Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
 101/134 A kérdező kommentje:
Engem már nem fognak bunkó módon elküldeni, mert annak a nőnek egy-két foga fogja bánni. Kedves leszek vele...
2011. dec. 19. 17:47
 102/134 anonim ***** válasza:
Nyugodj má' le, amíg nincs meg a belső harmóniád, csajod se lesz, másrészt mit agresszívkodsz? Elmondtuk a véleményünket, vond le a következtetést mindegyikből, de ha csak dühöngesz, mire volt jó mindez?
2011. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/134 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg jobb kieengedni magunkból azt, ami bennünk lakozik, semmint hogy évtizedeken keresztül marja lelkünket. Mi a baj egyáltalán egy kis erőszakkal?
2011. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

#96 neked mi az elsődleges szempont? megismered mindet, és belső alapján szelektálsz? akkor neked van erre lehetőséged. most ha azt mondom hogy hozzám ehhez túl sok pasi jön oda, akkor majd jön a vád hogy önimádó vagyok és nagyra tartom magam, úgyhogy beszéljünk általánossában: van akihez ehhez túl sok ember megy oda.


az egészséges utódhozás témában pedig, látom csak felületesen futottad végig a válaszaim. Ez nem úgy vna, hogy ránézek egy faszira, és "hmmmm ettől majd szép gyerekeim lesznek ahhhahha". ez ösztön, belső vonzalom. nem is az utódhozás a lényeg, bár az kiváltó ok, de általában ahhoz vonzódsz akinek a génállománya ellentétes a tiéddel. Lehet ezzel vitatkozni, meg le maradizni a tudományt, de ezeket nem én találtam ki, és nem is olyan értelmi képességű emberek mint mi. rengeteg ilyen cucc van, ovlasgass mielőtt támadsz: például a nyálban vannak olyan anyagok amikkel az ember csók közben felméri hogy jó-e neki a partner. És nem, megint nem úgy hogy "cupcupp- ah fhu nekem ez nem jó takarodj". tudat alatt. a kései szülés meg társadalmi következmény.


és végül de nem tuolsó sorban: soha, sehol nem írtam hogy zeen kívül más nem játszik szerepet a párválasztásban. Nem zártam ki semmi egyebet, csak leírtam ezeket a tényeket.


kérdező. az egészséges utód teoria nem maszlag ,csak nincs rá 100% biztonság. de nézd meg, egyszerű paraszti ésszel a bizonyíték ennyi: beltenyészet. családon, vérvonalon belül (vagyis hasonló génállományú egyedek között) születendő gyermekek generációról generációra gyengébbek, betegesebbek lesznek. Minél különbözőbb a génállomány az apánál és az anyánál, annál több "jó tulajdonságot" örököl a gyerek, mert naygrészben a jó tulajdonságokat örökíti a szervezet.


# 100 szamócát nem csak ezek vezérlik. nem írtam kizárást sehol, semmikor. ezek olyanok amik mindenkit vezérelnek, a gyerekvállalás napjainkban pedig - ahogy már írtam itt fentebb - egy ennél összetettebb dolog, amibe belekeverhetjük a divatot, a társadalmat, az oktatás fejlődését, a karrierszervezést, a fogyasztói társadalmat... és a többi. és nem én pontoztalak le. Az "azért hogy egészséges utódokat hozzon ltére" meg megint leírom nem tudom hanyadszorra, nem garancia. fentebb kifejtettem a beltenyészetes résznél.

2011. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
ó a legelején rosszul fogalmaztam az előző kommentemben. nem érthető: nem a legelső szempontra vagyok kíváncsi, hanem a legelső szűrőre. a későbbiekben természetesen nálam sem a külső a legfontosabb szempont
2011. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/134 anonim ***** válasza:

Én akkor is mellébeszélésnek tartom, hogy a kései gyerekvállalás az persze csak társadalmi jelenség. Ott miért nem számítanak a születendő utódok? Úgy lenne logikus.


Nézd! Továbbra is úgy vélem, nálad nagyon nagy szerepet játszik ez a biológia-dolog, s ez baj. Az ember nem áru.


Volt olyan, hogy bejöttem egy lánynak. Érezni lehetett, hogy akar valamit. Nem volt csúnya, bár igazán az esetem sem. Te biztos rögtön leszerelted volna a lelkesedését, én ettől függetlenül sokat beszélgettem vele. Megismertem és rájöttem, hogy eléggé különbözőek vagyunk. Ezért nem adtam neki több esélyt, de csak ezután.


És olyan is volt már, hogy egy lány első alkalommal nem tetszett, később meg tökre megtetszett.


Azok után amit írsz, igazán kíváncsi lennék, hogy hogyan nézhetsz ki, hogy ennyi pasi bepróbálkozik nálad. Nem, nem kérek képet, ez csak megjegyzés volt. Szerintem az egyszerűen lehetetlenség, hogy olyan mennyiség lenne, hogy ne lehetne egy kicsit is beszélgetni valamelyikkel.

2011. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 anonim ***** válasza:
A legtámadhatóbb érved ez a kései szülés. Ez nekem akárhogy is, de nem jön össze. Az általad nagyra tartott tudósok, orvosok is igazolhatják, hogy 30 felett szülni már kockázatosabb. Komolyan mondom, magyarázd meg, hogy akkor ez ITT miért nem számít. Mert ha belegondolnál és tényleg egészséges egyedeket akarnál, figyelnél erre is. Vagy ha meg nem olyan fontos ez az egészséges egyedes dolog, akkor a párválasztásnál is csak egy ürügy.
2011. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/134 szamóca.. ***** válasza:

igen ettől tartottam, hogy szerintetek ez lehetetlenség. lehet csak az én időbeosztásom miatt, suli+munka+családi gondok, de nem is az a lényeg hogy én hogy élek és miért nincs időm erre, mindenkinek joga van efelől dönteni.


itt most azért nem számít a kései gyermekszülés, mert az valóban üti az evolúciós részt. A különbséga kettő között, hogy a párválasztás nem tudatos, a gyermekvállalás viszont általában igen. Ergo ha én most úgy érzem hogy bár biológiailag most vagyok legérettebb és legjobb korban a gyermekvállalásra, mégsem tehetem meg akármilyen okból, akkor a döntésem alapján védekezhetek, és nem "kell" szülnöm. Viszont a párválasztás során, a vonzalom nem úgy alakul ki, hogy én megmondom hogy mit akarok, vagyis nem tudatos.

2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy a párválasztásnál inkább ürügy ez, ha a tényleges gyerekvállalásnál meg tudatosan háttérbe tudod szorítani.
2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
a párválasztásnál nem tudod háttérbe szorítani, mert arra nincs koton.
2011. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!