Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
 91/134 anonim ***** válasza:
20%

A kérdezőnek és Lelkek Erdészének maximálisan igaza van. Minden nő külső alapján válogat, aki azt mondja h nem, az hazudik. És ez nem ösztön v ilyesmi, egyszerűen szégyellnek egy csúnya pasival végigmenni az utcán.

Igen, van olyan is, aki nem koptat le bunkó módon. Az inkább hetekig húzza az agyunkat, miközben ugyanúgy tudja az első pillanattól kezdve, h nincs esélyünk nála, mert nem nézünk ki elég jól. Az se jobb. A középút (rögtön megmondom h nem kell, de tapintatosan) nem létezik, legalábbis én még nem találkoztam vele. Sajnos a nők nem tudnak különbséget tenni őszinteség és bunkóság között.

2011. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 A kérdező kommentje:
Ma is ültem hátul az Újhely-Debrecen közötti kora reggeli buszon. Voltunk vagy 4-5 fiú, meg vagy 40 lány, meg vagy 8-10 idős asszony a buszon. A 40 lányból kb 10 en olyan feszülős ruha volt ebben a mínuszban is, hogy átlátszott a bugyijuk is. szval ad1.:öltözködni nem tudnak. Ad2.:bunk@k. Miért is? 3 lányt láttam ásítani, de egyik sem méltóztatott a kezecskéjét a lópofája elé tenni. Ad3.:Mindegyiken, lb 35 lányon a 40 ből volt vagy 5 kiló zománc. Ja és ad4.:voltak, hogy felszálltak idős nénik és bácsik, de a 40 ből(mind elöl vagy középen,a busznak a közepén, ültek ezek a lányok),de egyik sem volt hajlandó felállni és átadni a helyét, csak trécseltek tovább a legújabb divatról. Mi fiúk hátul adtuk át a helyünket szegény idős (80 körüli)bácsinak és az idős asszonyoknak. Ez csak 2 óra rossz tapasztalata. A 25 év többi rossz tapasztalatát a nőkkel kapcsolatban nem sorolom, mert abból könyvet tudnék írni. Lehet jönni cáfolni, hogy nem ilyenek a nők! De én mást látok és tapasztalok!
2011. dec. 19. 08:46
 93/134 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd már! Ki kéne nyitnod a szemed. Kedves Kérdező! Az a réteg, amelyre gerjedsz ilyen. Tény, hogy sokan közönségesek- de ugye nem a 16-19 partibulák között fogod megtalálni a nagy Ő-t. Talán ha a normális lányoknál próbálkoznál.. A probléma a te készülékeddel van. Az, hogy látsz egy horda vihogó tinit még nem jelenti azt, hogy a Föld összes nőegyede ilyen. Saját magad igazolására hozol fel ilyen példákat, pedig rengeteg ellenpéldával is lehet találkozni- csak olyankor érvényesül a minden nő ribanc-tézis és elkönyveled, hogy ez is defektes, ez is bunkó lesz stb.
2011. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem ezekre a nőkre gerjedek, de ezek akik a buszon voltak mind 20 körüliek és még most sem nőttek fel. Nekem az a fő bajom, hogy nem igazán lát az emnere rendes nőket, csak lépten nyomon olyanokat akik a buszon vihogtak és parasztkodtak. Nagyon nehéz megtalálni 100 ból azt az 1 lányt aki nem ilyen, mint a buszos cafkák.
2011. dec. 19. 09:50
 95/134 A kérdező kommentje:
Olyan ez mint a zombis filmekben, hogy a világ 99%-át egy vírus zombivá változatta és már csak pár ezren maradtak fertőzés mentesek. Lehet egy élet kevés arra, hogy találjak egy normális lányt, aki nem ilyen.
2011. dec. 19. 09:51
 96/134 anonim ***** válasza:
5%

Olvastam Szamóca válaszait, és úgy gondolom, hogy valóban ne törődjön vele senki. Aki ennyire "darwinista" módon fogja fel a párválasztást, az egy könnyet sem érdemel, ha netán valakit visszautasít. Mert az ember több, mint biológia. Ebben különbözünk például az állatoktól. Ha lehetne, sem járnék ilyen nővel. Egy tárgynak, trófeának érezném magam. Jó, ezt a vádat mi, férfiak is megkapjuk gyakran, de speciel én nem vagyok olyan. És igen, a külső nekem is fontos, de ez nem azt jelenti, hogy ez az elsődleges szempont a szelektálásnál. Nála meg igen. Ez alapján rakja sorba az őt rohamozó férfiak hadát, a többi tulajdonság csak ezután jön. Most komolyan őmiatta bontakozott itt ki ekkora vitázás? Hagyjuk már, le kell szarni. Az úgysem igaz, hogy minden nő ilyen. Hajtson csak a bredpittjeire, nekem egy ilyen nő egy percig sem kéne.

