Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/175 A kérdező kommentje:
Átolvastam a kommentjeimet. Nem, én nem adtam okot ilyen hangnemű válaszokra. Olyan, mintha el sem olvasnátok, amiket leírtam, teljesen kiadtam magam, egyvalaki volt csak, aki normálisan válaszolt. Mi a csodát csináljak, ha nekem ott bent mélyen jó igazán, de annyira, amit sohasem képzeltem volna azelőtt? A trágárkodó nőtársam pedig trágárkodás helyett egyszer próbáljon ki egy férfit, hátha ő is rádöbben a különbségre!
2010. júl. 13. 00:11
 92/175 anonim ***** válasza:
76%
Dugj fel magadnak egy működő ventilátort te hülye p*csa. R*banc. K*rva. Fújj. Pfff.
2010. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/175 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés szerintem. Korábban írtam egy javaslatot, és előttem még kb ketten, ha nem lenne kamu az egész dolog, akkor reagált volna valamelyikre.
2010. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/175 A kérdező kommentje:
Hogy mertek idegenként ilyenek írni, hogy megcsaltam? Akkor össze voltunk veszve és hónapokig külön éltünk, nem is volt szándéka egykünknek sem a békülés. Ezen az oldalon eddig még sohasem tapasztaltam ilyen gusztustalan viselkedést.
2010. júl. 13. 00:14
 95/175 anonim ***** válasza:
100%
így van még itt panaszkodsz te utolsó áhh fujj sajnáltatod itt magadat az egyetlen akit itt sajnálni kell az a férjed na meg a gyerekek!!!
2010. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/175 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az előzőért. Kicsit begurultam. Tegnap ért egy nagy csalódás. És most elegem van mindenből. Hülyét csinált belőlem egy lány. Erre meglátom ezt a kérdést.


Szóval, attól hogy elmondod, nagyobb lesz a szerszám.? Azzal semmi sem oldódik meg.

2010. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/175 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted már fejben megcsalod nem vágod mi? hát ezért mondja itt mindenki hogy neked a fő bajod az agyban van !! nem érted????????????????????????
2010. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/175 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de férfiak véleményére nem fogok reagálni, még akkor sem, ha az olyan normális mint a tied volt. Kivételesen, mert a többi férfi csak trágárkodni tud.
2010. júl. 13. 00:16
 99/175 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszedbe? Gyerekek mellett? Meg valahogy nem illik ez a képbe, hogy félsz, hogy elhagy...Ez kb olyan, hogy 10 hónap együtt járás után jut eszembe, hogy jéé nekem nem tetszik a pasim...Ez fizikai képtelenség. Nem értem.
2010. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/175 anonim ***** válasza:
89%
Jajj te nem tudom mi! Figyelj már ide itta nők is leszólnak téged nem hogy a férfiak vagy még talán nem tűnt fel?????
2010. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!