Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 szamóca.. ***** válasza:
#28: pesten ez azért annyira nem lehetetlen, szerintem simán van ennyi aki bármilyen közegben is próbálkozik, de lehet csak én járok rossz helyekre. de kérlek, ne akadjunk fenn a példán. érted mit akartam írni, nem? túl sok a próbálkozó ahhoz, hogy mindnek esélyt adj. ennyi a lényeg.
2011. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 szamóca.. ***** válasza:
de nem adsz esélyt a szerinted ronda lányoknak. ezzel én is így vagyok, csak pasival. akivel el tudom képzelni hogy valaha vonzódhatnék hozzá, annak adok esélyt.
2011. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem TÚL SOK. Ismerek egy tök szép lányt az egyetemen, életében összvissz 2 próbálkozó volt. Pedig TÉNYLEG szép, nem antiszoc, jár emberek közé.


Valóban, a végképp rondáknak nem adok esélyt, de sok lány a kevésbé rondáknak se. Csak a maximális alfahímek jók. De ezt már írtam...

2011. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 szamóca.. ***** válasza:

én ezt valahogy úgy értelmezem, hogy mindneki a számára rendelkezésre álló lehetőség közül a legjobba váalsztja.

vagyis: régi jó példám: ha elém állítanak 10 pasit, hogy mind a 10 engem akar, akkor nyilván kiválasztom körülük a legjobbat. nem csak küslőre, mindenre. azt, amelyik a legjobban megfelel nekem. most itt mindegy is hogy hány darab jön oda/hét, de szerintem egész sok, bár lehet az én viselkedésem nagyon kihívó a pasik számára, mert mindnekivel beszélgetést kezdeményezek.

2011. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 A kérdező kommentje:
Itt nekem nem is az elutasítássaé van gondom(persze az is fáj), hanem azzal,ahogyan az történik(bunk@ módon)és amilyen időben az történik(túl korán egy szó után). Mert ha pl fél, vagy egy óra dumálgatás után elhívom randira, és azt mondja, hogy nem, akkor nincs baj. Persze ha meg tudja indolokni. Pl leszűri egy óra után, hogy a belső értékeim me elegendőek ahhoz, hogy megszépítsenek, akkor nincs semmi gond.
2011. dec. 18. 22:17
 36/134 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert pusztán a nemiségük miatt felsőbb rendűnek képzelik magukat. Ezt a nézetüket még a sok szerencsétlen is megerősíti, akik egy tahó lekoptatás után lehajtott fejjel elmennek.

Ki is mondtad a lényeget: "tt helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni"

Mi tart vissza titeket, hogy lealázzátok őket a francba?

2011. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
rendben kérdező, magyarázd meg nekem hogy a "van barátom" miért számít bunkónak, és ha nem tudom cáfolni kilépek a beszélgetésből.
2011. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:

evolúciós párvűlasztási szabályok érvényesűlnek, hogy azok az egyedek vonzóbbak akiknek tökéletesebb (látszólag) a gén álományuk ezért egészségesebb (szépek) útódokat hozhatnak létre és azok a nyerők a végsősoron akik ezeket az útoodokat meg is tudják védeni (pénz).


:DDDD

2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 szamóca.. ***** válasza:

ez nem a nemiség miatt van. alapvetően férfi és nő között nincs különbség.

lásd: egy férfi, fogja magát és mondjuk 100 nőből kiválaszt egyet, akihez odamegy. a nő pedig, ugyanúgy 100 őt megkereső férfiből kiválaszt egyet akit meg akar ismerni. nicns köze a nemiségnek az egészhez

2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
De Szamóca nem érted h igen kevés lánynál van egyszerre ennyi jelentkező???
2011. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!