Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
46%

"nem csak küslőre, mindenre. "


De ha AZONNAL elutasítod, a TÖBBI szempontra nem kapsz választ...

2011. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 A kérdező kommentje:
A ,,van barátom" nem mindig tény. Hányszor találkoztam már olyan csajjal, hogy nekem azt mondta, hogy van barátja, aztán másnap este a buliban 3 másik elég jóképű pasival láttam smárolni. Vagy akkor az tény, hogy 3 pasija van? Nehezen hiszem.
2011. dec. 18. 22:23
 43/134 szamóca.. ***** válasza:
100%
és ha kevesebb jelentkező van, akkor nem választhatja ki a jelentkezők közül a legjobbat? most mindegy mekkora számot mondok, akkor mondjuk 3-at. három pasi jelentkező áll előtte: kiválasztja az egy "legjobbat". nem te vagy az. ha ezt rondán közli, törd be az orrát. ha szépen közli, archaikus mosollyal állj arrébb.
2011. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 szamóca.. ***** válasza:
100%

#41: az az első szűrő, ami bár felszínes és igazságtalan, de szükséges. ez olyan.. fokozatos dolog. ha külsőre "elégséges" (értsd mint osztályzatban) akkor beszélgetek vele egy keveset. ha első beszélgetésre "közepes" akkor elmegyek vele egyszer valahova, vagy mai világban felvehet facebookra ( :DDDDDD ); ha az eslő hosszú beszélgetés után is oké a srác, akkor jöhet egy randi, és "jó" minősítést kap, majd ha a randin is megfelel összejövök vele, persze feltéve ha én is neki.



kérdező: erre nem tudok mit mondani, mert tapasztalatom nincs. én inkább az a bántóan ősznte fajta vagyok, sosem mondtam hogy van barátom ha valójába nincs... egyébkétn ez gondolom a nőknél ilyen kegyes hazugság akar lenni, valamint önvédelem, ugyanis így nem támadhatjátok úgy mint engem, a felszínességgel:)

2011. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 A kérdező kommentje:
Mos tez milyen már van egy hazai csapat meg egy vendék csapat, kiállnak egymás ellen, 2 passz(2 mondat)után a hazai csapat elkezd röhögni és lemegy a pályáról, mert eldöntötte, hogy nincs esélye a vendég(aki odemegy a lányhoz)csapatnak. Holott lehet a végén simán veri a vendg őket(aka lenyűgözi a lányt a fiú belső értékei). Ez kb ilyen dolog.
2011. dec. 18. 22:29
 46/134 anonim ***** válasza:

a belső értékeire is figyelsz?


mert az h beszélgetés... ebből is az jön le h azt nézed, izgalmas-e vagy nem... ha nem, akkor már nem is jó.

2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
Igen rossz szűrőt használsz, ha a külső alapján ítélsz meg valakit. A külsőleg kevésbé szép pasi lehet jellemében jobb a többinél, de nem veszed a fáradtságot őt megismerni, mert ez az első szűrőd. Az első szűrő nem lehet a felszín. De ha úgy fogod föl a szerelmet mint a bányászatot, akkor jó. Ég veled. Csak a bányászat az ipari tevékenység, nem tudom mi a romantikus benne...
2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 A kérdező kommentje:
De kedves szamóca, a hazugság az nem kegyes önvédelmi dolog, hanem az egyik legocsmányabb és aljasabb emberi dolog amivel találkoztam. Ha valki ilyesmi mögé bújik, azt bocsi de nem tudom nőnek nevezni.
2011. dec. 18. 22:31
 49/134 A kérdező kommentje:
Persze lehet szűrni a pasikat, de az már szemétség ha a szűrőn csak a Brad Pitt kinézetű pasik mehetnek át. Akkor kihal a férfinép. Ami jogos is, csökken Magyarország lakossága, mert a nők nagyon válogatnak(emellett vannak más dolgok is pl anyagiak, de a nők is nyakig benne vannak abban, hogy 30 felett legtöbbjük egyedül van és azon rinyál, hogy nincs rendes pasi. Pedig van, csak annó nem kellett volna 10 ből 9 et elhajtani a külseje miatt).Ez a büsös nagy igazság.
2011. dec. 18. 22:35
 50/134 szamóca.. ***** válasza:

a belső értékeit is nézem természetesen, más kérdés hogy - és megint evolúció - mi az ami vonzó számomra, mint nő számára. hiába találok pozitív belső értékeket, ha az nem mint hímnek pozitív.


valóban nem tudom elképzelni hogy miylen ez nektek, és nem is irigyellek titeket... talán inkább úgy próbálom elmagyarázni, hogy tudom nagyon jól hogy ez nem jó, nem helyes, nem kiegyensúlyozott verseny. mert kiderülhet az általm mondjuk "második" helyezettről, hogy valójában 100x értékesebb mitn az első. Tényleg rossz dolog, és igazságtalan az egész. De azt próbáljátok megérteni, hogy ez nem a bunkó nők miatt van. egy nő nem direkt szeret bele a "rosszfiúba", ami titeket nem vigasztal, de akkor is meg kell értenetek. Ez nem olyan dolog amit racionális gondolkodással fel lehet fogni (sajnos), vagy meg lehet magyarázni. ezek érzések, benyomások, vágyak. És lehet hogy teljesen igazságtalanul én beleszeretek a bunkó, s.ggfej rosszfiúba, mikor ott vár rám a kedves, aranyos, odaadó fiú is. De ha belé nem tudok beleszeretni, ha képtelenség? jöjjek össze vele, mert az eszem azt sugallja, majd éjjel az ágyban gondoljak a másikra? ez sem jobb, de elkerülhetetlen.

Ti is tudhatjátok milyen az a szerelem... és sok mindent rá lehet kenni, csak azt nem hogy racionális.

2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!