Arról nem beszélve, hogy aki elsőre nem tetszik annyira külsődlegesen, az később akár nagyon széppé is válhat a szememben.

Meg ezen is röhöghetnékem van, hogy azért válogat így, hogy egészséges utódokat hozhassanak létre... Ezt asszem már kellően támadták előttem. Most egy újabb nézőpont. Ha egy nő annyira hajt erre, hogy egészséges utódokat hozzon létre, akiket az a fránya evolúció nem fog kicsinálni, akkor miért is vállal manapság annyi nő jóval később, leghamarabb 30 körül gyereket? Ebből is látszik, micsoda maszlag ez. Jobb előbb, úgy sokkal kevesebb komplikáció léphet fel a szülésnél, és ezt nagyon jól tudják ők is. Dehát a karrier az kell. Meg hogy kiéljék magukat. Ilyenkor nem szempont az egészséges utód. Ez az egész érvelésben a nagy mellébeszélés...

2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 A kérdező kommentje:
Meg hát amint már én is leírtam, honnan a fenéből tudhatná, hogy egészséges utódai lesznek. Egyik barátomnak, aki igencsak jóképű, most született fia nyitott koponyával. Meg számtalan más példám is van, hogy beteg gyerekük született szép pároknak. Szóval ez egy maszlag, hogy így egészséges utód meg úgy egészésges utód.Ez csak azért van, hogy felvághasson a barátnői előtt, hogy neki van a legjobb pasija. Hogy megnézzék őket az úton.(sok ilyenről tudok és nem csak a tiniknél).
2011. dec. 19. 16:34
 98/134 anonim ***** válasza:
Oké, de szarjad már le. Zárd ki a fejedből az ilyet, ne keress itt megerősítést, ne is nézegesd többet ezt a topikot. Ő nem a te világod, a mi világunk. De vannak másmilyen lányok is, ez biztos.
2011. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 Lifeishard ***** válasza:

Kérdező!


Hogy a viharba tud benned felgyülemleni ennyi nőgyűlölet, ember??? Akár hiszed, akár nem, a párválasztásban bizony működnek "darwinista" dolgok is, de TUDAT ALATT, és tudod, az ember - férfi és nő egyaránt - fura teremtmény, mivelhogy amit a tudatalattija igaznak fogad el, az a logikája számára kikezdhetetlen, legalábbis qrva nehezen kikezdhető. A nőknél ez a párválasztásban fokozottabban érvényesül, ezért kell tudni, melyek azok az értékek, amelyek SZÜLETÉSED ÓTA BENNED VANNAK, és a NŐ egyenesen megvadul érte, ha prezentálod. A nőgyűlölet nem tartozik közéjük. Amíg ezt Te és Lelkek Erdésze nem fogjátok fel, az ÉLETBEN NEM LESZ SIKERETEK A NŐKNÉL, és MINDIG BUNKÓ MÓDON FOGNAK ELKÜLDENI!

VANNAK ostoba, felszínes, szemét lotyók, de a nők többsége nem ilyen, csak tudni kell, hogyan kell bánni velük. Ha már nem veszitek őket emberszámba - bár Lelkek Erdésze "szereti" őket -, egy állatos hasonlattal élnék, tuti, hogy nem a lényeget ragadjátok meg, hanem ebbe kapaszkodtok majd bele, de akkor az titeket minősít majd (remélem, nem lesz igazam...!): egy vadállat is letépi a karodat, kicsinál, amíg "meg nem szelídíted."

Ha pedig már képtelenek vagytok tanulni a saját hibáitokból, vagy nálatok sikeresebb, tapasztaltabb FÉRFIAK segítségét kérni, akkor nem ilyen "Nem és jellem" féle fosokból kéne tanulni vagy okosodni, mert megrekedtek ezen a szinten, aztán csodálkoztok, miért vagytok bunkón elküldve.

2011. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 anonim ***** válasza:

Most mégis miért lettem lepontozva? Csak mert hú a hülye férfiak? Na grat hölgyeim. Én egy szóval se mondtam, hogy minden nő hülye! Egyszerűen Szamóca elég szélsőségesen fogja fel a dolgokat. Ez tény. Akkor miről beszélünk? Ezt én is elismerem, hogy ezek a tudat alatti dolgok megvannak. De őt csak ezek irányítják! Erre írtam, hogy az ember több, mint biológia! Ami, gyengébbek kedvéért, azt jelenti, hogy VAN benne biológia, de NE CSAK az irányítsa!


Amit meg a gyerekvállalásról írtam az is tény. Haragudni lehet érte, de ettől még ez igaz. És az egészséges gyerekek létrehozását ez a nagy karrierhajhászás valóban háttérbe helyezi. Tőlem aki akarja, ám tegye! Csak érzékeltetni próbáltam, hogy ez a szöveg amit Szamóca az egészséges gyerekekről eleresztett mennyire nem következetes.

2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!