Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan helyes, kedves pasi, akinek a teltebb lányok is tetszenek? 173cm magas vagyok és 75kg. ez nagyon reménytelen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van!!! Ha nem vagy nagyon-nagyon csúnya, igényes vagy, biztos lesz valaki akinek megtetszel...

Én nem vagyok oda a teltebb nőkért, de volt már pár, aki tetszett:)

20F

2010. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!figyelj én elég dundi vagyok és hidd el imádnak főleg az idősebb pasik!a férfiak szeretik ha egy nőn van fognivaló!biztos akad olyan fiu!hidd el sikerülni fog!csak tedd ki azt ami mondjuk előnyös pl.:[mell,kerek fenék stb.
2010. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Elárulnád nekünk hogy mi akadályoz meg abban, hogy elmenj futni? Nem rinyálni kell, hanem tenni a dolgokért.
2010. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Naná. Életem legkomolyabb szerelme is duci. A ducik aranyosak :P
2010. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
40kg-ot fogytam 10 éve,akkor sokat sportoltam.Előtte mindig kövér voltam és akkor lett elegem.Aztán férjhez mentem,de válás lett a vége,ugyanis nem sikerűlt magam elfogadni még a mai napig sem.Hatalmas nagy tragédia után most sikerűlt 10kg-ot felszednem(állítólag lelki ok miatt),ami nem igazán segít abban,h a nem létező önbizalmam kicsit feljebb emelkedjen.Állítólag nem vagyok csúnya,de nem hiszek benne,h találhatok olyan pasit,aki így elfogad.
2010. jún. 15. 09:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl nekem.
2010. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
173 cm-hez 75 kg szinte nem is nevezhető annyira teltnek :)Lehet csak te beszéled be magadnak és nem is olyan feltünő rajtad, mert arányosan eloszlik. Véleményem szerint ha tetszel egy pasinak úgyis tetszel ahogy vagy, ha nem akkor meg úgy sem, akár lehetsz 40 kg is.. :) Szóval fel a fejjel :):):)
2010. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!Aranyosak vagytok:-)
2010. jún. 15. 10:01
 9/15 General ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Ha szép a hajad, ápolt a bőröd, alkatodnak megfelelően jól öltözködsz, akkor tuti észrevesznek.


De mint rendszeresen sportoló ember azt mondom neked, hogy menj el edzőterembe. Az, hogy megteszel mindent azért, hogy jobban nézz ki, elégedettebbé és magabiztosabbá tesz, ami a kisugárzásodat is erősíti.

Sok sikert és kitartást az edzésekhez!

2010. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

40 kg??? ez szép!! gratulálok!! am szerintem a magasságodhoz jó alakod van. nem is értem miért mindenki a csontikat szereti...szerintem jelentkezned kéne a viasaton menő műsorba a "szeretem a testem"-be mert eléggé önbizalomhiányos lehetsz.nagyon sokat fogytál és biztos jól nézel ki. de komolyan!!

sok sikert! és

2010. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!