Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a lányok (legtöbbjük) egy pasit más éghajlatra, mikor nem is tudja, hogy mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Sok lány olyan szemét módon tudja elküldeni a pasit, hogy ott helyben porig kellene az ilyen lányokat alázni. Sokan megérdemelnék. Nem is tudja, mit akar a pasi, de még ki sem jött a mondanivalója a fiúnak, már jön a van barátom szöveg, vagy kopj le te bärom. Holott a pasi nem is nőzés szempontjából ment oda hozzá. Tisztelet azoknak a kihalófélben lévő lányoknak, akik nem ilyenek...Egyre ritkábban találkozok jó emberi érzésű lányokkal. Pedig nem buliban ismerkedem.
2011. dec. 18. 21:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 A kérdező kommentje:
Nem tudják, hogy mit akarnak, erről egy dokumentum film is készült és annó leadták a discoveryn. Fogalmuk sincs, hogy mit akarnak, mert érzelmi lények és nem racionálisak mint a férfiak. Nincs alapvető előre eldöntött gondoltuk. Pl csak azért mennek be egy boltba, hogy vegyenek egy cipőt és már mennének is ki, de mikor ott vannak, akkor már a cipő vétel után még egy kis blúz, egy kis pulcsi, nadrág vásárlása is jöhet. Vagy pasik terén is, leírják, hogy nekik nem kell a macsó, de mikor jön a macsó, akkor már csak az kell. Nincs egy ép eszű előre eldöntött gondolatuk, mindig csak sordródnak az árral. Tisztelet a ritka kivételnek-
2011. dec. 23. 12:18
 132/134 szamóca.. ***** válasza:

várj. az előbb épp azzal kritizáltál, hogy túl racionális vagyok. most akkor...?

igen, jól írod: ha bemegyünk cipőt venni gyakran veszünk blúzt is. de én tudom hogy cipőt akarok venni, csak mikor már megvettem, eszembe jut hogy blúzt is. Az állításod, hogy nem tudjuk mit karunk, akkor lenne igaz hogy fogalmam sem lenne hogy miért megyek boltba.


és én tudom mit akarok: egy olyan férfit, akit szeretek, aki megőrjít. Sosem mondtam hogy milyen legyen pontosan, de ennél közelebbit ti sem tudtok mondani. Te sem tudod pontosan leírni hogy milyen nő lesz az akibe beleszeretsz, mert a szerelem nem racionális döntések alapján jön létre.

Nem kell egyébként túlbonyolítani, kitalálnotok sem kell mit akar a nő. vagy olyat akar mint ti vagytok, vagy nem jöttök össze.

2011. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Azért elég röhejes,hogy dokumentumfilmek alapján ítéled meg a másik nemet:D A nők tudják,mit akarnak-azt,hogy abban a pillanatban mit:)Veled még sosem fordult elő,hogy meggondoltad magad?

2011. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 A kérdező kommentje:
De néha előfordult. De a nők lépten nyomon meggondolják magukat.
2011. dec. 23. 18:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!