Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
 81/134 A kérdező kommentje:
Vagyis a pénz megváltoztatja a tudatukat? Mert az jön hogy tudat alatt eldől, hogy az alacsony és csúnya pasi nem jó géneket jelent, de az alacsony, csúnya és piszkosul gazdag meg jó géneket jelent? Mert én ezt így veszem észre a nők legnagyobb részénél.
2011. dec. 18. 23:18
 82/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
# 78 ez nem igaz. a pénz és a gazdagság egy indikátor a sok közül, de nem feltételez semmit. tény hogy számít, emrt indikátor: ahogy a magasság, ahogy a szimmetrikus csontozat, a fényes "szőrzet" stb. de NEM írja felül mindet. egyenrangú
2011. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/134 szamóca.. ***** válasza:

" csúnya és piszkosul gazdag meg jó géneket jelent":

nem, ahogy az előbb írtam a pénz csak egy indikátor a sok közül a sikerességre. viszont az tény, hogy pénzzel a mai világban a csúnyaságot egy bizonyos szinten lehet kompenzálni: ez már a média és a divat világa.

2011. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/134 A kérdező kommentje:
Én pl egy kicsit kopaszodok és van néhány lány, aki emiatt nem akar velem járni. Holott nem tudhatja, hogy az esetleges utódainknak lesz e hajlama a kopaszodásra. Mert pl nekem sem édesapám, sem nagyapám nem kopaszodott, csak anyai dédapám. Szval ezt nem lehet tudni. Megint más nőket ilyen kopaszodás dolog hidegen hagyja, ha a tetszik a pasi, akkor jár vele. Ma is nagyon sok kopasz és átlagos kinézetű pasit látok nagyon szép lányokkal. Mégis egyes nőknek meg bajuk van ezzel. Holott nem is vagyok öreg, hogy erre foghassa a kopaszodást(csak genetika), meg nem is vagyok beteg, makk egészséges vagyok.
2011. dec. 18. 23:26
 85/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

ennek nem feltétlen van köze az egészhez. mondta már neked nő konkrétran hogy azért nem jön veled össze, mert kopaszodsz?

ezt valahogy - tapasztalat nélkül - úgy látom, hogy ha egy pasi amúgy full bejön (de jól hangzik ez ennyi tudomány után:)) ) akkor nem érdekel ha kopaszodik, de ha amúgy sem jön be akkor felhozom magamban mint ellenérv hogy "és még kopaszodik is". de semmiképp sem döntő tényező

2011. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/134 A kérdező kommentje:
Nem mondta még, csakm itt a fórumon sok lány ezt kizáró indoknak tartja, ezért érzem én is ezt nyűgnek.
2011. dec. 18. 23:35
 87/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

nem az:) hidd el. nálam válogatósabb lányt ritkán találhatsz, prototípusa vagyok mindennek ami szerinted rossz, és amit itt kritizálsz, bár legalább meg tudom indokolni. de egy valamit higgy el: egy-egy konkrét dolog sosem lesz kizáró ok. soha:) minden az összhatáson múlik, és a nő, ha amúgy vonzódik hozzád/szeret/akar, telibe fogja sz.rni hogy kopaszodsz vagy sem, ahogy a srác aki engem szeret telibe fogja sz.rni hogy kicsi a mellem, pedig ez egy elég erős "indikátor".

maximum kifogásnak jó, de sosem valós.


...na mindegy, befejeztem az okoskodást... gondoljátok át ha van kedvetek, hogy nem feltétlen mindenki gonosz akinek nem ti kelletek. nem kell elfogadni.. csak gondoljátok meg:) jóéjt.

2011. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/134 A kérdező kommentje:
Érdekes módon egy kopasz és vagy vékony vagy kövér pasi mindjárt az elutasítás sorsára jut, de egy kopasz és kigyúrt meg pont ellenkeőleg, általában a bejövős kategóriába esik.
2011. dec. 18. 23:39
 89/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

a túlsúly/túl kevés súly beteges.

és ha valóban ennyire élesen így gondolod, semmi akadálya hogy kigyúrd magad. de nem igaz amit mondasz, csak a szélsőségekre.

2011. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/134 Lifeishard ***** válasza:
100%
Érdekes... Én nem vagyok a reklámokból ismert helyes cuki fiú, kimondottan magas sem vagyok (kb. 175 cm), és kigyúrt sem. Mégsem küldött el egy csaj sem bunkó módon. Mosoly, önbizalom. Ha rátok van írva, hogy "jajj istenem, csak el ne küldjön", meg "ez is biztos bunkó", akkor tuti hogy elküld majd és tuti, hogy bunkó lesz. Egyébként meg, legyen az ő baja, ha már olyan hülye, hogy nem ad esélyt magának, hogy megismerjen Titeket. A bunkó nők miatt ne izgassátok magatokat, nem érdemlik meg.
2011. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!