Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/175 anonim ***** válasza:
100%
na ne mondd...mégis tönkre akarod tenni az önbizalmát...érzéketlen ribanc...
2010. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/175 anonim ***** válasza:

most talaltam ra a kerdesre


hat te hu-lye picha lehetsz meg ilyent, szegyen es gyalazat amit ki irtal ide ,te szerinted minden szulo loval es elefantal csinalta h a mai gyerekeknek legyen nagy fa-szuk vagy a Csernobili robbanas valtoztatott meg mindent nem lehet tudni


rolam csak annyit h 190 magas vagyok 100 kg es 13 cm rendelekezzek s amikor probalom jol tovig be tenni a felesegemnek akkor mar ordit h faj minden , es csak 11 cm hasznalunk mert ugy a megfelelo neki ,es az en szerencsemre h nem a far-kam miatt valasztott ki maganak hanem mast szeret bennem

2010. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/175 anonim ***** válasza:

Miert a ferjed a hibas :S



te ba-szattad magadot csodorokkel meg bikakkal


vagy a ferjed a hibas h amikor kicsi volt akkor nem utotte es verte a far-kat h legyen nagy mert 20 ev mulva egy riba-ncra talal aki gyereket is szul neki

2010. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/175 anonim ***** válasza:
100%
kezdem azt hinni, h ez a kérdés kamu...ilyen hülye, mint a kedves kérdező, senki sem lehet...
2010. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/175 A kérdező kommentje:
Nem lehetne, hogy férfiak ne válaszoljanak erre a kérdésre, amikor erre a problémára csakis hallomások alapján tudnak következtetni? Mindenkinek elhiszem, hogy az ő mérte éppen elég a párjának, de én azokkal a fiatal, negyméretű fiúkkal olyat éreztem, amit se előtte, se azóta és nem azért mert kitágultam óriásira. Én ekkora voltam, csak amig a pontomhoz, ami sajna nagyon belül van először oda nem értek, addig azt sem tudtam, hogy létezik ilyesmi. Köszönöm azoknak a válaszát, akik leírták, hogy nekik elég a saját férjük mérete, ezzel én is így voltam anno. Remélem nem veszítettek semmit, mert én nem szeretnék, de hazudni, színészkedni se akarok egy életen át.
2010. júl. 12. 23:59
 86/175 anonim válasza:
69%

Sztem is mond meg neki, legalább kihajít a pics*ba!

Megérdemelnéd... összejönnél egy 18-20 évessel, megbaszatnád magad aztán otthagyna! Ez járna neked mert hülye vagy!

2010. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/175 anonim ***** válasza:
39%

4 gyerekes anyuka vagyok . irtam az elobb is



figyelj te hu-lye kicsi pic-sa


orvendj h minden jol megy a nemi elet sem a rendes nalad de hallotal olyanrol h noi torna a vaginanak , tornaztad huzd ossze a pichadat es szeresd ujra a parodat mint regen s minden helyre jon az eletben


vagy talan mar nem is szereted :S

2010. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/175 anonim ***** válasza:
100%
Én még nőt nem ütöttem meg soha és nem is tudnám megtenni de azt hiszem a te esetedben kivételt tennék!!!
2010. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/175 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye riban*c gondolkodás hogy ha valami baj van akkor keressünk 1 nagyobb f*szt!!!!
2010. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/175 anonim ***** válasza:
100%
Na meg ugye te már régen megcsaltad tulajdonképpen szóval akkor miről beszélünk remélem ott hagy téged elviszi magával a gyerekeket és még jól szembe is köp te utolsó.................................
2010. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!