ha kapcsolat közben kiderül, hogy van a csajnak egy expasija akivel harcolnia kellene
2010. júl. 5. 11:42
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a csajnak kellene elrendezni a múltját, nem pedig a pasinak. Én még sosem verekedtem véresen komolyan, és nem tenném meg ezután sem szívesen.
2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
az erőszak nem megoldás. vagyis az, de nem szép dolog. a múltadat neked kell rendezned a volt pasiddal. az újnak mi köze van hozzá? hacsak nem félrekefélésből jött létre az új kapcsolat... na de ehhez én nem értek, mert gyáva vagyok és utálok verekedni :)
2010. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
A gyáva pasiknak ne is legyen kapcsolatuk??? Mi az, hogy gyáva pasi él-e kapcsolatban? Hány éves vagy, fiam, hogy ilyen baromságot kérdezel? 24/L
2010. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
4-gyel több mint te és úgy tudom nekik nem lehet kapcsolatuk semmiképpen sem
2010. júl. 5. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!