Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
46%
Semmi rossz nincs benne a lány szemszögéből, persze. Magyarázd ezt olyan fiúnak akit érzéketlen és felszínes módon 100-szorra utasítottak vissza zárt-gondolkodású, primitív ökör rbancok. Nem a visszautasítást "utasítom vissza", hanem az érzéketlenséget és butaságot, azt hogy indok nélkül is visszautasítanak olyan pasikat akik nem is kimondottan csúnyák, csak nem "álompasik".
2011. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 szamóca.. ***** válasza:

az érzéketlenséggel én sem értek egyet.

De nem érzéketlenség finoman közölni valakivel, hogy nincs esélye. sokkal nagyobb érzéketlenség lenne elhtietni vleh ogy van, majd egyszerre csak rádöbbenteni hogy mégsincs.

2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
De az ember már nem állat, mert saját evolúcióját irányíthatja, tudatosan. Ennek egyetlen akadálya az hogy a nők zöme még nem érte el a Magasabb Tudat kategóriáját, amivel túlláthatnának a külsőségeken. A fejlettebb egyed nem a fizikailag legvonzóbb egyed...
2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj a véleményeddel Szamóca, hogy nagyon nem fair dolog elküldeni azonnal, az első másodpercben valakit, akit még nem is ismersz szinte semennyire. Ha a külseje a legfontosabb, az már ne is haragudj, de elég gázos dolog rád nézve. Mert egyedül a külseje miatt tudom elképzelni, hogy rögtön elhajtod.
2011. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:

Az ugyan igaz, hogy számít a külső. De ez nálam pl. csak annyit jelent, hogy nem akarok OLYAN RONDA lányt, akire rá sem lehet nézni. Az viszont nem zavar, ha nem most jött a Playboy címlapjáról, hanem "csak" helyes átlagos.


De annyi lány küldi el azonnal az olyan fiúkat, akik nem is rondák, csak a kedves kisasszony úri ízlésének Brad Pitten kívül más nem jó.

2011. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

ezt belátom, első körben csak a külsőre hivatkozva indokolatlan, és felszínes dolog valakit elküldeni. de gondoljatok bele... hetente 1-2 pasi biztos betalál átlagban, hogy ismerkedni szeretne. NA most valami alapján ezt le kell szelektálni, mert lássátok be ti is: ennyi embernek NEM lehet esélyt adni. képtelenség. az egész életem arra menne rá, hogy megismerjem a fiúkat akik megtalálnak. ezért első körben valami alapján a nagyrészét el kell küldeni, ami valóban leginkább csak külsőre megy. ez valóban felszínes, bár én vallom hogy a jó kapcsolathoz a szexuális vonzalom feltétlen szükséges, amihez kinézet is kell valamilyen szinten, viszont ez szubjektív. MErt ha nem szelektálnék, nem cska hogy az életem menne rá, de veletek szemben is nagyobb taplóság lenne: mit szólnátok hozzá, ha megismernétek egy lányt mondjuk buszon, elhívnátok kávézni, és a harmadik alkalommal a harmadik héten kiderülne hogy rajtatok kívül 4 sráccal kávézik. ugye hogy ez sem korrekt? Pedig ha mindenkinek esélyt kell adnom, akkor nekik is, nem csak nektek. ez egyébként nem annyira külsőre mint inkább vonzalomra vonatkozik, bár tényh ogy a kettő összefügg.

és ha már itt tartunk: ti sem mentek oda olyan lányhoz, aki nem tetszik. ergp nem adtok esélyt.... ez majdnem ugyan az.


de mindegy, ne komplikáljuk túl: a lényeg, hogy egyszerűen kell egy szűrő, akár felszínesség akár nem, mert kivitelezhetetlen a mindenkinek-adjunk-esélyt elv. az elküldés pedig történhet normális módon is, az már más kérdés itt egyetértek veletek. viszont a "van barátom" nem bunkó lekoptatás, hanem tény.

2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
42%
Ja, értem. Szóval nálad nincs olyan, hogy "közös érdeklődés", "Szerelem", stb. Jó, világos. Felfogtuk. Megerősíted a szabályt: "a nőknek nincs lelkük, sőt, intellektuális hajlamuk sem."
2011. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
Azért igen kevés lánynál próbálkozik heti 1-2 pasi... Nem tudom, ezt honnan vetted.
2011. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

de van. akivel közös érdeklődésem van, ők a barátaim.

akivel közös érdeklődés és szerelem is van, az a pasim.

mi nem világos?

2011. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
És én spec adok esélyt egy nembombázó csajnak is.
2011. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!