Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
91%
Mert aki nem néz ki jól, az nekik nem is számít embernek.
2011. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
34%
Teljes mértékben megosztom 21:26 véleményét. A nők, tudod, eredendően beképzeltek. Össze kéne állnia egy olyan csapatnak ami járja a várost és megalázza az ilyen csajokat, úgy ahogy ők megalázzák áldozataikat.
2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
100%
Persze előfordulnak normális lányok, de egyre inkább tényleg kihalófélben van az a kategória, amely nem igénytelen-külsejű, mégis jólelkű :(
2011. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 A kérdező kommentje:
Kinézet alapján ítélni elég gáz, az azt az embert minősíti aki ez alapján dönt. Meg sem hallgatja szegény pasit, már ítélkezik is. Akkor ne csodálkozzanak ha egy két pasinak ott helyben elszáll az ökle és kiveri egy két fogát. Sok lány meg is érdemelné.
2011. dec. 18. 21:31
 5/134 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében a férfiak ismerkedés céljából mennek oda a nőkhöz. Nem akarja meghallgatni mert: 1.van barátja, ezért reflexből elutasít. 2. nem jössz be neki és reflexből elutasít.
2011. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

namost a "van barátom" szöveg, az mióta számít melegeb éghajlatra küldésnek? jobb ezt előre tisztázni, mert valljuk be, csak úgy egy pasi legtöbbször csajozási szándékkal keres fel egy lányt.

Aztán ha megnem szólok, találkozunk egyszer kétszer, mert én feltételezem hogy csak barátkozni akar az illető, akkor meg azért leszek büdös r.banc, mert miért is nem sózltam hogy nekem van barátom?


egyébként minden ember (fiúk is lányok is) rászokhatnának hogy tisztázzák mit akarnak a másiktól, mert ez így akkora káoszt tud szülni.

2011. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem emberek vagyunk és nem csinálunk semmit reflexből. Akkor az ilyen csajokat egyszer "reflexből" leütik és megerőszakolják. De azért a sérülésért már börtön jár. Azért amit az ilyen lányok megengednek maguknak, azért nem.
2011. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:
Szegény pasinak van két keze, két lába, két szeme, nincs semmi betegsége mégis úgy bántják egyes nők mintha valami vírus lenne. Csak azért mert úgy néz ki mint a reklámok cukifiúi. Erről mit tehet???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. dec. 18. 21:38
 9/134 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Lelkek Erdésze!

Hasonlókat kívánok majdani leánygyermekednek és akkor talán majd elgondolkodsz azon, mekkora butaságokat hordtál össze..

2011. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

ahj hagyjuk már...

ne küldjek el valakit reflexből? oké. akkor legközelebb ha odajön egy srác, akiről első körben látom hogy kettőnknek az soha nem fog működni, azért is kajáltatom pár hétig, elhitetem vele hogy szeretem, hogy lehet belőle valami és hogy van esélye, csak mert emberek vagyunk és nem teszünk semmit reflexből. De aztán megne halljam hogy de nagy rib.nc vagyok hogy csak szánalomból voltam a sráccal

2011. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!