Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan pasi aki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki kapcsolatban van, de fél a bunyótól?

Figyelt kérdés
olyan aki a saját árnyékától is megijed
2010. júl. 5. 11:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igen létezik.

Sőt, a normális pasik nem bunyóval akarják elrendezni a vitás dolgaikat.

2010. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én a Nőmet tépném meg elöszőr,főleg ha az expasi kerűl előtérbe,nem fogok egy ócska rib@ncért verekedni,különben is mindenről ilyen esetben a Nő tehet,ők csavarják el a pasik fejét/közöttük az expasiknak/is legtöbbszőr.1szóval megtépném,majd kirugnám.Ennyi.27/F
2010. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Te egy buta ember vagy kérdező a korod ellenére ennyi röviden utolsó válaszoló voltam.Tudod bárhol,bármikor verekszem,ha meg kell védeni vkit,dehogy én azért pakoljak meg 1 srácot mert a lotyóm kavar vele,az teljesen kizárt.:S
2010. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
még 1 éve a csajomnak egy buliba megfogták a seggét, én pont megláttam, dühömben lecsaptam a fickót, 10 perc múlva a kijáratnál 7-en vártak, agyonvertek, de kiálltam akkor is a csajomért amennyire csak tudtam, és a bnőm azt értékelte nagyon hogy 1 a 7 ellen is kiállok érte! ( érte bármit (L) )
2010. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Biztonsái őr vagyok budapet eggyik elég gettós környékén tehát nem illyedek meg az árnyékomtol mégsem kellett még verekednem a csajomért vagy a kapcsolatunkért. Az exeket neki kell lerendeznie, ha meg megcsalna akkor sem a pasit verném agyon. Minek? Jah am olyan ember nincs szerintem aki fél a bunyótol esetleg kultúráltabb és kerüli azt. Nem a középkorban élünk hogy mindent az erő dönt el. "Többet ésszel mint erővel"
2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*Budapest előző voltam a hibákért bocsi de sz..r a gépem billetyüzete
2010. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én még soha nem verekedtem nőért, leggyakrabban elkerülöm az olyan konfliktusokat amik ezzel végződnének! konkrétan gyávának tartom magam, de azt elhiheted, hogy több kapcsolatom volt már (és ezt biztosra merem mondani) igy 21 évesen mint neked 28évesen...
2010. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű a dolog. Az a kérdés hogy jobb belátásra kell téríteni az exedet mert pl zaklat téged? Vagy csak az hogy pipogyának tartod a pasid amiért nem megy ököllel mindenkinek aki rád néz?
2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Várj, én tudok jobbat!

Létezik olyan pasi aki szeret fürdeni, de utálja Michael Lynch '90-es évekbeli filmjeit?

2010. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 18:24


ezen bekönnyeztem, de nagyon! (Y) ott a pont! :D:D:D

2010. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!